bnl logo 2014.png

 

 

 

JUNI.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

   

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 30

JUNI – JUIN – JUNI 2018

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WC GEDOVIBA vzw (1058)

Terrein FC Gedofiba, Gerheze 1, 2250 OLEN

8e Doffense zomertocht

3-6-13-21-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV IBIS PUURS vzw (1093)

Feesttent, Wolfstraat 12, 2870 LIEZELE

't Onzenttocht

4-7-10-16-21 km *** 08.00-15.00

  

 

 

 

 

TORENVRIENDEN OOSTHAM (2041)

Kristoffelheem, Schoolstraat 10, 3945 OOSTHAM (HAM)

38e Kristoffeltocht

5-7-13-18-24 km *** 07.00-15.00

  

 

 

 

 

POSTILJON WANDELCLUB MERELBEKE vzw (3091)

Parochiaal Centrum, Gaversesteenweg 518, 9820 SCHELDERODE (MERELBEKE)

Groenendaltocht

6-12-16-20-24 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

 

EURAUDAX BELGIË (4258)

Sporthal De Rijdt, Jagersstraat 64, 9660 BRAKEL

Euraudax Brakel

25-50-75-100 km *** 11.00

 

 

 

 

DE WATERHOEKSTAPPERS HEESTERT (5345)

Sporthal Ter Muyncken, Doorniksesteenweg 226, 8580 AVELGEM

Guldensporentochten

4-7-14-21-30-42-50-60 km *** 07.00-15.00

 

       

 

 

 

 

LES BOITEUX DU FOND (HT 023)

Le Pagnol, Rue des Ateliers 7, 7100 HAINE-SAINT-PIERRE (LA LOUVIÈRE)

Marche des Boiteux

3-5-10-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES ROUBALEÛS SERAING (LG 059)

Salle Le Foyer, Rue de l'Eglise, 4100 BONCELLES (SERAING)

Marche de la Camaraderie

5-8-15-21 km *** 07.00-15.00

    

 

 

 

 

LES SPIROUS DE JEMEPPE S/SAMBRE (NA 036)

Salle Communale de Balâtre, Place de Balâtre, 5190 BALÂTRE (JEMEPPE-SUR-SAMBRE)

Marche au temps des moissons

4-7-14-21-30 km *** 07.00-15.00

       

 

 

 

 

EIFELER WANDERVEREIN HÜNNINGEN-BÜLLINGEN (VGDS 008)

Saal Concordia, Hünningen 80, 4760 BÜLLINGEN

48. Wanderung des Eifeler Wandervereins

4-7-12-22-30 km *** 07.00-14.30

     

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

STG. WANDELSPORTCENTRUM DE VERBINDING

Matchzo, Stammerlandweg 10, 1109 BR AMSTERDAM (NH)

Zomerse Nacht

25 km *** 21.00-22.00

20 km *** 21.00-22.30

15 km *** 21.00-22.30

10 km *** 21.00-23.30

6 km *** 21.00-23.30

 

 

 

 

DE HARINGSTADTERS

Stationsrestauratie NS-station Enkhuizen, Stationsplein 2, 1601 EN ENKHUIZEN (NH)

Drommedariswandeltocht

40 km *** 08.00-09.00

25 km *** 09.00-11.00

15 km *** 10.00-13.00

10 km *** 10.00-13.00

5 km *** 10.00-13.00

 

 

 

 

STOURS

Zanzibar Beachclub, Strandweg 33, 2586 JL 'S-GRAVENHAGE (ZH)

Strand-2-Daagse

20 km *** 09.30-11.00

15 km *** 09.30-11.00

 

 

 

 

STG. SPEELTUIN BOMENWIJK

Speeltuin Bomenwijk, Beukenlaan 1, 2612 VC DELFT (ZH)

32e Zomertocht

40 km *** 08.00-10.00

25 km *** 08.30-12.00

15 km *** 09.00-13.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

DOOR EENDRACHT STERK

Clubgebouw Vires et Celeritas, Calslaan 91, 2804 RT GOUDA (ZH)

Het Gouds Wandelweekend

50 km *** 07.00-08.00

40 km *** 07.00-09.00

30 km *** 08.30-10.00

20 km *** 09.00-11.00

 

 

 

 

A.V.O. 83

Sportpark Albano, Albanoweg 5, 4731 VG OUDENBOSCH (NB)

Veenputtentocht

40 km *** 07.00-09.00

30 km *** 07.00-09.00

20 km *** 08.00-11.00

10 km *** 09.00-12.00

 

 

 

 

WSV HEINEKEN

H.O.C., Docterskampstraat 7, 5222 AM 'S-HERTOGENBOSCH (NB)

Heineken Wandeldag

50 km *** 06.00-08.00

40 km *** 06.30-09.00

30 km *** 07.00-10.00

20 km *** 08.00-11.00

 

 

 

 

 

STICHTING EXODUS WANDELEVENEMENT

Zalencentrum de Buitenpoort, Helmichstraat 1, 6851 CB HUISSEN (GE)

Exodustocht

42 km *** 07.00-09.00

25 km *** 07.00-11.00

17 km *** 08.00-12.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 10.00-14.00

 

 

 

 

STICHTING POSBANKLOOP VELP

Huis van Droo, Fuutstraat 42, 6921 WJ DUIVEN (GE)

Kennedymars Liemers Posbankloop

80 km *** 00.00

4D-50 km *** trainingstocht Liemers Posbankloop

50 km *** 06.00

 

 

 

 

STICHTING BARCHEMSE 4DAAGSE

Dorpshuis ’t Onderschoer, Beukenlaan 1, 7244 BB BARCHEM (GE)

Barchemse 4daagse

50 km *** 06.00-06.45

40 km *** 06.00-06.45

30 km *** 07.00-07.45

20 km *** 08.00-09.30

 

 

 

 

STG. BEHEER MULTIFUNCTIONEEL CENTRUM 'T ANKER

Dorpscentrum Het Anker, Otto Zomerweg 1, 7913 AE HOLLANDSCHEVELD (DR)

5e Anker wandeltocht

40 km *** 07.00-09.00

25 km *** 08.00-11.00

15 km *** 08.00-13.00

10 km *** 08.00-14.00

5 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

 

 

SPORTVERENIGING BAKHUIZEN AFD. WANDELSPORT

Sportcomplex s.v. Bakhuizen, Johannes Nagelhoutlaan 26, 8574 ST BAKHUIZEN (FR)

Gaasterlandse Heuvelentocht

30 km *** 08.30-09.30

15 km *** 09.00-10.30

 

 

 

 

FRIESLAND BEWEEGT

Wadden Eilandvijfdaagse

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

Castlebar International Walk (IRE)