bnl logo 2014.png

 

 

 

AUGUSTUS.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 12

AUGUSTUS – AOUT – AUGUST 2018

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DE POMPOENSTAPPERS vzw (1050)

MPI de 3master, Pater Damiaanstraat 10, 2460 KASTERLEE

Kabouterbergwandeling

4-6-10-15-20-25-30-35-40 km *** 06.00-15.00

     

 

 

 

 

WSV IRIS KORTESSEM (2065)

De Mozaïek, Daaleindestraat, 3720 KORTESSEM

Vakantietocht

4-6-12-15-20 km *** 07.00-15.00

   

 

 

 

 

HANSKE DE KRIJGER OUDENAARDE vzw (3233)

Evenementenhall De Qubus, Lindestraat 45, 9700 OUDENAARDE

Ronde van Vlaanderen voor wandelaars

6-9-15-21-27-35-42 km *** 06.30-15.00

         

 

 

 

 

DURMESTAPPERS (3313)

Sporthal Hoogendonck, Nijverheidslaan 48, 9250 WAASMUNSTER

25e Driestocht

6-12-18-24-30 km *** 08.00-15.00

   

 

 

 

 

IJSETRIPPERS vzw (4025)

Markthal, Stationsplein, 3090 OVERIJSE

Omloop van de Druivenstreek

4-6-12-18-24-30 km *** 07.00-15.00

        

 

 

 

 

LENNIKSE WINDHEREN (4427)

Gemeenteschool 't Rakkertje, Hendrik Ghijselenstraat 19, 1750 LENNIK

11e Lennikse Feestentocht

6-10-12-16-20-25-32 km *** 07.00-15.00

     

 

 

 

 

WSV DE KEIGNAERTTRIPPERS OOSTENDE vzw (5011)

Gemeenschapcentrum Sluisvliet, Vingerlingstraat 8, 8400 OOSTENDE

3e Stormvogeltocht

6-12-18 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB NOOIT MOE BOEZINGE vzw (5207)

OC In 't Riet, Seelbachdreef 4, 8902 ZILLEBEKE (IEPER)

Harmoniewandeling

7-9-12-17-20-25 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

 

CLUB PÉDESTRE ECUREUIL DE CHÂTELET (HT 006)

Ecole Saint-Joseph, Rue des Prés Burniaux 1, 6250 PRESLES (AISEAU-PRESLES)

36e Marche de la Rentrée

4-7-13-20 km *** 07.00-15.00

            

 

 

 

 

LA GODASSE OUPEYE (LG 063)

Hall Omnisport L. Larbuisson, Rue du Roi Albert 175D, 4680 OUPEYE

44e Marche de la Godasse

3-7-12-20 km *** 06.00-15.00

   

 

 

 

 

MARCHEURS DE L'OURTHE ET LAVAL (LUX 037)

Salle les Jonquilles, Place de la 19th Glider Infantry Regiment, 6680 TILLET (SAINTE-ODE)

Marche de la Cuvée de la Jonquille

6-12-18 km *** 08.00-14.00

        

 

 

 

 

MARCHEURS DE HAUTES-ROCHES DOURBES (NA 054)

Salle Dothorpa, Rue du Petit-Roly, 5670 DOURBES (VIROINVAL)

Marche des Hautes Roches

6-10-13-20-30 km *** 07.00-15.00

  

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

STICHTING ALMEERDAAGSE

Buurtcentrum EveNaarHuis, Sumatraweg 352, 1335 JM ALMERE (FL)

Almeerdaagse weekend Oostvaardersplassen, dag 2 - Almeerdaagse weekend Oostvaardersplassen

30 km *** 09.00-11.00

25 km *** 09.00-12.00

20 km *** 09.00-13.00

15 km *** 09.00-13.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

STG. WANDEL4DAAGSE VILT-VALKENBURG

Café-zaal ’t Vöske, Grote Straat 8, 6325 EC BERG EN TERBLIJT (LI)

31e Heuvelland4daagse

42 km *** 07.00-09.00

28 km *** 07.00-11.00

21 km *** 07.00-12.00

14 km *** 07.00-12.00

7 km *** 09.00-12.00

            

 

 

 

 

BUTTONKAMPIOEN

vv ATC'65, Torenlaan 60, 7559 PB HENGELO (OV)

Kennedymars in de Marge

80 km *** 05.00

 

 

 

 

STOURS

Strand-2-Daagse

20 km *** 09.30-11.00

15 km *** 09.30-11.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

ARDENNER FRENN BIGONVILLE

     

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

ADEPS ANHEE

   

 

 

 

 

ADEPS VER-CUSTINNE

 

 

 

 

 

ADEPS NETTINNE

 

 

 

 

 

ADEPS TILFF

 

 

 

 

 

ADEPS LOUPOIGNE