bnl logo 2014.png

 

 

 

JULI.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 8

JULI – JUILLET – JULI 2018

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ST.-MICHIELSTAPPERS BRECHT (1035)

Sportpark De Dorens, Dorensweg 11, 2990 LOENHOUT (WUUSTWEZEL)

Mastentoppentocht - Walk 2 Gether-tocht

4-8-11-14-18-22-26-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

 

DE VREDEZONEN (1103)

Parochiezaal, Lindestraat 24, 2450 MEERHOUT

Huttentocht

4-8-12-16-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

DE VAARTLANDSTAPPERS (1110)

Voetbalchalet Sporting Tisselt, Brielen 5, 2830 TISSELT (WILLEBROEK)

Vriendschapstocht

6-11-15-21-30 km *** 07.30-15.00

  

 

 

 

 

WSV DE ANJERTRIPPERS vzw (2038)

Buurthuis De Locht, Lochtstraat, 3941 EKSEL (HECHTEL-EKSEL)

André Vanoppentocht

4-7-12-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

DE MERGELSTAPPERS (2111)

Zaal de Geel, Grote Straat 74, 3770 VAL-MEER (RIEMST)

Mergeltocht

4-8-12-20 km *** 06.30-16.00

 

 

 

 

 

WSV DE LACHENDE WANDELAARS AALTER vzw (3003)

Gemeentezaal, Wingenestraat 12, 9880 AALTER

Meetjesland… maak het mee - 47e Guldensporentochten

4-6-9-12-18-24-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV DE KADEES vzw (3063)

Zaal Café bij Ingrid, Meldert Dorp 36, 9310 MELDERT (AALST)

Affligem Abdijbieren Classic

6-10-15-20-27 km *** 07.00-15.00

    

 

 

 

 

WANDELKLUB HALEWIJN ZOUTLEEUW vzw (4002)

Gemeenschapscentrum De Passant, Sint-Truidensesteenweg 1a, 3440 ZOUTLEEUW

Twee Getentocht

4-6-12-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

 

IJSETRIPPERS vzw (4025)

CC De Bosuil, Witherendreef 1, 3090 JEZUS-EIK (OVERIJSE)

Bosuiltocht

4-7-14-21 km *** 08.00-15.00

        

 

 

 

 

WANDELCLUB DE WESTHOEKSTAPPERS (5205)

Ontmoetingscentrum De Fontein, Dikkebusstraat 30, 8950 HEUVELLAND

26e Pottebrekers-Panoramatocht

6-12-18-24-30 km *** 07.00-15.00

  

 

 

 

 

WSV DE BRIGANDTROTTERS vzw (5245)

VTI, Stasegemsesteenweg 40, 8530 HARELBEKE

19e Gaverstocht

7-14-21-28 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WAREGEMSE GORDEL vzw (5535)

Tent, Boekenplein, 8790 WAREGEM

Waregemse Gordel

6-12-20 km *** 07.30-16.00

 

 

 

 

AMICALE MARCHEURS INDÉPENDANTS (BBW 017)

Salle Communale, Rue Auguste Goemans, 1320 HAMME-MILLE (BEAUVECHAIN)

42e Marche de l'A.M.I.

4-7-12-21-30 km *** 06.00-15.00

 

 

 

 

 

LES TRAÎNE-SAVATES MONTIGNIES S/SAMBRE (HT 009)

Salle Paroissiale, Rue de la Chaussée 194, 6141 FORCHIES-LA-MARCHE (FONTAINE-L'ÉVÊQUE)

5e Marche des Châteaux

4-7-13-21-30 km *** 07.00-15.00

   

 

 

 

 

LA RICHELLOISE (LG 029)

Salle Notre Club, Place Cour de Justice, 4600 RICHELLE (VISÉ)

44e Marche des Vacances

4-6-12-21 km *** 07.00-15.00

     

 

 

 

 

MARCHEURS DU CHÂTEAU VERT DE HUY (LG 182)

Ecole de Huy-Sud, Avenue des Ardennes, 4500 HUY

13e Marche du Château Vert - Marche de longue distance (50 km)

5-8-12-20-30-42-50 km *** 06.00-15.00

 

 

 

 

 

 

LES PANARDS WINENNOIS (NA 012)

Salle Les Ouvriers Courageux, Rue des Ardennes 414, 5570 WINENNE (BEAURAING)

42e Marche Internationale des Frontières - Challenge des Galoches en Folie

4-6-10-20 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

STICHTING DEN HAAG MARATHON

Hague Road Runners, Groenendaal 11, 2244 BK WASSENAAR (ZH)

Zwarte wandelmarathon

42 km *** 07.00-08.30

31 km *** 07.30-10.00

21 km *** 09.00-11.00

10 km *** 10.00-13.00

5 km *** 10.00-14.00

 

 

 

 

STICHTING WANDELSPORTCENTRUM DE VERBINDING

NS-station Bodegraven, Stationsplein 5, 2411 EH BODEGRAVEN (ZH)

Groepswandeling Verbinding

25 km *** 09.30

15 km *** 09.30

 

 

 

 

WSV S.D.S. DEN HAAG

Kantine Volkstuinver. Loolaan, Schenkkade 374, 2595 BC 'S-GRAVENHAGE (ZH)

60e S.D.S. Zomertocht

50 km *** 07.00-10.00

40 km *** 07.00-10.00

30 km *** 07.00-11.00

20 km *** 07.00-11.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING JONG EN VROLIJK

Geuzenkwartier, Laan van Chartroise 166, 3552 EZ UTRECHT (UT)

29e Recreatietocht

30 km *** 08.30-10.00

25 km *** 08.30-10.00

20 km *** 08.30-12.00

15 km *** 08.30-13.00

10 km *** 08.30-14.00

5 km *** 08.30-14.00

 

 

 

 

JOEK

Wilhelminaplein, Wilhelminaplein 1, 5711 EK SOMEREN (NB)

24e Rondje Someren

40 km *** 08.00

 

 

 

 

WSV DE VELDLOPERS

Café Paddock, Dorpsstraat 13, 6271 BK GULPEN (LI)

23e Korenwolftocht

24 km *** 08.00-12.00

18 km *** 08.00-13.00

12 km *** 08.00-14.00

6 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

 

WSV KOLPING

Kolpinghuis, Smetiusstraat 1, 6511 ER NIJMEGEN (GE)

Kolpingmars

50 km *** 07.00-08.30

40 km *** 07.30-10.00

25 km *** 07.30-12.00

20 km *** 07.30-12.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.00-12.00

5 km *** 09.00-12.00

 

 

 

 

WSV DE POSTHOORN

Zaal Sterrebosch, Kasteellaan 6, 6602 DE WIJCHEN (GE)

37e 1- en 2-daagse Kerkdorpentocht

40 km *** 07.00-08.30

30 km *** 07.00-08.30

20 km *** 08.00-11.30

10 km *** 08.00-12.30

5 km *** 08.00-12.30

 

 

 

 

 

STG. KLAVERBLAD UFFELTE

Herberg De Roskam, Dorpsstraat 27, 7975 AN UFFELTE (DR)

14e Klaverbladwandeltocht

40 km *** 07.00-09.00

30 km *** 08.00-10.00

20 km *** 09.00-12.00

10 km *** 10.00-14.00

5 km *** 10.00-15.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

OBERDONVEN

 FLMP IVV Wanderung

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

Adeps à Solwaster :

 

 

 

 

Adeps à Haversin :  

 

 

 

 

Alpenverein Aachen te Roetgen (D) :