bnl logo 2014.png

 

 

 

AUGUSTUS.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 26

AUGUSTUS – AOUT – AUGUST 2018

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DE KLEITRAPPERS vzw (1013)

Parochiezaal O.L.V., Mechelsesteenweg 233/2, 2500 LIER

Zimmertocht

4-8-12-15-22-28 km *** 07.00-15.00

     

 

 

 

 

WSV DE BOSDRAVERS EKSEL (2048)

Don Bosco College, Don Boscostraat 72, 3940 HECHTEL (HECHTEL-EKSEL)

Zomertocht

4-8-12-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

 

DE LUMMENSE DALMATIËRS vzw (2087)

MPI Sint-Ferdinand, Sint-Ferdinandstraat 1, 3560 LUMMEN

Kermistocht

5-10-12-20-25-30 km *** 07.00-15.00

  

 

 

 

 

WANDELCLUB 'T HOEKSKEN vzw (3040)

Zaal Den Bond, Kleinhulst 4, 9220 HAMME

44e Mars Omloop 't Hoeksken

4-6-10-15-21-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

 

DE HORIZONSTAPPERS vzw (4039)

Zaal Libbeke, Gellenberg 16, 3210 LUBBEEK

30e Hagelandwandeling - 30 jaar Horizonstappers

4-7-10-15-20-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

 

PAREL VAN HET PAJOTTENLAND (4254)

Gemeentelijk Trefcentrum Baljuwhuis, Kammeersweg 20, 1570 GALMAARDEN

19e Baljuwtochten

4-6-9-12-16-21-25-28-35-42 km *** 07.00-15.00

        

 

 

 

 

DE WITLOOFSTAPPERS EN -TRAPPERS (4518)

Sporthal Kampenhout, Zeypestraat 26, 1910 KAMPENHOUT

Zomertocht

6-10-14-18-25-32-42 km *** 07.00-15.00

  

 

 

 

 

DE 12 UREN VAN LAUWE (5217)

O.C. d'Iefte, Hoogstraat 122, 8540 DEERLIJK

Einde vakantie-tocht

4 -6-12-18-25 km *** 08.00-15.00

   

 

 

 

 

WANDELSPORT VLAANDEREN vzw (9999)

Vayamundo, Ol Fosse d'Outh, 6660 HOUFFALIZE

Ol Fosse d'Outh Wandelclassics

6-10-15-20 km *** 08.00-15.00

         

 

 

 

 

WANDELSPORT VLAANDEREN vzw (9999)

Expo Roeselare, Diksmuidsesteenweg 400, 8800 ROESELARE

West-Vlaanderens Mooiste

6-12-18-24 km *** 07.30-15.00

   

 

 

 

 

LES AMIS DE L'ARGENTINE (BBW 045)

Ecole Communale, Rue des Combattants 112, 1310 LA HULPE

31e Marche de l'Argentine

4-8-12-20 km *** 07.00-15.00

       

 

 

 

 

CLUB DES MARCHEURS DES HAUTES-FAGNES asbl (LG 002)

Salle Al Neure Ewe, Rue de Bosfagne 2, 4950 SOURBRODT (WAIMES)

45e Marche Internationale des Hautes-Fagnes

4-7-12-21-30 km *** 07.00-14.00

       

 

 

 

 

LES ROUTHEUX IZEL (LUX 008)

Centre Culturel et Sportif, Avenue Germain Gilson 48, 6810 IZEL (CHINY)

Marche de la Rentrée

6-12-22 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES FOUGNANS (NA 044)

Brasserie du Bocq, Rue de la Brasserie 4, 5530 PURNODE (YVOIR)

34e Marche d'été - Challenge des Galoches en Folie

4-7-12-22-30 km *** 07.00-15.00

           

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

STICHTING WANDEL COMITÉ BUIKSLOOT

ASV De Dijk, Schellingwouderdijk 220, 1023 NL AMSTERDAM (NH)

Pontjes en Sluizenroute

25 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.00-14.00

5 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

SPORTVERENIGING DE LANGE AFSTAND TIPPELAARS

Verkeerstuin, Piet Mondriaanplein 61, 3812 GZ AMERSFOORT (UT)

Jubileumtocht SV De LAT

80 km *** 24.00

Zuiderkapel, Boslaan 1, 3722 BA BILTHOVEN (UT)

Jubileumtocht SV De LAT

40 km *** 08.00-09.00

 

 

 

 

 

STICHTING DE LEIENTOCHT

De Pastorie, Herenstraat 11, 3985 RP WERKHOVEN (UT)

7e De Leientocht

40 km *** 07.30-09.00

30 km *** 07.30-10.00

20 km *** 08.30-12.00

15 km *** 09.00-13.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

 

WSV GRIEZEGRUBBEN

De Horsel, Daelderweg 27, 6361 HK NUTH (LI)

Zomerwandeling

24 km *** 07.00-11.00

18 km *** 07.00-11.00

12 km *** 07.00-14.00

8 km *** 07.00-14.00

   

 

 

 

 

WSV DES-UGCHELEN

Gymzaal De Kempe, De Kempe 45, 7371 BT LOENEN (GE)

7e Stiefeltocht

30 km *** 09.00-10.00

25 km *** 09.00-10.00

20 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-12.00

12 km *** 09.00-12.00

6 km *** 09.00-12.00

 

 

 

 

WSV BARGERMARKE

Sportpark Duurshof, Schoolstraat, 7872 PC VALTHE (DR)

Goede doelen tocht Valthe

20 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-11.00

10 km *** 09.00-11.00

5 km *** 09.00-11.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

ADEPS MARCQ

   

 

 

 

 

 

ADEPS AYE