bnl logo 2014.png

 

 

 

JULI.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 7

JULI – JUILLET – JULI 2018

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WIEKEVORSTSE STAPPERS (1053)

Feesttent, Itegemseweg 98, 2220 WIEKEVORST (HEIST-OP-DEN-BERG)

Hoevewandeling

5-7-14-17-20-25-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

MERKSEMSE WANDELCLUB DE STROBOEREN vzw (1056)

Feestzaal Fort Merksem, Fortsteenweg, 2170 MERKSEM (ANTWERPEN)

Ronde van de Voorkempen

5-7-10-16-21-34-42-50 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

WSV BLIJF JONG GENEBOS vzw (2044)

Ontmoetingscentrum Sint-Jan, Genebosstraat , 3945 KWAADMECHELEN (HAM)

42e Zomertocht

4-7-9-12-15-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV DE HEIKREKELS MAASMECHELEN (2047)

Wijkcentrum Opgrimbie, Hoekstraat 1, 3630 OPGRIMBIE (MAASMECHELEN)

Kikbeektocht

4-6-12-19 km *** 07.00-15.00

  

 

 

 

 

WANDELCLUB NATUURVRIENDEN DEINZE vzw (3140)

Zaal Oud Gemeentehuis, Xavier de Cocklaan 5, 9831 DEURLE (SINT-MARTENS-LATEM)

20e Dreventocht

6-10-15-20 km *** 06.30-15.00

       

 

 

 

 

WANDELKLUB HALEWIJN ZOUTLEEUW vzw (4002)

Gemeenschapscentrum De Passant, Sint-Truidensesteenweg 1a, 3440 ZOUTLEEUW

Kersentocht - Trofee Harten Vijf

4-6-12-20-50 km *** 06.00-15.00

 

      

 

 

 

 

EURAUDAX BELGIË (4258)

Café 't Kantientje, Nachtegaallaan 10, 9340 LEDE

Euraudax Lede

25-50-75 km *** 06.30-16.30

 

  

 

 

 

 

BRUGSE METTEN WANDELCLUB (5429)

VTI Campus Sint-Andries, Pauwstraat, 8200 SINT-ANDRIES (BRUGGE)

16e Breydel en De Coninckwandeltocht

6-12-19 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB DIKSMUIDE (5537)

Clublokaal Wandelclub Diksmuide, Kasteelstraat 6, 8600 DIKSMUIDE

4e Op weg in Diksmuide langs IJzer en IJzertoren

6-12-18-24 km *** 07.00-15.00

  

 

 

 

 

RUSTHUISSTAPPERS (5539)

Woon- en zorgcentrum Maria Rustoord, Weststraat 53, 8770 INGELMUNSTER

Zomerfeestwandeltocht

7-10-15-22 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES TROUVÈRES CLUB DE MARCHE (HT 062)

Ecole Communale, Rue du Vieux Moulin 4, 7890 WODECQ (ELLEZELLES)

Promenade au Pays de Quintine - 28e 50 km au Pays de Quintine

4-7-14-25-43-50 km *** 06.00-15.00

 

        

 

 

 

 

MARCHEURS DU CHÂTEAU VERT DE HUY (LG 182)

Ecole de Huy-Sud, Avenue des Ardennes, 4500 HUY

13e Marche du Château Vert - Marche de longue distance (50 km)

5-8-12-20-30-42-50 km *** 06.00-15.00

 

          

 

 

 

 

LES PANARDS WINENNOIS (NA 012)

Salle Les Ouvriers Courageux, Rue des Ardennes 405, 5570 WINENNE (BEAURAING)

42e Marche des Frontières

4-6-10-20 km *** 07.00-14.00

    

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

STICHTING WANDELSPORTCENTRUM DE VERBINDING

NS-station Abcoude, Geinplein 1, 1391 JN ABCOUDE (UT)

Trainingswandeling Verbinding

40 km *** 07.45

 

 

 

 

WSV S.D.S. DEN HAAG

Kantine Volkstuinver. Loolaan, Schenkkade 374, 2595 BC 'S-GRAVENHAGE (ZH)

60e S.D.S. Zomertocht

50 km *** 07.00-10.00

40 km *** 07.00-10.00

30 km *** 07.00-11.00

20 km *** 07.00-11.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING JONG EN VROLIJK

Geuzenkwartier, Laan van Chartroise 166, 3552 EZ UTRECHT (UT)

29e Recreatietocht

30 km *** 08.30-10.00

25 km *** 08.30-10.00

20 km *** 08.30-12.00

15 km *** 08.30-13.00

10 km *** 08.30-14.00

5 km *** 08.30-14.00

 

 

 

 

STICHTING RECREATIE VELUWE & VALLEI

Minicamping De Brink, Weteringsteeg 45, 3911 VM RHENEN (UT)

Grebbelinie wandeltocht

Fort aan de Buurtsteeg, Buursteeg 2, 3927 EJ RENSWOUDE (UT)

Grebbelinie wandeltocht

40 km *** 08.00-11.00

30 km *** 08.00-11.00

15 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

WSV DE VROLIJKE TIPPELAARS

De Kanovijver, Burgemeester van Woelderenlaan, 4384 LZ VLISSINGEN (ZE)

Duin- en strandtocht

30 km *** 08.30-10.00

20 km *** 08.30-10.30

15 km *** 08.30-12.00

10 km *** 08.30-12.00

5 km *** 08.30-12.00

 

 

 

 

WSC VOSMEER

Dorpshuis de Vossenkuil, Bou Kooijmanstraat 48, 4698 AM OUD-VOSSEMEER (ZE)

29e Zevendorpentocht

50 km *** 07.00-08.00

40 km *** 07.00-09.00

30 km *** 07.00-10.00

20 km *** 08.00-12.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.00-12.00

5 km *** 09.00-12.00

 

 

 

 

JOEK

Wilhelminaplein, Wilhelminaplein 1, 5711 EK SOMEREN (NB)

56e Kennedymars Someren

80 km *** 22.00

47e Mini Kennedymars Someren

8 km *** 13.00

 

 

 

 

 

W.S.C. DE SOLBERG

Sportpark de Solberg, Sint Antoniusstraat 17, 5954 NA BEESEL (LI)

Drakentochten

40 km *** 07.00-09.00

30 km *** 07.00-09.00

20 km *** 07.00-11.00

10 km *** 07.00-11.00

 

 

 

 

WSV DE POSTHOORN

Zaal Sterrebosch, Kasteellaan 6, 6602 DE WIJCHEN (GE)

37e 1- en 2-daagse Kerkdorpentocht

40 km *** 07.00-08.30

30 km *** 07.00-08.30

20 km *** 08.00-11.30

10 km *** 08.00-12.30

5 km *** 08.00-12.30

 

 

 

 

WV DOS DWINGELOO

Camping Torentjeshoek, Leeuweriksveldweg 1, 7991 SE DWINGELOO (DR)

46e Bostocht

40 km *** 07.30-09.00

20 km *** 08.00-11.30

15 km *** 08.00-12.30

10 km *** 09.30-14.00

5 km *** 09.30-14.00

 

 

 

 

 

 

STG. DE SWADDEKUIER

Parklaan, Parklaan 3, 9285 TN BUITENPOST (FR)

Swaddekuier

40 km *** 07.00-08.00

20 km *** 08.30-10.00

10 km *** 10.00-12.00

 

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

ESCH/ALZETTE

 FLMP IVV Wanderung

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

RheinAhr Marsch (D)