bnl logo 2014.png

 

 

 

JUNI.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

   

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 24

JUNI – JUIN – JUNI 2018

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WVK PUURS vzw (1023)

Gemeenschapshuis Vrededaal, L. Van Kerckhovenstraat 1, 2870 PUURS

38e Zomertochten

4-8-12-20-30 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

DE NOORDERKEMPEN HOOGSTRATEN vzw (1038)

GC De MARc/kT, Markt 1, 2330 MERKSPLAS

29e Aardbeientocht

6-12-18-24-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

DE DOMMELTRIPPERS NEERPELT (2032)

OC Zaal Pax, Grote Heide 16, 3910 NEERPELT

Hageventocht

5-10-13-17-22 km *** 07.00-15.00

   

 

 

 

 

WSV HORIZON DONK vzw (2066)

Zaal Schuttersgilde Sint-Trudo, Priesterse Heidestraat 8, 3560 LINKHOUT (LUMMEN)

Schulensmeertocht

4-8-12-20-24 km *** 07.00-15.00

   

 

 

 

 

WV VOOR DE WIND (3440)

Scholengemeenschap Zwincollege, Baljuw Veltersweg, 4501 AV OOSTBURG (NEDERLAND)

Eenhoorntocht

6-12-18-24-30-36-42 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB DE SCHOOIERS WICHELEN vzw (3494)

Sporthal Schellebelle, Spoorwegstraat 26, 9260 SCHELLEBELLE (WICHELEN)

21e Schooierstocht

6-7-10-14-17-21-30 km *** 07.00-15.00

   

 

 

 

 

DEN ENGEL LEUVEN vzw (4030)

CC De Borre, Speelpleinstraat, 3360 BIERBEEK

Zomertocht

5-9-15-25-30 km *** 06.30-15.00

   

 

 

 

 

WSK MARKE vzw (5012)

O.C. Ter Streye, Rodewilgenstraat 6, 8554 SINT-DENIJS (ZWEVEGEM)

45e Voettocht der Vlasstreek

6-12-18-25-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

 

PASAR OOSTKAMP (5318)

Parochiaal Centrum 't Bulscampvelt, Wingensestraat 4, 8020 HERTSBERGE (OOSTKAMP)

25e Rondeputtocht

7-12-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

 

COMITÉ PROVICIAL DU HAINAUT (HT 000)

Chapiteau, Avenue des Frères Rimbaut, 7500 TOURNAI

Marche Nationale F.F.B.M.P.

5-10-20-30 km *** 07.00-15.00

     

 

 

 

 

MICKY MÄUSE HAUSET (VGDS 007)

Mehrzweckhalle, Kirchstraße 97, 4730 HAUSET (RAEREN)

Internationale Wandertage Rund um Hauset

3-7-11-17 km *** 07.00-14.00

  

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

STICHTING WANDELSPORTCENTRUM DE VERBINDING

NS-station Bussum Zuid, Struikheiweg 5, 1406 TK BUSSUM (NH)

Groepswandeling Verbinding

25 km *** 09.30

15 km *** 09.30

 

 

 

 

WSV DE DORDTSE VIERDAAGSE

Sportgebouw Eneco, Halmaheiraplein 37, 3312 GH DORDRECHT (ZH)

Bruggentocht DDV

55 km *** 07.00-08.00

45 km *** 07.00-08.30

35 km *** 07.00-10.00

25 km *** 08.30-10.00

15 km *** 08.30-14.00

 

 

 

 

A.R.S.V. THOR AFD-NORDIC WALKING

Chagall Oude Markt, Markt 24, 4701 PG ROOSENDAAL (NB)

De halve Marathon Wandeltochten NW

25 km *** 08.00-09.00

10 km *** 09.00-10.00

6 km *** 09.00-10.00

 

 

 

 

WSV WIEGO

Café Onze Toekomst, Heuvelplein 251, 4812 PE BREDA (NB)

55e Bossenwandeltocht

40 km *** 08.00-09.30

30 km *** 08.00-11.00

20 km *** 08.00-12.00

 

 

 

 

WANDELCLUB WALKING ACTIVITIES

Pannenkoekenhuis de Steengroeve, Industriestraat 24, 4861 PR CHAAM (NB)

Landgoederentocht dag-2

40 km *** 08.00-09.30

30 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.00-12.00

15 km *** 08.30-13.00

10 km *** 08.30-13.00

5 km *** 08.30-13.00

 

  

 

 

 

 

ATLETIEK EN RECREATIESPORTVER. DE JONGE ATLEET

Rustpunt de Kievit, Rucphenseweg 51, 4882 KB KLEIN ZUNDERT (NB)

Zomerwandeltocht

15 km *** 09.00-10.00

10 km *** 09.00-10.30

5 km *** 09.00-10.30

 

 

 

 

W.S.V. ONS GENOEGEN SCHAIJK

Café-feesterij De Potter, Schutsboomstraat 33, 5374 CA SCHAIJK (NB)

Maashorstwandeltocht

60 km *** 06.00-06.15

42 km *** 07.00-09.00

30 km *** 07.00-09.00

20 km *** 07.00-13.00

15 km *** 08.00-13.00

10 km *** 08.00-14.00

5 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

 

RUNNERSCLUB LIESHOUT AFD. SP. WANDELEN

RCL accommodatie, Provinciale weg 26, 5737 GH LIESHOUT (NB)

RCL Wandeltocht

40 km *** 07.00-09.00

30 km *** 07.00-09.00

20 km *** 08.00-11.00

15 km *** 08.00-11.00

10 km *** 09.00-12.00

 

 

 

 

WSV DWS AFFERDEN

Iedershuus, Kapelstraat 7a, 5851 AS AFFERDEN (LI)

Bos- en Heidetocht

50 km *** 06.00-07.00

42 km *** 06.00-07.00

30 km *** 06.00-10.00

25 km *** 06.00-10.00

Bos- en Heidetocht, kortere afstanden

20 km *** 06.00-11.00

15 km *** 06.00-12.00

10 km *** 06.00-12.00

5 km *** 06.00-12.00

 

 

 

 

WSV NOAD

Wilhelminazaal, Dr. Nolensstraat 9A, 6351 GL BOCHOLTZ (LI)

Keiendorptocht

24 km *** 07.00-11.00

18 km *** 07.00-12.00

12 km *** 07.00-14.00

7 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

WIOS '81

Kantine voetbalclub De Trekvogels, Luciaweg 25, 6523 NK NIJMEGEN (GE)

17e Mariken van Nieumeghentocht

40 km *** 07.00-08.30

30 km *** 07.00-10.00

20 km *** 07.00-11.30

15 km *** 07.00-13.00

10 km *** 07.00-14.00

5 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

STICHTING DE BRAOIERS

Braoiershonk, Korte Brouwersstraat 15, 6658 AC BENEDEN-LEEUWEN (GE)

de Braoiersloop

40 km *** 07.00-09.00

30 km *** 07.30-09.00

15 km *** 08.00-09.30

4 km *** 09.30-11.00

 

 

 

 

WSV BLAUW WIT

Clubhuis Blauw Wit, Thomaslaan 8a, 6712 CM EDE (GE)

Bostocht

40 km *** 08.00-10.00

30 km *** 08.00-11.00

20 km *** 08.00-12.00

10 km *** 08.00-13.00

5 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

 

BUTTONKAMPIOEN

VV ATC'65, Torenlaan 60, 7559 PB HENGELO (OV)

Twentse Wandel 2-daagse

40 km *** 08.00

30 km *** 08.00

 

 

 

 

STICHTING PERIPATOO

Restaurant By Lemonakis, Schoonzicht 406, 8242 KH LELYSTAD (FL)

3e Bataviatocht - 100 jaar Zuiderzeewet

40 km *** 08.00-09.00

30 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.00-12.00

15 km *** 08.00-13.00

8 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

PLAATSELIJK BELANG - ACTIEF OLDEBERKOOP

Hotel-restaurant Lunia, Molenhoek 2, 8421 PG OLDEBERKOOP (FR)

Wandeldag Oldeberkoop

40 km *** 08.00-10.00

30 km *** 08.00-10.00

15 km *** 08.00-13.00

10 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

FRIESLAND BEWEEGT

Haven Harlingen, Nieuwe Willemskade 1, 8862 PK HARLINGEN (FR)

Wadden Eilandvijfdaagse

 

 

 

 

WSV DE GRENSLOPERS

Café Heidelicht, Eerselseweg 100, POSTEL BELGIË (NB)

Goorloopwandeling

32 km *** 08.00-09.00

26 km *** 08.00-10.30

16 km *** 08.00-13.00

8 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

BERINGEN

 FLMP IVV Wanderung

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

Adeps à Salmchâteau 

 

 

 

 

Adeps à Bièvre

 

 

 

 

 

Adeps à Sart-Dames-Avelines

 

 

 

 

 

Adeps à Masbourg

 

 

 

 

 

Adeps à Wiesme

 

 

 

 

 

Adeps à Biesmerée 

 

 

 

 

 

Adeps à Erquelinnes

 

 

 

 

 

Adeps à Hacquegnies 

 

 

 

 

 

Kylltalwanderer Kordel (D) 

 

 

 

 

 

Castlebar International Walk (IRE)