bnl logo 2014.png

 

 

 

SEPTEMBER.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 9

SEPTEMBER – SEPTEMBRE – SEPTEMBER 2018

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WSV BEEKAKKERS BEERSE vzw (1011)

Parochiezaal Vlimmeren, Hoogstraat, 2340 VLIMMEREN (BEERSE)

42e Rondom Beerse

5-7-13-17-20-25-30-35-42 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

 

MERKSEMSE WANDELCLUB DE STROBOEREN vzw (1056)

Parochiezaal d'Oude Kerk, Lage Kaart 644, 2930 BRASSCHAAT

Tweedaagse Maria ter Heide

5-7-10-16-20-31-42 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

 

KWB SCHRIEK (1490)

Parochiecentrum, Leo Kempenaersstraat 16, 2223 SCHRIEK (HEIST-OP-DEN-BERG)

Bosuilentocht

5-9-12-16-20-25-35-50 km *** 07.00-15.00

 

  

 

 

 

 

WSV DE BOSKABOUTERS vzw (2049)

Bivakplaats Kimpenhof, Laerstraat 3, 3660 OPGLABBEEK

Braambierentocht - Euregio Marching Trophy

4-6-12-22-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV DE KADEES vzw (3063)

School De Horizon, Molendreef 57, 9300 AALST

4e Ajuintocht

6-10-15-18-24-30 km *** 07.00-15.00

  

 

 

 

 

WANDEL TEAM BEVEREN-WAAS (3218)

GTI (Gemeentelijk Technisch Instituut), Europalaan 1, 9120 BEVEREN-WAAS (BEVEREN)

41e Acht-Dorpentocht

4-7-14-21-30 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB I.P.A. BELGIË (3486)

Basisschool Sint-Paulus, Oudeheerweg 3, 9051 SINT-DENIJS-WESTREM (GENT)

13e Wandeltocht IPA België

6-12-20 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WSV WIT-BLAUW SCHERPENHEUVEL vzw (4023)

Cultuurcentrum Den Egger, August Nihoulstraat 74, 3270 SCHERPENHEUVEL-ZICHEM

Peiperneutentocht

5-8-13-20-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

RWK DE MORGENSTOND HUMBEEK (4161)

Sporthal, Nachtegaallaan 5, 1851 HUMBEEK (GRIMBERGEN)

Omloop Parel van Brabant

6-12-20-25-30 km *** 07.30-15.00

  

 

 

 

 

DE TEXTIELTREKKERS VICHTE vzw (5361)

De Stringe, Ommersheimplein, 8570 VICHTE (ANZEGEM)

24e Prutsketochten

4-6-12-18-25-36-42 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

 

 

DE HANESTAPPERS (5393)

Wielingencentrum, Graaf Jansdijk, 8420 WENDUINE (DE HAAN)

12e Nazomertocht - De Kust Wandelt

7-14-21 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

LES ROSES NOIRES (BBW 007)

Stade Leburton (Parking A), Alleé des Sports, 1480 TUBIZE

27e Marche de l'Entité

6-12-21 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

 

LES HURLUS EN BALADE (HT 067)

Salle La Grange, Rue de la Vellerie 133, 7700 MOUSCRON

Marche des Hurlus en Balade - Challenge interclubs ACHO

6-12-18-24-30 km *** 07.00-15.00

     

 

 

 

 

TREMPLIN ANGLEUROIS (LG 119)

Ecole Communale du Sart Tilman, Rue du Sart Tilman 390, 4031 ANGLEUR (LIÈGE)

43e Marche du Sart Tilman

5-6-12-21 km *** 07.00-15.00

   

 

 

 

 

COMITÉ PROVINCIAL DU LUXEMBOURG (LUX 000)

Salle La Bondine, Laneuville, 6800 LIBRAMONT-CHEVIGNY

Marche provinciale

4-6-12-20-30 km *** 07.00-15.00

   

 

 

 

 

LES KANGOUROUS DE FALISOLLE (NA 035)

Salle Communale, Rue de Fleurus 69, 5060 MOIGNELÉE (SAMBREVILLE)

37e Marche de la Biesme

3-6-12-21 km *** 06.30-15.00

    

 

 

 

 

TAPP-TAPP RODT (VGDS 014)

Skihütte Rodt, Rodt, 4784 SANKT VITH

39. Internationale Tageswanderung

4-6-12-16-25 km *** 07.00-15.00

   

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

S.&.O. PONTANIA

Clubgebouw Pontania, Roomtuintjes 233, 1093 TD AMSTERDAM (NH)

Pontania '69 Wandeltocht

25 km *** 09.00-11.00

15 km *** 10.00-13.00

10 km *** 10.00-13.00

5 km *** 10.00-13.00

 

 

 

 

STICHTING ALMEERDAAGSE

Nabij NS-station, Haagbeukweg 42, 1326 CP ALMERE (FL)

Almeerdaagse Open monumentendagen, dag 2 - Almeerdaagse Open monumentendagen

30 km *** 09.00-11.00

25 km *** 09.00-12.00

20 km *** 09.00-13.00

15 km *** 09.00-13.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

WSV HAAGLANDEN

Kinderboerderij het Akkertje, Julialaantje 15a, 2282 NW RIJSWIJK (ZH)

8e Strandwalwandeling

25 km *** 09.00-10.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

WSV BOTU

Clubgebouw de Bolder, Zeilmakersstraat 59, 3025 NV ROTTERDAM (ZH)

36e Wereldhaventocht

37 km *** 07.30-09.00

27 km *** 09.00-11.00

22 km *** 09.00-12.00

17 km *** 10.00-13.00

12 km *** 10.00-14.00

7 km *** 11.00-15.00

 

 

 

 

STG. WANDELSPORTCENTRUM DE VERBINDING

Allurepark de Zeven Linden, Zevenlindenweg 4, 3744 BC BAARN (UT)

Baarn en De Vuursche

40 km *** 07.30-09.00

33 km *** 07.30-09.30

25 km *** 08.00-11.00

15 km *** 08.00-13.00

10 km *** 08.00-13.00

6 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

WSV WILLEN IS KUNNEN

Ons Plekje, Falckstraat 4, 4384 AA VLISSINGEN (ZE)

Herfsttocht

30 km *** 08.30-09.30

20 km *** 08.30-09.30

15 km *** 09.30-12.30

10 km *** 09.30-12.30

5 km *** 09.30-12.30

 

 

 

 

ATLETIEK VERENIGING STANDDAARBUITEN 1990

Voetbalkantine SVC, Dr. Poelsstraat 4, 4758 AN STANDDAARBUITEN (NB)

Wandeltocht het Wandelstokje

30 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.00-10.00

15 km *** 08.00-12.00

10 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

HARMONIE L'UNION

Gemeenschapshuis Born, Prinsbisdomstraat 5, 6121 JE BORN (LI)

Wandel Mee met L'Union

25 km *** 07.30-12.00

15 km *** 07.30-14.00

10 km *** 07.30-14.00

7 km *** 07.30-14.00

 

 

 

 

WC ST.CAECILIA SPAUBEEK

MFC ’t Raodhoes, Musschenberg 101, 6176 BE SPAUBEEK (LI)

Herfsttintentocht

20 km *** 07.00-12.00

12 km *** 07.00-14.00

8 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

WC SINT GERLACHUS BANHOLT

Harmoniezaal Amicitia, Bredeweg 25, 6262 NX BANHOLT (LI)

St. Gerlachuswandeling

28 km *** 07.30-12.00

21 km *** 07.30-13.00

15 km *** 07.30-14.00

10 km *** 07.30-14.00

 

 

 

 

STICHTING OMLOOP BEEK

Najaarstocht

 

 

 

 

WSV DOS BARCHEM

De Herberg, Dorpsstraat 10a, 7251 BB VORDEN (GE)

Kastelen- en landgoederentocht

30 km *** 09.00-10.00

20 km *** 09.00-11.00

10 km *** 10.00-12.00

5 km *** 10.00-12.00

 

 

 

 

ZWOLSE WANDEL VERENIGINGEN

MFC De Marke, Daendelsweg 2, 8051 DX HATTEM (GE)

Bos- en Heidetocht

25 km *** 09.00-10.00

20 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

STEINFORT

  

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

KWB Lennik 

 

 

 

 

Adeps à Marche-en-Famenne

   

 

 

 

 

Adeps à Froidfontaine 

 

 

 

 

Adeps à Bioul

 

 

 

 

 

Azincourt (F)