bnl logo 2014.png

 

 

 

SEPTEMBER.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 8

SEPTEMBER – SEPTEMBRE – SEPTEMBER 2018

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MERKSEMSE WANDELCLUB DE STROBOEREN vzw (1056)

Parochiezaal d'Oude Kerk, Lage Kaart 644, 2930 BRASSCHAAT

Tweedaagse Maria Ter Heide - Walk 2 Gether-tocht

5-7-10-16-20-31-42 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

 

 

DE VAARTLANDSTAPPERS (1110)

Surferschalet, Grote Bergen 59, 2830 WILLEBROEK

Balsemientocht

7-14-21 km *** 08.00-15.00

       

 

 

 

 

WANDELCLUB DE BOKKENRIJDERS OVERPELT vzw (2012)

Buurthuis ’t Hesekere, Heesakkerstraat 111, 3900 OVERPELT

Sint-Odatocht

4-6-12-20 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WSV DE BOSKABOUTERS vzw (2049)

Bivakplaats Kimpenhof, Laerstraat 3, 3660 OPGLABBEEK

Braambierentocht - Euregio Marching Trophy

4-6-12-22-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

 

DE VELPENSE WANDELAARS (2407)

Tent, Liniestraat 59, 3545 HALEN

Dwars door Velpen

5-8-9 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

HANSKE DE KRIJGER OUDENAARDE vzw (3233)

Parochiezaal Ename, Paardenmarktstraat, 9700 ENAME (OUDENAARDE)

Ename-tocht

7-10-14-18-21 km *** 07.00-15.00

      

 

 

 

 

SWITCHBACK MEMORIAL MARCH-CLUB MALDEGEM (3501)

Dienstencentrum Oud-Sint-Jozef, Mevrouw Courtmanslaan 91, 9990 MALDEGEM

Meetjesland… maak het mee - Switchback Memorial March

8-16-24-32 km *** 07.00-15.00

   

 

 

 

 

WANDELKLUB HALEWIJN ZOUTLEEUW vzw (4002)

PC Melkwezer, Hazenbergstraat , 3350 MELKWEZER (LINTER)

Fruittocht

4-6-12-20 km *** 07.00-15.00

  

 

 

 

 

DE TERVAETE STAPPERS KEIEM (5439)

Zaal De Loft, Fabriekstraat 1, 8600 DIKSMUIDE

28e Boterronde

7-12-16-21-30 km *** 07.00-15.00

       

 

 

 

 

DE CURIEUSNEUZEN PITTEM (5500)

Zaal Parochiaal Centrum, Keizerstraat 14, 8750 WINGENE

Septembertocht door Wingene

6-12-18 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES MARCHEURS DU XII DE MARCINELLE (HT 011)

Chapelle Notre-Dame de la Bruyère, Rue de Nalinnes 555, 6001 MARCINELLE (CHARLEROI)

42e Marche des Noisettes

6-12-20 km *** 07.00-15.00

     

 

 

 

 

LES HERMALLIS (LG 135)

Ecole Communale, Rue du Pont 8, 4480 HERMALLE-SOUS-HUY (ENGIS)

Marche de jour 4-8-13-18 km ***

08.00-15.00

      

 

 

 

 

LES CRAYAS DU THIRY (NA 053)

Ecole Communale, Rue de Le-Mesnil, 5670 OIGNIES-EN-THIÉRACHE (VIROINVAL)

Marche du centre géographique de l'Europe des 15

6-12-21-30-42 km *** 06.00-15.00

 

      

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

S.&.O. PONTANIA

Clubgebouw Pontania, Roomtuintjes 233, 1093 TD AMSTERDAM (NH)

Pontania '69 Wandeltocht

25 km *** 09.00-11.00

15 km *** 10.00-13.00

10 km *** 10.00-13.00

5 km *** 10.00-13.00

 

 

 

 

STICHTING ALMEERDAAGSE

Buurtcentrum Parkwijk, Haagbeukweg 42, 1326 CP ALMERE (FL)

Almeerdaagse Open monumentendagen, dag 1 - Almeerdaagse Open monumentendagen

30 km *** 09.00-11.00

25 km *** 09.00-12.00

20 km *** 09.00-13.00

15 km *** 09.00-13.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

WSV S.D.S. DEN HAAG

Clubgebouw wsv S.D.S., Hooftskade 92a, 2526 KB 'S-GRAVENHAGE (ZH)

22e S.D.S. Paleizentocht

25 km *** 09.00

15 km *** 09.00

10 km *** 09.00

5 km *** 09.00

 

 

 

 

STG. SPOMUZA

De Zilveren Schaats, Groene Singel 2, 2871 TA SCHOONHOVEN (ZH)

Zilverstadtocht

30 km *** 09.00-12.00

20 km *** 09.00-12.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.00-12.00

5 km *** 09.00-12.00

 

 

 

 

WSV BOTU

Clubgebouw de Bolder, Zeilmakersstraat 59, 3025 NV ROTTERDAM (ZH)

36e Wereldhaventocht

37 km *** 07.30-09.00

27 km *** 09.00-11.00

22 km *** 09.00-12.00

17 km *** 10.00-13.00

12 km *** 10.00-14.00

7 km *** 11.00-15.00

 

 

 

 

WSV WILLEN IS KUNNEN (W.I.K.)

Het Polderwiel, Dudok-erf 58, 3315 KA DORDRECHT (ZH)

7e Schapenkoppentocht

35 km *** 08.30-10.00

25 km *** 08.30-11.00

20 km *** 08.30-12.00

15 km *** 08.30-12.00

10 km *** 09.00-14.00

5 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

STG. WANDELSPORTCENTRUM DE VERBINDING

Allurepark de Zeven Linden, Zevenlindenweg 4, 3744 BC BAARN (UT)

Baarn en De Vuursche

40 km *** 07.30-09.00

33 km *** 07.30-09.30

25 km *** 08.00-11.00

15 km *** 08.00-13.00

10 km *** 08.00-13.00

6 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

STG OND OVERLEGORGAAN NATIONAAL PARK OOSTERSCHELDE

SCHOUWEN-DUIVELAND (ZE)

NP Oosterschelde Wandeltocht

35 km *** 08.00-09.00

25 km *** 08.00-10.00

15 km *** 08.00-11.00

10 km *** 08.00-12.00

 

 

 

 

STICHTING FEESTCOMITÉ GRAAUW

Gemeenschapshuis Graauw, Dorpsstraat 46, 4569 AK GRAAUW (ZE)

Klavertje Vier Wandeltocht

40 km *** 08.00-10.00

30 km *** 08.00-10.30

20 km *** 08.00-12.00

10 km *** 08.00-14.00

5 km *** 08.00-16.00

 

 

 

 

WSV OOSTERSCHELDESTAPPERS

Sport- en gemeenschapscentrum Haestinge, Sportlaan 2D, 4695 BA SINT-MAARTENSDIJK (ZE)

8e Oosterschelde Nazomertocht

40 km *** 07.30-09.00

30 km *** 07.30-10.00

20 km *** 07.30-11.00

15 km *** 08.30-12.00

10 km *** 08.30-13.00

5 km *** 08.30-14.00

 

 

 

 

STG. DE 80 VAN DE LANGSTRAAT

Raadhuisplein Waalwijk, Raadhuisplein 2, 5141 KG WAALWIJK (NB)

De 38e Rabobank 80 van de Langstraat

80 km *** 20.00

 

  

 

 

 

 

LUCTOR ET EMERGO

Zalencentrum de Oldenburg, Hofplein 1, 6665 DH DRIEL (GE)

Polentocht Driel

30 km *** 09.00-11.00

25 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 10.00-12.00

5 km *** 10.00-12.00

 

 

 

 

ADHOCWERK

Lossers Voetcomfort, Raadhuisstraat 20, 7581 AA LOSSER (OV)

10e Loslopers Najaarswandeltocht

30 km *** 08.00-10.00

25 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.30-11.00

15 km *** 08.30-11.00

10 km *** 09.00-14.00

5 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

ZWOLSE WANDEL VERENIGINGEN

MFC De Marke, Daendelsweg 2, 8051 DX HATTEM (GE)

Bos- en Heidetocht

25 km *** 09.00-10.00

20 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

STICHTING ULTRALOOP

Kantine Aquilo, Bovenburen 110, 9675 HH WINSCHOTEN (GR)

Wandel Run

30 km *** 09.00

20 km *** 09.30

10 km *** 10.00

 

 

 

 

SASA APPINGEDAM-AFD. WANDELSPORT

Oude Raadhuis, Wijkstraat 36, 9901 AJ APPINGEDAM (GR)

5e Fivelstadtocht

40 km *** 08.00-09.00

25 km *** 09.00-10.00

15 km *** 10.00-11.00

5 km *** 10.00-11.00

 

   

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

Marche Gourmande à Sommière

 

 

 

 

 

Rando Saint-Rieul à Trumilly (F) 

  

 

 

 

 

IML te Arenzano (I)