bnl logo 2014.png

 

 

 

AUGUSTUS.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 5

AUGUSTUS – AOUT – AUGUST 2018

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WSV IBIS PUURS vzw (1093)

JOC Wijland, Fortbaan 9, 2870 PUURS

Langs het oog van Puurs-tocht

4-7-10-16-21-30-42 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

KON. HARMONIE ST. AMELBERGA ZANDHOVEN vzw (1372)

Lokaal Harmonie Sint-Amelberga, Schriekweg 5, 2240 ZANDHOVEN

40e Kastelentochten

5-10-14-22-25-34 km *** 08.00-15.00

    

 

 

 

 

WSV MILIEU 2000 LOMMEL (2043)

Provil, Duinenstraat, 3920 LOMMEL

37e Internationale Teutentocht

5-9-13-16-20-23 km *** 07.00-15.00

   

 

 

 

 

WSV DE HEIKABOUTERS vzw (2064)

Parochiezaal Niel, Hoogstraat, 3668 NIEL-BIJ-AS (AS)

Heidetocht

5-10-15-20-30 km *** 07.00-15.00

    

 

 

 

 

WANDELCLUB REIGERSTAPPERS VINDERHOUTE vzw (3084)

Gemeentelijk Sportcentrum, Neerstraat 37, 9921 VINDERHOUTE (LOVENDEGEM)

Meetjesland… maak het mee - 40e Kastelentocht - Herdenking Emile Bakeland

6-9-13-16-20-28 km *** 07.00-15.00

   

 

 

 

 

WK WERCHTER vzw (4042)

Parochiezaal Onder de Toren, Markt 4, 3150 HAACHT

Jan Primustocht

5-10-15-20-25-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

 

WNZB KNOKKE-HEIST vzw (5072)

Schuttersplein Stadion Olivier, Jan Devischstraat 2, 8300 KNOKKE-HEIST

Zwintocht

6-10-15-21-32 km *** 08.00-14.30

    

 

 

 

 

DE MOTESTAPPERS KOEKELARE (5142)

Sportcomplex De Klokkeputten, Bruggestraat 104, 8480 EERNEGEM (ICHTEGEM)

Dwars door het Houtland

5-12-15-20-25 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES VAILLANTS ACRENOIS (HT 050)

Foyer Notre-Dame, Rue Bonne Nuit, 7864 DEUX-ACREN (LESSINES)

36e Marche du Pays des Guimauves - Challenge interclubs ACHO

6-12-20-30-42 km *** 06.30-15.00

          

 

 

 

 

MARCHEURS DE LA BASSE-MEUSE VISÉ (LG 010)

Cercle Paroissial Devant-le-Pont, Avenue Franklin Roosevelt 39, 4600 VISÉ

Marche Internationale

4-6-12-21 km *** 07.00-14.00

    

 

 

 

 

LES SPARTIATES DE GEMBLOUX asbl (NA 015)

Ecole Communale, Rue de la Place 2, 5031 GRAND-LEEZ (GEMBLOUX)

Marche de la Braderie

4-7-12-21-30 km *** 06.30-15.00

              

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

WSV OLAT

Natuurpoort De Vresselse Hut, Vresselseweg 33, 5491 PA SINT-OEDENRODE (NB)

35e OLAT Wandeldagen; dag van Eerde - 35e OLAT Wandeldagen

35 km *** 07.00-10.00

25 km *** 07.00-11.00

20 km *** 07.00-11.30

15 km *** 07.00-12.00

10 km *** 07.00-12.30

        

 

 

 

 

R.K. VOETBALVERENIGING STRUCHTER BOYS

Sportcomplex Struchter Boys, Mauritiussingel 9, 6305 AZ SCHIN OP GEUL (LI)

Strucht-tocht

28 km *** 07.00-11.00

21 km *** 07.00-12.00

14 km *** 07.00-13.00

7 km *** 07.00-14.00

    

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

WANDERFRENN ETTELBRECK

 

 

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

ADEPS FALLAIS

   

 

 

 

 

ADEPS BAILLONVILLE

  

 

 

 

 

ADEPS CINEY

 

 

 

 

 

ADEPS HASTIERE

 

 

 

 

ADEPS THUIN

 

 

 

 

 

WANDERFREUNDE EBERNHAHN (D)