bnl logo 2014.png

 

 

 

JUNI.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

   

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 23

JUNI – JUIN – JUNI 2018

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WSV MILIEU 2000 LOMMEL (2043)

Buurthuis Het Zand, Frederik van Eedenstraat 9, 3920 LOMMEL

23e Tocht der 7 Heerlijkheden - Door de Vryheyt Lommel (43-50 km)

5-9-13-16-20-43-50 km *** 06.00-15.00

 

    

 

 

 

 

vzw OP STAP DOOR NUKERKE (3441)

Parochiale Zaal Zukzeke, Zulzekestraat 17, 9690 ZULZEKE (KLUISBERGEN)

Eleneboswandeling

4-7-11-15-22 km *** 07.00-15.00

   

 

 

 

 

VREUGDESTAPPERS HULDENBERG (4386)

Feesttent, Hertswegenstraat 61, 3080 DUISBURG

11de Vivat-wandelingen

5-12-18-24-30 km *** 08.00-15.00

 

  

 

 

 

 

WANDELCLUB NIEUWPOORT vzw (5303)

Kerkepanne, Strandlaan 128, 8670 KOKSIJDE

Paardenvisserstocht

6-7-14-22-30 km *** 07.00-15.00

   

 

 

 

 

DE NACHT vzw (5311)

Zaal De Mast, Industrielaan 2, 8820 TORHOUT

22e Batjestocht

6-10-13-20-25 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

BRUGSE METTEN WANDELCLUB (5429)

Zaal Albatros, Ploegstraat 28, 8380 ZEEBRUGGE (BRUGGE)

12e Zeehaven Brugge Wandeling

6-10-16-22 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

 

LES GUIBOLLES GUIBERTINES (BBW 051)

Salle Notre Dame, Rue Notre Dame 8, 1490 COURT-SAINT-ETIENNE (COURT-ST.-ÉTIENNE)

8e Marche d'été

4-7-12-21-30 km *** 07.00-15.00

            

 

 

 

 

LES ROPIEURS (HT 043)

Buvette du Terrain de Foot, Rue du Camps, 7034 OBOURG (MONS)

Marche des Ropieurs - Challenge interclubs ACHO

6-12-20 km *** 07.00-15.00

  

 

 

 

 

NOIR ET BLANC ROMSÉE (LG 048)

Ecole Communale, Rue de l'Enseignement 1, 4624 ROMSÉE (FLÉRON)

35e Marche

4-7-11-15-20 km *** 08.00-15.00

    

 

 

 

 

MICKY MÄUSE HAUSET (VGDS 007)

Mehrzweckhalle, Kirchstraße 97, 4730 HAUSET (RAEREN)

Internationale Wandertage Rund um Hauset

3-7-11-17 km *** 07.00-14.00

      

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

WANDELVIERDAAGSE HET GOOI

Sportcomplex de Laarder Engh, Schuilkerkpad 2, 1251 SC LAREN (NH)

10e Wandelvierdaagse het Gooi

40 km *** 07.00-09.00

30 km *** 08.00-10.00

20 km *** 09.00-11.00

10 km *** 09.00-11.00

 

   

 

 

 

 

STICHTING WANDELSPORTCENTRUM DE VERBINDING

NS station Weesp, Leeuwenveldseweg 19, 1382 LV WEESP (NH)

Trainingswandeling Verbinding

40 km *** 07.45

 

 

 

 

LE CHAMPION

Sportcentrum De Meent, Terborchlaan 301, 1816 MH ALKMAAR (NH)

Plus Wandel4daagse Alkmaar

40 km *** 06.30

25 km *** 07.20

20 km *** 08.10

15 km *** 09.05

8 km *** 09.50

 

 

 

 

LEIDEN ROAD RUNNERS CLUB

Clubhuis Leiden Road Runners Club, Voorschoterweg 8d, 2324 NE LEIDEN (ZH)

LRRC Wandelmarathon 2018

42 km *** 07.00-09.00

30 km *** 07.00-09.00

21 km *** 08.00-10.00

15 km *** 09.00-11.00

10 km *** 09.00-11.00

 

 

 

 

 

STG. WANDEL EVENEMENTEN PIJNACKER

Kantine Oliveo Handbal, Zilverreigerdreef 111, 2643 MC PIJNACKER (ZH)

De Vierwindstrekentocht

40 km *** 08.00-09.00

25 km *** 08.00-11.00

15 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

WSV V.T.M. MAASSLUIS

Wandelcentrum V.T.M., Dr. Albert Schweitzerdreef 475, 3146 TA MAASSLUIS (ZH)

62e Vertomars

50 km *** 08.00-08.30

40 km *** 08.00-09.00

30 km *** 08.00-11.00

20 km *** 08.00-12.00

10 km *** 08.30-14.00

5 km *** 08.30-15.00

 

 

 

 

WSV BOTU

Strandpaviljoen Globetrotter, Rechtestraat 24, 3151 HN HOEK VAN HOLLAND (ZH)

43e Duin-en Nachtstrandwandeling

20 km *** 21.00-22.30

 

 

 

 

WANDELCLUB WALKING ACTIVITIES

Pannenkoekenhuis de Steengroeve, Industriestraat 24, 4861 PR CHAAM (NB)

Landgoederentocht dag-1

40 km *** 08.00-09.30

30 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.30-12.00

15 km *** 08.30-13.00

10 km *** 08.30-13.00

5 km *** 08.30-13.00

 

 

 

 

STICHTING DE BRAOIERS

Braoiershonk, Korte Brouwersstraat 15, 6658 AC BENEDEN-LEEUWEN (GE)

de Braoiersloop

40 km *** 07.00-09.00

30 km *** 07.30-09.00

15 km *** 08.00-09.30

4 km *** 09.30-11.00

 

 

 

 

BUTTONKAMPIOEN

VV ATC'65, Torenlaan 60, 7559 PB HENGELO (OV)

Twentse Wandel 2-daagse

40 km *** 08.00

30 km *** 08.00

 

 

 

 

STICHTING SPORT ALS STIMULANS

Waterpoort / Martiniplein, Martiniplein 1, 8601 EG SNEEK (FR)

Mar-athon rond Sneek en meer

42 km *** 08.00-10.00

21 km *** 11.00-14.00

 

 

 

 

 

STICHTING 40 MIJL

Camping De Waterwolf, Teenstraweg 4, 9885 TA LAUWERZIJL (GR)

40Mijl Midzomernacht wandeling

67 km *** 20.00

40 km *** 20.00

25 km *** 22.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere