bnl logo 2014.png

 

 

 

AUGUSTUS.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

WOENSDAG – MERCREDI – MITTWOCH

 15

AUGUSTUS – AOUT – AUGUST 2018

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TONGERSE WANDELVRIENDEN (2052)

Dienstencentrum De Piepel, Dijkstraat 118, 3700 TONGEREN

Eburonentocht - 1e Euregio Internationele Wandeldag

4-6-9-12-15-19-25-32 km *** 07.00-15.00

             

 

 

 

 

DE MIJNLAMP BERINGEN-MIJN vzw (2072)

VIP-Kantine Mijnstadion, Stadionlaan 1, 3582 KOERSEL (BERINGEN)

Lus van het Zwarte Goud

4-6-12-20 km *** 07.00-15.00

    

 

 

 

 

WSV LAND VAN RHODE vzw (3196)

den amb8, Lange Ambachtstraat 42, 9860 OOSTERZELE

2e Oogsttocht

6-10-14-18-21 km *** 07.00-15.00

         

 

 

 

 

OCHTENDGLOREN KAPELLE O/D BOS (4164)

Sint-Theresiacollege, Veldstraat 11, 1880 KAPELLE-OP-DEN-BOS

29e Evert Larocktocht

6-12-15-20-28 km *** 07.00-15.00

      

 

 

 

 

WANDELCLUB BEERNEM vzw (5009)

Parochiaal Centrum 't Bulscampvelt, Wingensestraat 2, 8020 HERTSBERGE (OOSTKAMP)

Bulskampveldtocht

4-6-11-15-21-25 km *** 07.30-15.00

       

 

 

 

 

DE 7MIJL-STAPPERS MOORSELE (5411)

Zaal Theresia, H. Theresiastraat, 8560 WEVELGEM

Halfoogsttocht

7-14-21-27 km *** 07.00-15.00

  

 

 

 

 

LES SYMPAS DE LANDELIES (HT 071)

Salle Omnisports Henri Laloyaux, Rue de Cousolre, 6111 LANDELIES (MONTIGNY-LE-TILLEUL)

24e Marche d'été

4-6-11-15-21-30-50 km *** 06.00-15.00

          

 

 

 

 

LES SABOTS DE GODEFROY (LUX 041)

Salle La Caïollire, Rue de la Gare, 6831 NOIREFONTAINE (BOUILLON)

15e Grande marche des Croisés

6-12-21 km *** 07.00-15.00

  

 

 

 

 

LE JOYEUX MARCHEUR DE FLAWINNE (NA 060)

Salle Paroissiale, Rue Maria de Dorlodot, 5020 SUARLÉE (NAMUR)

Marche de la Moisson

4-7-14-20-30-42 km *** 07.00-15.00

         

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

SPORTIEF WANDELEN STEDE BROEC

Streekbospaviljoen IJgenweis, Veilingweg 21, 1611 BN BOVENKARSPEL (NH)

Midweekse Wandeltocht

15 km *** 12.00-12.30

10 km *** 12.00-13.00

5 km *** 12.00-13.00

 

 

 

 

STICHTING SAMEN OP PAD

Eendrachtshoeve, Tuinweg 3, 3284 XR ZUID-BEIJERLAND (ZH)

2e Tiengemetentocht, groepswandeling

25 km *** 10.00

 

 

 

 

WSV DE VELDLOPERS

Café Paddock, Dorpsstraat 13, 6271 BK GULPEN (LI)

Midweekwandeltocht

15 km *** 08.00-13.00

10 km *** 08.00-14.00

5 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

 

WANDELKRING DIO HAAKSBERGEN

Café Halfweg in Beckum, Pastoor Ossestraat 40, 7554 SW HENGELO (OV)

Zomeravondwandeling

10 km *** 18.30-19.30

5 km *** 18.30-19.30

 

 

 

 

STOURS

Strand-4-Daagse

20 km *** 10.00-11.15

15 km *** 10.00-11.15

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

WORLD RUNNERS CONSDORF

  

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

DE GROTE OVERSTEEK LANAKEN

  

 

 

 

 

ADEPS SOMMIERE

   

 

 

 

 

ADEPS ODEIGNE

 

 

 

 

 

ADEPS GONDREGNIES