bnl logo 2014.png

 

 

 

JULI.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 1

JULI – JUILLET – JULI 2018

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DE KLEITRAPPERS vzw (1013)

Clublokaal De Kleitrappers, Korte Veerstraat, 2840 TERHAGEN (RUMST)

Piet Van Aken-tocht

5-12-15-20-30-50 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WIJTSCHOTDUVELS (1054)

Hoeve De 4 Notelaars, Wijtschotbaan 4, 2900 SCHOTEN

12e Wijtschotduvelstocht

5-10-15-20-25-30 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

TORENVRIENDEN OOSTHAM (2041)

Kristoffelheem, Schoolstraat 10, 3945 OOSTHAM (HAM)

38e Kristoffeltocht

5-7-13-18-24 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

REYNAERTSTAPPERS vzw (3150)

Jeugdstadion Sporting Lokeren, Daknamstraat 91, 9160 LOKEREN

1e Runners' Lab Walk Classic

7-11-17-23-30-50 km *** 06.00-15.00

 

      

 

 

 

 

WANDELCLUB ROAL BENTI vzw (3278)

De Kring, Kleitkalseide 180, 9990 MALDEGEM

Drongengoedtocht

4-6-11-14-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

CSC-LIERDE vzw (3294)

OC De Lier, Nieuwstraat 21, 9570 SINT-MARIA-LIERDE (LIERDE)

30e Zomertocht

6-12-18-24-32 km *** 06.30-15.00

   

 

 

 

 

WSV HOLSBEEK vzw (4043)

Voetbalkantine VK Holsbeek, Verhaegenstraat, 3220 HOLSBEEK

Vakantietocht

4-6-12-20-26 km *** 07.00-15.00

  

 

 

 

 

WSV 'T FLUITEKRUID WOLVERTEM (4096)

Gemeentelijke Fusieschool, Hoogstraat 40, 1861 WOLVERTEM (MEISE)

38e Wolventocht

5-10-15-20-25-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

DE 12 UREN VAN LAUWE (5217)

Wonderwijzer (GBS), Hospitaalstraat 14, 8930 LAUWE (MENEN)

31e Voettocht te Lauwe

4-6-12-18-25-30 km *** 07.00-15.00

  

 

 

 

 

DE HANESTAPPERS (5393)

Sporthal Haneveld, Nieuwe Steenweg 74, 8420 DE HAAN

Walk De Haan

7-14-21 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

 

LES MEUNIERS (BBW 035)

M.J.C. Le Moulin, Rue du Relais 23, 1370 ZÉTRUD-LUMAY (JODOIGNE)

35e Marche des Meuniers

4-7-12-20-25 km *** 07.00-15.00

   

 

 

 

 

LES ROUBALEÛS SERAING (LG 059)

Salle Le Foyer, Rue de l'Eglise, 4100 BONCELLES (SERAING)

Marche de la Camaraderie

5-8-15-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES BALADINS DE WARDIN (LUX 007)

Maison des Jeunes, Rue du Centre, 6600 WARDIN (BASTOGNE)

Marche des Vacances

6-12-20-30 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

 

LES GODASSES DE FRAIRE (NA 051)

Salle La Silène, Rue Nou Pré 1, 5630 SILENRIEUX (CERFONTAINE)

Marche de l'Eau d'Heure

5-10-15-20-30-42 km *** 06.30-15.00

 

         

 

 

 

 

EIFELER WANDERVEREIN HÜNNINGEN-BÜLLINGEN (VGDS 008)

Saal Concordia, Hünningen 80, 4760 BÜLLINGEN

48. Wanderung des Eifeler Wandervereins

4-7-12-22-30 km *** 07.00-14.30

 

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

STG. WANDELSPORTCENTRUM DE VERBINDING

Matchzo, Stammerlandweg 10, 1109 BR AMSTERDAM (NH)

Zomerse Dag

50 km *** 04.00-07.00

40 km *** 06.00-09.00

30 km *** 07.00-10.00

25 km *** 07.00-11.00

20 km *** 07.00-12.00

15 km *** 08.00-13.00

10 km *** 08.00-13.00

6 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

STICHTING DORPSCOMITÉ DE HOEF

De Strooppot, De Hoef Oostzijde 42-43, 1426 AE DE HOEF (UT)

De Hoef Sportiefwandeltocht

40 km *** 07.00-08.30

20 km *** 07.00-10.00

10 km *** 08.00-10.00

5 km *** 08.30-10.00

 

 

 

 

DE HARINGSTADTERS

Stationsrestauratie NS-station Enkhuizen, Stationsplein 2, 1601 EN ENKHUIZEN (NH)

Drommedariswandeltocht

40 km *** 08.00-09.00

25 km *** 09.00-11.00

15 km *** 10.00-13.00

10 km *** 10.00-13.00

5 km *** 10.00-13.00

 

 

 

 

LOOPVERENIGING PLANTARIS

De Treffers, Sportpad 2, 2371 PP ROELOFARENDSVEEN (ZH)

Rondje Ka

35 km *** 07.00-10.00

25 km *** 07.00-10.00

20 km *** 07.00-10.00

15 km *** 08.30-11.00

 

 

 

 

STOURS

Zanzibar Beachclub, Strandweg 33, 2586 JL 'S-GRAVENHAGE (ZH)

Strand-2-Daagse

20 km *** 09.30-11.00

15 km *** 09.30-11.00

 

 

 

 

STG. SPEELTUIN BOMENWIJK

Speeltuin Bomenwijk, Beukenlaan 1, 2612 VC DELFT (ZH)

32e Zomertocht

40 km *** 08.00-10.00

25 km *** 08.30-12.00

15 km *** 09.00-13.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

DOOR EENDRACHT STERK

Clubgebouw Vires et Celeritas, Calslaan 91, 2804 RT GOUDA (ZH)

Het Gouds Wandelweekend

50 km *** 07.00-08.00

40 km *** 07.00-09.00

30 km *** 08.30-10.00

20 km *** 09.00-11.00

 

 

 

 

STICHTING DRIMMELENSE EENDAAGSE

Café De Kroeg, Havenkade 25, 4924 BC DRIMMELEN

Café De Polderpub, Kerkstraat 6, 4926 CW LAGE ZWALUWE

De Zonzeel, Poolsestraat 13, 4927 BD HOOGE ZWALUWE

Sporthal Driedorp, Kerkstraat 11, 4845 EC WAGENBERG

Café De Zevende Hemel, Hoofdstraat 20, 4844 CE TERHEIJDEN

Het Trefpunt, Raadhuisplein 1A, 4921 ZJ MADE

Drimmelense Eendaagse

40 km *** 07.00

30 km *** 08.30-09.30

 

 

 

 

 

WSV GROOT GESTEL

Majorca Bar, Poeldonk 17, 5275 HP DEN DUNGEN (NB)

Zomerwandeltocht Groot Gestel

42 km *** 07.00-10.00

28 km *** 07.00-10.00

21 km *** 07.00-10.00

14 km *** 07.00-13.00

7 km *** 07.00-13.00

 

 

 

 

STICHTING UN EINDJE UM

Café zaal Piepkes, Dorpsstraat 16, 5441 AC OEFFELT (NB)

56e Maas- en Viltmars

50 km *** 06.00-09.00

40 km *** 06.00-09.00

30 km *** 06.00-09.00

25 km *** 06.00-09.00

20 km *** 08.00-12.00

15 km *** 08.00-12.00

10 km *** 08.00-12.00

5 km *** 08.00-12.00

 

 

 

 

WC SINT AGATHA

Sportpark Hanzon, Hoebigerweg 40, 6287 AT EYS (LI)

Sint Agathatocht

28 km *** 07.00-12.00

21 km *** 07.00-12.00

14 km *** 07.00-14.00

7 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

EHBO-VERENIGING EWIJK-WINSSEN

De ouwe Deeg, Hoogstraat 9, 6644 BS EWIJK (GE)

Dorpentocht Ewijk

40 km *** 06.30-10.00

25 km *** 06.30-10.00

15 km *** 08.30-12.00

10 km *** 08.30-12.00

5 km *** 08.30-12.00

 

 

 

 

WANDELSMART COMMISSIE

Café restaurant ’t Romienendal, Aladnaweg 3, 7122 RN AALTEN (GE)

Klaver4tocht

20 km *** 09.00-12.00

15 km *** 09.00-13.00

10 km *** 10.00-14.00

5 km *** 10.00-15.00

 

 

 

 

STICHTING BARCHEMSE 4DAAGSE

Dorpshuis ’t Onderschoer, Beukenlaan 1, 7244 BB BARCHEM (GE)

Barchemse 4daagse

50 km *** 06.00-06.45

40 km *** 06.00-06.45

30 km *** 07.00-07.45

20 km *** 08.00-09.30

 

 

 

 

FRIESLAND BEWEEGT

Wadden Eilandvijfdaagse

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

TRINTANGE

 FLMP IVV Wanderung

  

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

Adeps à Comblain-Feron 

 

 

 

 

Adeps à Saint-Hubert

 

 

 

 

 

Adeps à Falaën 

 

 

 

 

 

Adeps à Marchienne-au-Pont 

 

 

 

 

 

Adeps à Bousval 

 

 

 

 

Castlebar International Walk (IRE)