bnl logo 2014.png

 

 

 

JULI.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 21

JULI – JUILLET – JULI 2018

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WANDEL MEE RUISBROEK vzw (1151)

Krinkelzaal, Ruisbroek-Dorp 30A, 2870 RUISBROEK

Herdenkingstocht 42 jaar waterramp

5-10-15-20-25 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

WSV DE HEIKNEUTERS vzw (2006)

Zaal Casino, Andre Dumontlaan 2, 3600 GENK

Terriltocht - Euregio Marching Trophy

6-8-12-17-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

FLORASTAPPERS GENT vzw (3103)

Patrokring, Kon. Astridlaan 24, 9820 BOTTELARE (MERELBEKE)

Zomertocht - 50 km van Bottelare

7-10-14-21-30-50 km *** 06.00-15.00

 

 

 

 

WSV DE FONSKES vzw (4031)

Genadedal, Velderblok 2A, 3010 KESSEL-LO (LEUVEN)

Vakantietocht

4-6-12-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB CRACKS WOLVERTEM (4130)

Parochiezaal, Processiestraat 3, 1860 MEISE

Zomertocht

6-12-17-22 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

DE WITSOONE STAPPERS KROMBEKE (5180)

Ontmoetingscentrum De Bampoele, A. Verbrigghestraat, 8972 KROMBEKE

33e Witsoonetocht

6-10-12-18-24-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LEVENSLIJNTEAM DAMME vzw (5463)

Zaal Heldewijs, Hoogstraat 17, 8340 LAPSCHEURE (DAMME)

13e Grenskrekentocht

4-8-11-15-18-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES MARCHEURS DE LA POLICE DE BINCHE (HT 025)

Salle du Kursaal, Avenue Wanderpepen 30, 7130 BINCHE

38e Marche d'attente

4-6-12-20-25 km *** 06.00-14.00

 

 

 

 

MARCHE CLUB PÉPINS (LG 057)

Hall Omnisport, Rue Jean Simon, 4860 PEPINSTER

Marche des 2 Rivières

4-6-12-20 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

CLUB DE MARCHE DES CHARMILLES-XHOFFRAIX (LG 109)

Salle des Charmilles, Rue de la Tournerie, 4960 MALMEDY

42e Marche des Charmilles

4-7-12-22-30-42 km *** 06.30-14.00

 

 

 

 

LA CARACOLE ANDENNAISE (NA 056)

Salle Polyvalente - Site Godin, Rue Malevé 5, 5300 ANDENNE

5e Marche de la Fête Nationale

4-6-12-21-42 km *** 06.00-15.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

De Kanovijver, Burgemeester van Woelderenlaan, 4384 LZ VLISSINGEN (ZE)

Duin- en strandtocht

30 km *** 08.30-10.00

20 km *** 08.30-10.30

15 km *** 08.30-12.00

10 km *** 08.30-12.00

5 km *** 08.30-12.00

 

 

 

 

TENTOONSTELLINGSVERENIGING OOSTERMOER

Feesttent, Hoofdstraat 3, 9514 BA GASSELTERNIJVEEN (DR)

8e OostermoerHunze Wandeltocht

25 km *** 08.30-11.00

20 km *** 08.30-11.00

15 km *** 08.30-12.00

10 km *** 08.30-13.00

5 km *** 08.30-13.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere