bnl logo 2014.png

 

 

 

AUGUSTUS.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 4

AUGUSTUS – AOUT – AUGUST 2018

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VOSBERGSTAPPERS (1057)

Feesttent Vosbergfeesten, Hoge Vosbergstraat, 2840 RUMST

Vosbergtocht

6-8-12-15-18-24-30-42-50 km *** 07.00-15.00

  

 

 

 

 

WSV IBIS PUURS vzw (1093)

JOC Wijland, Fortbaan 9, 2870 PUURS

Hoevetocht

4-7-10-16-21-30-42 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WELLENSE BOKKERIJDERS vzw (2034)

Zaal Sportpark, Houtstraat 35, 3830 WELLEN

Maupertuustocht

4-6-8-12-15-20 km *** 07.30-15.00

  

 

 

 

 

WSV DE HEIKABOUTERS vzw (2064)

Parochiezaal Niel, Hoogstraat 115, 3668 NIEL-BIJ-AS (AS)

Heidetocht

5-10-15-20-30 km *** 07.00-15.00

      

 

 

 

 

PADSTAPPERS GERAARDSBERGEN vzw (3135)

Vrije basisschool, Zikastraat 66, 9500 MOERBEKE (GERAARDSBERGEN)

Zomertocht - Adriaanstocht - Priortrofee

7-10-14-18-22-26-32-50 km *** 07.00-15.00

          

 

 

 

 

WANDELCLUB NATUURVRIENDEN DEINZE vzw (3140)

Zaal Leiezicht, Oude Heirbaan 53, 9800 GRAMMENE (DEINZE)

22e Vlastocht

6-10-15-20 km *** 06.30-15.00

    

 

 

 

 

EURAUDAX BELGIË (4258)

Café A Vi Blegne, Rue Entre-Deux-Villes, 4670 TREMBLEUR (BLÉGNY)

Euraudax Blégny

50 km *** 09.00

 

 

 

 

 

WSV DE BRIGANDTROTTERS vzw (5245)

Ginstezaal, Molstenstraat 83, 8780 OOSTROZEBEKE

4e Krinkeltocht

7-14-21-28 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

 

DE TERVAETE STAPPERS KEIEM (5439)

OC Ingelram, Roeselarestraat 18, 8600 ESEN (DIKSMUIDE)

4e Bethoosterse Broekentocht

5-8-12-16-21 km *** 07.00-15.00

     

 

 

 

 

LE COQ D'OR ECAUSSINNOIS (HT 012)

Salle de la Maison du Peuple, Avenue de la Déportation 17, 7190 ÉCAUSSINNES

42e Marche des Clochers - Ultra Marathon

5-10-15-20-25-35-45 km *** 07.00-15.00

          

 

 

 

 

MARCHEURS DE LA BASSE-MEUSE VISÉ (LG 010)

Cercle Paroissial Devant-le-Pont, Avenue Franklin Roosevelt 39, 4600 VISÉ

Marche Internationale

4-6-12-21 km *** 07.00-14.00

          

 

 

 

 

LES GOÉ-LANDS (LG 031)

Salle La Rochette, Rue Vesdray, 4834 GOÉ (LIMBOURG)

41e Marche d'après-midi

6-12 km *** 13.00-17.00

     

 

 

 

 

LES RANDONNEURS DE LA HAUTE-MEUSE (NA 059)

Athénée Royal, Rue Martin Sandron 141, 5680 DOISCHE

Marche du Fort de Charlemont

4-6-12-20-30 km *** 07.00-14.00

                 

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

WSV DE VROLIJKE TIPPELAARS

De Kanovijver, Burgemeester van Woelderenlaan, 4384 LZ VLISSINGEN (ZE)

Duin- en strandtocht

30 km *** 08.30-10.00

20 km *** 08.30-10.30

15 km *** 08.30-12.00

10 km *** 08.30-12.00

5 km *** 08.30-12.00

 

 

 

 

 

WOJGVD HEESWIJK-DINTHER

Parkeerplaats bij Laverhof afdeling Bernezorg, Zijlstraat 1, 5473 CJ HEESWIJK-DINTHER (NB)

4e dag Jeugd- en Gezinsvierdaagse - Jeugd en Gezinsvierdaagse

15 km *** 11.30

10 km *** 12.15

6 km *** 13.00

 

 

 

 

WSV OLAT

Natuurpoort De Vresselse Hut, Vresselseweg 33, 5491 PA SINT-OEDENRODE (NB)

35e OLAT Wandeldagen; dag van Boskant - 35e OLAT Wandeldagen

35 km *** 07.00-10.00

25 km *** 07.00-11.00

20 km *** 07.00-11.30

15 km *** 07.00-12.00

10 km *** 07.00-12.30

      

 

 

 

 

STICHTING PROGRAM

De Ganzehoeve, Holthonerweg 9, 7779 DE HOLTHONE (OV)

Oogstdagwandeling

14 km *** 08.00-11.00

7 km *** 08.00-11.00

 

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere