bnl logo 2014.png

 

 

 

JULI.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 15

JULI – JUILLET – JULI 2018

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WANDELCLUB KWIK BORNEM (1076)

CC Ter Dilft (Polyvalente zaal), Sint - Amandsesteenweg 41, 2880 BORNEM

Boerenkrijgmarsen

6-12-18-24-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB PAUL GERARD BERINGEN (2051)

Buurthuis De Kardijk, Burgemeester Heymansplein 14A, 3582 BEVERLO (BERINGEN)

Zomertocht

4-8-12-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

DE TREKVOGELS BOEKHOUTE vzw (3383)

Voetbalkantine De Klauwaarts, Beekstraat, 9968 BASSEVELDE (ASSENEDE)

20e Twee Landentocht

6-12-18-20-24-32 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSC LANGDORP vzw (4006)

Parochiezaal Gelrode, Rillaarsebaan 134, 3200 GELRODE (AARSCHOT)

31e Zomertocht - 50 km van het Hageland

4-8-12-16-20-30-42-50 km *** 06.00-15.00

 

  

 

 

 

 

WRC MANKE FIEL vzw (4046)

't Kloosterhof, Kouter, 1730 MOLLEM (ASSE)

Hopduveltochten

5-7-10-14-21-30-35 km *** 07.00-15.00

  

 

 

 

 

WANDELCLUB DE MARKTROTTERS HERNE vzw (4114)

Zaal Willem Tell, Hernestraat 5, 1570 TOLLEMBEEK (GALMAARDEN)

Urbanustochten

4-6-10-15-22-32 km *** 07.00-15.00

     image083

 

 

 

 

SPOETNIKSTAPPERS vzw (5363)

Gemeenteschool, Schoolstraat 39, 8434 LOMBARDSIJDE (MIDDELKERKE)

Beach Walk

4-7-14-24 km *** 07.00-15.00

  

 

 

 

 

DE SPARTASTAPPERS ARDOOIE vzw (5391)

Vrije Gemengde Basisschool, Molenakker 97, 8740 EGEM (PITTEM)

12e Sint-Germanustocht

5-7-10-12-15-20 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

 

LES MARCHEURS DU XII DE MARCINELLE (HT 011)

Salle Saint-Martin, Rue de l'Eglise, 6110 MONTIGNY-LE-TILLEUL

34e Marche de l'Amitié

5-10-20 km *** 07.00-15.00

          

 

 

 

 

MALMÉDY MARCHE (LG 020)

Salle La Fraternité, Place de la Fraternité 2, 4960 MALMEDY

46e Marche Internationale

4-7-12-16-21-30 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

LES AMIS DU HENRY FONTAINE GRAND-HALLET (LG 174)

Salle Le Foyer, Rue Mayeur J. Debras, 4280 GRAND-HALLET (HANNUT)

22e Marche des Trois Sources - Mémorial Annick Kempeneers

4-6-12-21 km *** 07.00-15.00

    

 

 

 

 

OBJECTIF 10.000 LES FOSSÉS (LUX 030)

Ancienne Gare, Avenue de la Gare, 6860 MELLIER (LÉGLISE)

Marche d'été

6-12-20 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

WANDELVRIENDEN RANSDAAL

Gemeenschapshuis ’t Wouves, Dorpsplein 14, 6311 AN RANSDAAL (LI)

Zomerwandeling

25 km *** 07.30-12.00

20 km *** 07.30-12.30

15 km *** 07.30-13.00

10 km *** 07.30-13.30

     

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

NIEDERFEULEN

 FLMP IVV Wanderung

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

Adeps à Conjoux 

   

 

 

 

 

Adeps à Tamines

   

 

 

 

 

Adeps à Ormeignies

 

 

 

 

 

Eifelverein OG Aachen (D)