bnl logo 2014.png

 

 

 

JULI.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 29

JULI – JUILLET – JULI 2018

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WSV MOL (1001)

Hof van 't Rauw, Kiezelweg 181, 2400 MOL

Zomertocht

4-6-10-13-20-24 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV DAUWSTAPPERS vzw (1033)

Fort 5 - Hangar 27, Parklaan 161, 2650 EDEGEM

Fortentocht

5-10-15-20-25-30 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

WSV DE KADODDERS SKW vzw (1063)

Parochiezaal Berk en Brem, Sint-Michielsstraat, 3140 KEERBERGEN

Brabantse Kempentocht

6-12-15-20-25 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB KVG STAPPERS HOOGSTRATEN (1375)

Parochiezaal, Poeleinde 4, 2323 WORTEL (HOOGSTRATEN)

24e Gelmelwandeling

5-8-12-17-22-30-42 km *** 06.00-15.00

 

 

 

 

ZUTENDAALSE HARTEVRIENDEN (2077)

Zaal Posthalt, Postesstraat, 3690 WIEMESMEER (ZUTENDAAL)

Zomertocht

4-7-12-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

DE LUMMENSE DALMATIËRS vzw (2087)

Gildezaal Sint-Lambertus, Hoogstraat 83 lummen, 3560 LUMMEN

Bos- en vijvertocht

4-6-12-15-20-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WJC DENDERKLOKJES LEBBEKE (3226)

CC De Biekorf, Stationsstraat 23, 9280 LEBBEKE

30e Dender- en Scheldetocht

6-12-18-24-32-42 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

EVERBEEKSE WANDELTOCHTEN vzw (3282)

Buurthuis Cordenuit (kerk Everbeek-Beneden), Cordenuitstraat, 9660 EVERBEEK (BRAKEL)

38e Everbeekse Wandeltochten - Het Laatste Nieuws Wandeldag

6-12-18-24-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

HALFOOGSTVRIENDEN BELLINGEN (4360)

Tent Halfoogstfeesten, Hondzochtstraat 8, 1674 BELLINGEN (PEPINGEN)

22e Taalgrenswandeling Pajottenland - Promenade le long de la frontière Pajottenland-Roman Païs

7-10-15-20-25-32-42-50-60 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB DE DUINTRAPPERS WESTENDE vzw (5008)

Sporthal De Branding, Populierenlaan 35, 8430 MIDDELKERKE

Stripfigurentocht - De Kust Wandelt

6-10-15-20-25 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

DE FRISSE STAPPERS BRUGGE (5222)

Zaal Rustenhove, Wantestraat 151, 8310 ASSEBROEK (BRUGGE)

28e Brugsche Poorterstocht

6-10-15-20-25 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

LES MARCHEURS DE LA MAGNE SOUMAGNE (LG 181)

Centre Sportif Local de Soumagne, Avenue de la Coopération 14, 4630 SOUMAGNE

15e Marche des Vacances

5-8-13-21-30 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

LES BOTTINES BORQUINES SAINT-HUBERT (LUX 042)

Salle Communale, Rue Général Dechesne, 6870 SAINT-HUBERT

Marche de la nature

5-10-15-20 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

WANDERFALKEN WEYWERTZ (VGDS 017)

Skihütte, Im Himmelchen 12, 4750 BÜTGENBACH

42. Internationale Sommerwanderung

4-6-10-13-20-25-30 km *** 06.30-14.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

AV OLYMPUS '70

Sportcentrum Maasdijk, Lange Kruisweg 44e, 2676 BM MAASDIJK (ZH)

Zomerspektakel Maasdijk

25 km *** 08.00-09.00

15 km *** 08.00-10.00

10 km *** 08.00-10.00

 

 

 

 

WSV DE GRENSLOPERS SCHINVELD

Feestzaal Meetpoint, Beekstraat 7, 6451 CA SCHINVELD (LI)

Schinveldsebossentocht

21 km *** 08.00-12.00

14 km *** 08.00-13.00

7 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

FRIESLAND BEWEEGT

Wadden Eilandvijfdaagse

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

ESCH/ALZETTE

 FLMP IVV Wanderung

 

 

 

 Andere Autre Andere