bnl logo 2014.png

 

 

 

SEPTEMBER.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 1

SEPTEMBER – SEPTEMBRE – SEPTEMBER 2018

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DE NOORDERKEMPEN HOOGSTRATEN vzw (1038)

Lokaal Koninklijke Sint-Sebastiaansgilde, Hofeinde 9, 2330 MERKSPLAS

Grote Wandel2daagse in het Land van Mark & Merkske

6-12-20-30-42 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

 

SAMEN UIT SAMEN THUIS vzw (2042)

Zaal Berkenveld, Bakkerstraat 90, 3530 HOUTHALEN-HELCHTEREN

Heidetocht - Kelchterhoef

4-8-12-16-20-24 km *** 07.00-15.00

    

 

 

 

 

DE VRIENDENKRING KORTIJS-GINGELOM (2108)

Cultuurhuis Den Dries, Groenplaats 20, 3890 MONTENAKEN (GINGELOM)

Nazomertocht

6-9-11-15-18-21 km *** 07.00-15.00

  

 

 

 

 

WANDELCLUB SCHELDESTAPPERS ZINGEM vzw (3105)

Zaal Telex, Kerkhofweg, 9770 KRUISHOUTEM

Wandelen door Kruishoutem

6-10-15-21-30 km *** 07.00-15.00

  

 

 

 

 

EGMONT ZOTTEGEM (3163)

Feestzaal Bevegemse Vijvers, Bevegemse Vijvers 1, 9620 ZOTTEGEM

Oost-Vlaanderens Mooiste

6-12-18 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

 

 

WSV ZELDEN RUST (3261)

SSG De Rede, Oude Vaart 1, 4537 CD TERNEUZEN

39e Vliegende Hollandertocht

6-12-18-25-31 km *** 08.00-15.00

   

 

 

 

 

WSV DE HOPBELLETJES OPWIJK vzw (4252)

Sint-Pieterszaal, Steenweg 131, 1745 MAZENZELE (OPWIJK)

29e Stichtingstocht

5-10-16-24 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

EURAUDAX BELGIË (4258)

Zaal Heidelberg, Kasteelstraat 30, 8820 TORHOUT

Euraudax Torhout

25-50-75-100 km *** 14.00

 

 

 

 

 

DE HEUVELLANDSTAPPERS vzw (5089)

OC Utendoale, Sulferbergstraat 11, 8954 WESTOUTER (HEUVELLAND)

Elfbergentocht

7-10-15-20-25-33-42-50 km *** 06.00-15.00

 

     

 

 

 

 

MONT-MARCHE TOURNAI (HT 075)

Ecole du Château, Avenue Leray 33, 7500 TOURNAI

Marche d'Attente

6-12 km *** 08.00-15.00

  

 

 

 

 

LES GAIS LURONS MÉLEN asbl (LG 050)

Salle Concordia, Place de l'Eglise 7, 4633 MELEN (SOUMAGNE)

44e Marche des Gais Lurons

4-6-12 km *** 12.00-17.00

    

 

 

 

 

LES GLOBE-TROTTERS AWIRS-FLÉMALLE (LG 158)

Cercle Saint-Joseph et Saint-Victor, Rue Jules Beaumont 222, 4400 AWIRS (FLÉMALLE)

31e Marche Internationale

 

 

 

 

LES MARCHEURS DE LA FAMENNE (LUX 034)

Maison du Village, Rue de la Fosse 1, 6900 ROY (MARCHE-EN-FAMENNE)

23e Marche de la Rentrée - 22e Longue distance de la Famenne (43-50 km)

6-12-20-30-43-50 km *** 06.00-14.00

 

              

 

 

 

 

LES BERGEOTS (NA 028)

Salle Saint-Joseph, Rue de Corenne 1, 5620 FLORENNES

38e Marche des Ducs

4-6-12-21-30-42 km *** 06.00-15.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING HART VAN BRABANT

Middenmeersportpark voetbalvereniging TOG, Radioweg 69, 1097 EC AMSTERDAM (NH)

Amsterdam-Tilburg

125 km *** 15.00

Eetcafé kwalitaria Vleuten, Hindersteinlaan 2d, 3451 EZ VLEUTEN (UT)

Vleuten-Tilburg

80 km *** 22.00

 

 

 

 

STICHTING FEESTWEEK VIJFHUIZEN

Feesttent Zijdewinde, Zijdewinde 3, 2141 VA VIJFHUIZEN (NH)

14e Kennedymars Vijfhuizen

80 km *** 22.00

 

 

 

 

 

WSV DE DORDTSE VIERDAAGSE

Kantine KV Movado, sportcomplex Patersweg, Patersweg 205, 3314 HV DORDRECHT (ZH)

2e Fred van de Pol wandeltocht

25 km *** 09.00-10.00

15 km *** 09.00-13.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

RTV BUNSCHOTEN

Gebouw Rode Kruis, Prinses Irenestraat 8, 3751 DH BUNSCHOTEN-SPAKENBURG (UT)

Visserij Wandeltocht

20 km *** 09.00-12.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.00-12.00

5 km *** 09.00-12.00

 

 

 

 

WSV ZELDEN RUST

SSG De Rede, Oude Vaart 1, 4537 CD TERNEUZEN (ZE)

39e Vliegende Hollandertocht

31 km *** 08.00-11.00

25 km *** 08.00-12.00

18 km *** 08.00-13.00

12 km *** 08.00-14.00

6 km *** 08.00-15.00

  

 

 

 

 

STG. MAAS EN WAALSE DIJKENLOOP

De Rosmolen, Leliestraat 19, 6658 XN BENEDEN-LEEUWEN (GE)

14e Bourgondisch Fruitwandelen

 

 

 

 

POLITIE SPORTVERENIGING RENKUM

Sportpark Hartenstein, J.J.Talsmalaan 13, 6862 BZ OOSTERBEEK (GE)

72e Airborne Wandeltocht

40 km *** 07.30-10.00

25 km *** 10.00-13.30

25 km *** 11.00-13.30

15 km *** 10.00-13.30

15 km *** 11.30-13.30

10 km *** 10.00-13.30

10 km *** 11.30-13.30

 

 

 

 

 

STICHTING WATERREIJK WANDEL3DAAGSE

Restaurant 't Binnenhof Paasloo, Binnenweg 12, 8378 JJ PAASLOO (OV)

Weerribben-Wieden Wandel3Daagse

40 km *** *** 07.00-09.00

25 km *** *** 08.00-10.00

15 km *** *** 09.00-12.00

 

   

 

 

 

 

BODYWALK BEILEN

Camping Boszicht, Smalbroek 46, 9411 TV BEILEN (DR)

9e Midden-Drenthe Wandeltocht

25 km *** 08.30-10.00

15 km *** 08.30-12.00

10 km *** 08.30-13.00

5 km *** 10.00-14.00

 

 

 

 

STICHTING KULTURELE KOMMISSIE BEDUM

Trefcentrum Bedum, Prof Mekelstraat 1, 9781 IG BEDUM (GR)

8e Walfridusvoettocht

40 km *** 07.30-08.30

25 km *** 08.00-09.00

15 km *** 08.30-11.00

10 km *** 09.00-11.00

5 km *** 09.30-11.00

 

    

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

Hemdykrintocht te Blauwhuis (Nl