bnl logo 2014.png

 

 

 

AUGUSTUS.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 25

AUGUSTUS – AOUT – AUGUST 2018

 

 

 

 België – Belgique – Belgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

FORT ACHT STAPPERS (1064)

Clubhuis FAST - Fort 8, Hoofdfrontweg, 2660 HOBOKEN (ANTWERPEN)

17e Nello en Patraschetocht

5-10 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

 

WSV DE DRAGONDERS HASSELT vzw (2027)

Parochiezaal Eikenbos, Boskestraat 3, 3560 LUMMEN

Klavertje 1-tocht

5-8-13-21 km *** 07.00-15.00

  

 

 

 

 

WSV DE HEIKREKELS MAASMECHELEN (2047)

Provinciale Technische School, Europaplein 36, 3630 EISDEN (MAASMECHELEN)

Oogsttocht

4-6-12-16-19 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV BAASRODE vzw (3082)

Gemeenteschool De Schakel, Molenberg 9, 9200 DENDERMONDE

42e Scheldemarstocht

5-9-12-16-21-30 km *** 07.00-15.00

     

 

 

 

 

DE TREKVOGELS BOEKHOUTE vzw (3383)

Voetbalkantine VV Philippine, Strandgaper 9, 4553 CA PHILIPPINE

4e Mosselfeestenwandeling

7-10-14-21 km *** 07.00-15.00

  

 

 

 

 

DE BOLLEKENS ROTSELAAR vzw (4018)

Parochiezaal, Schoolstraat 54, 3110 ROTSELAAR

Rotselaar-Heikant in beweging

4-6-10-12-16-20 km *** 07.00-15.00

      

 

 

 

 

SPORTON vzw (4041)

Buurthuis, Zandstraat, 2431 VEERLE (LAAKDAL)

Walenmanwandeling

5-6-7-10-15-20-26-33 km *** 07.00-15.00

  

 

 

 

 

EURAUDAX BELGIË (4258)

Eethuis Trapje Op, Handelsstraat, 2910 ESSEN

Euraudax Kapellen

25-50 km *** 09.00

 

 

 

 

 

WERVIKSE WANDELSPORT VERENIGING vzw (5061)

Feesttent Mote-Molenmeersen, Molenmeersenstraat, 8940 WERVIK

14e Mote-Molentocht

6-12-18 km *** 07.00-15.00

       

 

 

 

 

WANDELCLUB VIER OP EEN RIJ GROOT-ZEDELGEM vzw (5137)

't Wit Huis Spermalie, Rijselsestraat 13, 8210 LOPPEM (ZEDELGEM)

20e Spermalietochten

4-6-12-18-21 km *** 07.00-15.00

     

 

 

 

 

 

WATEWYSTAPPERS TIELT (5423)

Club 77, Henri D'Hontstraat 42, 8700 SCHUIFERSKAPELLE (TIELT)

Zomertocht

6-12-18-24 km *** 06.00-15.00

 

 

 

 

WANDELSPORT VLAANDEREN vzw (9999)

Vayamundo, Ol Fosse d'Outh, 6660 HOUFFALIZE

Ol Fosse d'Outh Wandelclassics

6-10-15-20-30 km *** 08.00-15.00

    

 

 

 

 

WANDELSPORT VLAANDEREN vzw (9999)

Centre Sportif, Rue du Vivier, 6950 NASSOGNE

Extreme Challenge 2018 - Oostende-Houffalize

45 km *** 06.00

      

 

 

 

 

LES MARCHEURS RANSARTOIS (HT 010)

Salle du Vieux Château, Rue Alphonse Helsen 69, 6211 MELLET (LES BONS VILLERS)

25e Marche des Campagnes

4-6-12-21 km *** 06.30-15.00

      

 

 

 

 

CLUB DES MARCHEURS DES HAUTES-FAGNES asbl (LG 002)

Salle Al Neure Ewe, Rue de Bosfagne 2, 4950 SOURBRODT (WAIMES)

45e Marche Internationale des Hautes-Fagnes

4-7-12-21-30-42 km *** 06.30-14.00

                

 

 

 

 

LES MARCHEURS DU GEER asbl (LG 137)

Ecole Communauté Française, Rue Haute 65, 4690 EBEN-EMAEL (BASSENGE)

Marche de jour

5-7-13-20 km *** 07.00-15.00

      

 

 

 

 

LES ROUTHEUX IZEL (LUX 008)

Centre Culturel et Sportif, Avenue Germain Gilson 48, 6810 IZEL (CHINY)

Marche de la Rentrée

6-12-22-30 km *** 07.00-15.00

  

 

 

 

 

LES CULS DE JATTE DU MAUGE (NA 026)

Hall Omnisports d'Hamois, Rue de Miécret, 5360 HAMOIS

Marche d'été

7-14-20-30-42-50 km *** 06.00-15.00

     

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas – Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

STICHTING WANDEL COMITÉ BUIKSLOOT

ASV De Dijk, Schellingwouderdijk 220, 1023 NL AMSTERDAM (NH)

Pontjes en Sluizenroute

25 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.00-14.00

5 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

STICHTING OMLOOP GOEREE OVERFLAKKEE

Diekhuus cultureel centrum, Beneden Zandpad 7, 3241 GA MIDDELHARNIS (ZH)

Omloop Goeree-Overflakkeewandeltocht

55 km *** 07.00

30 km *** 09.00

Hernesseroord stichting Zuidwester Dok 16, Dwarsweg 40, 3241 LB MIDDELHARNIS (ZH)

Kinderomloop Goeree-Overflakkee

15 km *** 11.00

5 km *** 11.00

Omloop Goeree-Overflakkeewandeltocht

15 km *** 10.00

15 km *** 10.30

 

 

 

 

STICHTING AMERONGEN INSPIREERT

Restaurant Het Berghuis, Veenseweg 28, 3958 ET AMERONGEN (UT)

Grebbelinie Bunker en Forten wandeltocht

30 km *** 07.00-12.00

20 km *** 08.00-12.00

 

 

 

 

STICHTING DE LEIENTOCHT

De Pastorie, Herenstraat 11, 3985 RP WERKHOVEN (UT)

7e De Leientocht

40 km *** 07.30-09.00

30 km *** 07.30-10.00

20 km *** 08.30-12.00

15 km *** 09.00-13.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

STICHTING WANDELEN OOSTKAPELLE

Eetcafé de Babbelaar, Dorpsstraat 18, 4356 AJ OOSTKAPELLE (ZE)

Walcherse Watertocht

40 km *** 08.30-09.00

30 km *** 08.30-09.00

20 km *** 09.00-12.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

 

WSV WANDELENDE KRABBEN

Mattemburgh tennisvereniging, Sportlaan 2, 4631 CR HOOGERHEIDE (NB)

23e Brabantse Wal Wandeldag

40 km *** 07.00-10.00

30 km *** 07.00-10.00

25 km *** 07.00-12.00

20 km *** 07.00-12.00

15 km *** 07.00-12.00

12 km *** 07.00-14.00

6 km *** 07.00-14.00

     

 

 

 

 

DAK DRUNEN

Clubgebouw Dak Drunen, Prins Hendrikstraat 76A, 5151 GB DRUNEN (NB)

21e DAK wandelshoptocht

40 km *** 07.00-09.00

25 km *** 08.00-11.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 10.00-12.00

 

 

 

 

 

SPORTVERENIGING DE LANGE AFSTAND TIPPELAARS

Het Kolpinghuis, Smetiusstraat 1, 6511 ER NIJMEGEN (GE)

Jubileumtocht SV De LAT

180 km *** 04.30

 

 

 

 

WSV DES-UGCHELEN

Gymzaal De Kempe, De Kempe 45, 7371 BT LOENEN (GE)

7e Stiefeltocht

30 km *** 09.00-10.00

25 km *** 09.00-10.00

20 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-12.00

12 km *** 09.00-12.00

6 km *** 09.00-12.00

 

 

 

 

STG. TOERCOMMISSIE

Hotel-restaurant De Wolfshoeve, Europaweg 132, 7761 AL SCHOONEBEEK (DR)

62e Boortorenwandeltocht

40 km *** 07.30-09.00

20 km *** 10.00-13.00

15 km *** 10.00-13.00

10 km *** 13.00-15.00

5 km *** 13.00-15.00

  

 

 

 

 

VERENIGING GEMEENTEBELANG NUNSPEET

Speelweide Stakenberg, Stakenbergweg, 8075 RA ELSPEET-NUNSPEET

Nunspeetse Heideloop

25 km *** 08.00-10.30

15 km *** 08.00-10.30

10 km *** 08.00-10.30

 

 

 

 

STG. KENNEDYMARS FRYSLÂN

Dorpshuis de Nije Warf, Foarwei 31A, 9113 PA WÂLTERSWÂLD (FR)

10e Kennedy Juniormars

8 km *** 10.00-14.00

 

 

 

 

WSV DE BRUG (REGIO STAD GRONINGEN)

Sporthal De Brug, Donderslaan 161, 9728 KX GRONINGEN (GR)

36e Brugwandeltocht

25 km *** 09.00-10.00

15 km *** 09.00-13.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere