bnl logo 2014.png

 

 

 

SEPTEMBER.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 2

SEPTEMBER – SEPTEMBRE – SEPTEMBER 2018

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WSV SCHELLE vzw (1012)

Gemeentelijke Basisschool De Klim, Provinciale Steenweg, 2627 SCHELLE

41e Wandeling door de Rupelstreek

4-7-12-17-21-28-35-43 km *** 06.00-15.00

 

 

 

 

 

 

DE NOORDERKEMPEN HOOGSTRATEN vzw (1038)

Lokaal Koninklijke Sint-Sebastiaansgilde, Hofeinde 9, 2330 MERKSPLAS

Grote Wandel2daagse in het Land van Mark & Merkske

6-12-20-30-42 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

 

SAMEN UIT SAMEN THUIS vzw (2042)

Zaal Berkenveld, Bakkerstraat 90, 3530 HOUTHALEN-HELCHTEREN

Heidetocht - Kelchterhoef

4-8-12-16-20-24 km *** 07.00-15.00

  

 

 

 

 

POSTILJON WANDELCLUB MERELBEKE vzw (3091)

Gemeentehallen, Kloosterstraat 32, 9820 MERELBEKE

Merelbeekse Wandeltocht - Herdenkingstocht Maurice De Bruyne

6-9-12-15-18-24-30 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

 

WSV DE VOSSEN vzw (3139)

Gemeentelijke Basisschool 't Sprinkhaantje, Collegestraat 1, 9255 BUGGENHOUT

Internationale Kwaktocht

4-7-10-14-21 km *** 08.00-15.00

     

 

 

 

 

WV VOOR DE WIND (3440)

Buitengewoon Actief, Rijksweg 9, 4503 GJ GROEDE

Moaneblusserstocht

6-12-18-24-30-36 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WC DE GRASHOPPERS vzw (4044)

Sporthal, Vorststraat 55, 3271 AVERBODE (SCHERPENHEUVEL-ZICHEM)

Wittetocht

5-10-12-15-20-25-30 km *** 07.00-15.00

    

 

 

 

 

GITSE WANDELCLUB VOETJE VOOR VOETJE vzw (5216)

Sporthal Ogierlande, Torhoutstraat 6, 8830 GITS (HOOGLEDE)

30e Stoomtuigwandeling

4-6-10-15-21-30 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

 

SPOETNIKSTAPPERS vzw (5363)

Zaal De Zwerver, Dorpsstraat 95, 8432 LEFFINGE (MIDDELKERKE)

Tempelierstocht - Herinneringstocht Jan De Lee

7-14-24 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

SPORTRAAD ZUIENKERKE vzw (5449)

Zaal De Notelaar, Nieuwe Steenweg 96, 8377 ZUIENKERKE

Oudlandpoldertocht

5-7-12-18-24 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

LES SUCRIERS DE BRUGELETTE (HT 001)

Salle Omnisports (Parc Communal), Avenue Gabrielle Petit 3, 7940 BRUGELETTE

44e Marche de la Vallée de la Dendre - Challenge interclubs ACHO

4-8-12-20-30 km *** 07.00-15.00

    

 

 

 

 

LES GLOBE-TROTTERS AWIRS-FLÉMALLE (LG 158)

Cercle Saint-Joseph et Saint-Victor, Rue Jules Beaumont 222, 4400 AWIRS (FLÉMALLE)

31e Marche Internationale

 

 

 

 

MARCHEURS DE LA MASBLETTE MASBOURG (LUX 027)

Salle Grands Prés, Rue de Saint-Hubert, 6953 MASBOURG (NASSOGNE)

45e Marche de jour

6-10-20-30 km *** 07.00-14.00

    

 

 

 

 

LES BERGEOTS (NA 028)

Salle Saint-Joseph, Rue de Corenne 1, 5620 FLORENNES

38e Marche des Ducs

4-6-12-21-30 km *** 06.00-15.00

           

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

HET GOUDEN BOLTJE

Dorpshuis De Waldhoorn, Herenstraat 30, 1797 AH DEN HOORN (NH)

Sponsorwandeltocht

15 km *** 13.00-14.00

10 km *** 13.00-14.00

5 km *** 13.00-14.00

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING HART VAN BRABANT

Sportpark svw Molenpark, Kleine Schelluinsekade 5c, 4204 TZ GORINCHEM (ZH)

Gorinchem-Tilburg

40 km *** 06.30

Restaurant de Koppelpaarden, Oude Kerkstraat 1, 4271 BB DUSSEN (NB)

Dussen-Tilburg

25 km *** 10.00

 

 

 

 

WSV DE GRENSLOPERS

Voet En Goed, Markt 54, 5527 EN HAPERT (NB)

Jubileumtocht

30 km *** 08.00-10.00

24 km *** 08.00-11.00

18 km *** 08.00-12.30

12 km *** 08.00-13.30

8 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

 

STG. WANDELEN BAARLO

GMB B.V., Pratwinkel 5, 5991 NP BAARLO (LI)

Septemberwandeling / Wandelen in Baarlo

25 km *** 07.30-11.00

20 km *** 07.30-11.00

15 km *** 08.00-12.00

10 km *** 08.30-13.00

5 km *** 08.30-14.00

 

 

 

 

WC AMBY

Gemeenschapshuis Ambijerhoof, Severenplein 27, 6225 AZ MAASTRICHT (LI)

Wandeltocht Amby

28 km *** 07.00-12.00

22 km *** 07.00-12.00

14 km *** 07.00-14.00

7 km *** 07.00-14.00

     

 

 

 

 

WSV A HERMKES

Café Monti, Wilhelminastraat 13, 6285 AS EPEN (LI)

Mergellandtocht

20 km *** 08.00-11.00

15 km *** 08.00-11.00

10 km *** 08.00-13.00

5 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

 

STICHTING WATERREIJK WANDEL3DAAGSE

Restaurant 't Binnenhof Paasloo, Binnenweg 12, 8378 JJ PAASLOO (OV)

Weerribben-Wieden Wandel3Daagse

40 km *** *** 07.00-09.00

25 km *** *** 08.00-10.00

15 km *** *** 09.00-12.00

 

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

Marche Télévie à Barchon

    

 

 

 

 

Adeps à Basse Wavre 

   

 

 

 

 

Adeps à Generet

 

 

 

 

 

Stichting Feestcomité  Graauw (Nl

 

 

 

 

Contz-les-Bains (F) 

 

 

 

 

Floing-Saint-Menges (F) 

 

 

 

 

IVV W Warngau (D)