bnl logo 2014.png

 

 

 

JUNI.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

   

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 17

JUNI – JUIN – JUNI 2018

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WSV IVAS ITEGEM vzw (1059)

Parochiezaal, Schoolstraat 28, 2222 ITEGEM (HEIST-OP-DEN-BERG)

9e Zegeltjeswandeltocht

5-10-15-20-25-30-42 km *** 07.00-15.00

 

        

 

 

 

 

WANDELCLUB OPSINJOORKE MECHELEN vzw (1129)

Centrum De Rode Planeet, Doornlaarstraat 9, 2820 RIJMENAM (BONHEIDEN)

Gouden Caroluswandeling - De Groene Lus

4-8-12-18-24-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

 

TERUG OP STAP POST vzw (2071)

OC Sint-Ludovicus, Luikersteenweg 395, 3500 HASSELT

Mombeekvalleitocht

6-8-13-21 km *** 08.00-15.00

  

 

 

 

 

WANDELCLUB GASTHOFSTAPPERS vzw (3201)

Vrije Basisschool De Hoge Geest, Hulststraat 42, 9170 DE KLINGE (SINT-GILLIS-WAAS)

De Klingse Bostochten

6-10-15-20-25-30 km *** 08.00-15.00

  

 

 

 

 

WSV CHATONS RONSE vzw (3376)

Zaal De Spil, Lorettestraat 96, 9600 RONSE

22e Megasterren Heuveltocht

6-10-14-21-28-35 km *** 06.30-15.00

       

 

 

 

 

TRIP-TRAP KUMTICH vzw (4021)

Mariadalinstituut, Klein Overlaar 3, 3320 HOEGAARDEN

Kloostertochten

4-6-12-17-21-26-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV DE HOPBELLETJES OPWIJK vzw (4252)

Gemeenschapscentrum Hof ten Hemelrijk, Kloosterstraat 7, 1745 OPWIJK

28e Hoppetocht

4-8-12-18-24-30 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

 

SPOETNIKSTAPPERS vzw (5363)

Gemeenteschool Lombardsijde, Schoolstraat 39, 8434 LOMBARDSIJDE (MIDDELKERKE)

21e Hondenwandeling De Natte Neuzen - De Kust Wandelt

4-7-14-22 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

DE HAVERLOSTAPPERS (5409)

Vrije School Haverlo, Weidestraat 156, 8310 ASSEBROEK (BRUGGE)

30e Haverlotocht

5-10-15-20-25 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

 

WATEWYSTAPPERS TIELT (5423)

Koninklijk Atheneum Campus de Reynaert, Stationsstraat 67, 8700 TIELT

Poelbergtocht

6-12-18-24 km *** 06.00-15.00

  

 

 

 

 

LE ROITELET (HT 060)

Centre Culturel et Sportif, Rue de la Liberté 23, 7950 LADEUZE (CHIÈVRES)

23e Marche du Roitelet - Challenge interclubs ACHO

6-12-20-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LA SAVATE ALLEUROISE (LG 032)

Salle Henriette Brenu, Rue Gilles Magnée, 4430 ANS

45e Marche en Hesbaye

4-7-13-21-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

AREL'S MARCHE CLUB ARLON (LUX 012)

Salle Saint-Bernard, Rue de l'Eifel 30, 6700 ARLON

43e Marche Internationale du Maitrank

5-10-15-20 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

LES CULS DE JATTE DU MAUGE (NA 026)

Salle de la Haie Jadot, Rue des Genêts, 5360 HAMOIS

Prélude d'Eté

4-7-12-20-30 km *** 07.00-15.00

             

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

SV DE L.A.T.

Restaurant Basalt, Haventerrein 6, 1779 GS DEN OEVER (NH)

12e Den Oever-Leeuwarden

70 km *** 01.00

 

 

 

 

ATLETIEKVERENIGING NOORDWIJKERHOUTSE STRANDLOPERS

De Hardloopwinkel, Havenstraat 41, 2211 EG NOORDWIJKERHOUT (ZH)

Midzomernachtwandeling

20 km *** 04.30

 

 

 

 

STOURS

Zanzibar Beachclub, Strandweg 33, 2586 JL 'S-GRAVENHAGE (ZH)

Strand-2-Daagse

20 km *** 09.30-11.00

15 km *** 09.30-11.00

 

 

 

 

IJSVERENIGING VINKEVEEN

Dorpshuis De Boei, Kerklaan 32, 3645 EV VINKEVEEN (UT)

Weidenatuurmars

40 km *** 07.30-08.30

25 km *** 07.30-09.30

15 km *** 07.30-11.00

10 km *** 07.30-12.00

5 km *** 07.30-12.00

 

 

 

 

ATLETIEK VERENIGING ZEEWOLDE

Camping de Parel, Groenewoudseweg 71, 3896 LS ZEEWOLDE (FL)

Tuurtoren Tocht Zeewolde

30 km *** 09.00-09.30

15 km *** 09.30-10.00

 

 

 

 

WSV D.E.W. ESCHAREN

Clubhuis D.E.W., Essinklaan 1, 5361 JT GRAVE (NB)

Raamdalwandeltocht

42 km *** 06.30-09.00

30 km *** 06.30-10.30

20 km *** 08.00-11.30

15 km *** 09.00-12.30

10 km *** 09.00-12.30

6 km *** 09.00-12.30

 

 

 

 

WSV CRESCENDO SCHINNEN

Café Bie Laurengske, Onderste Puth 79, 6155 LR PUTH (LI)

Crescendotocht

28 km *** 07.00-11.00

21 km *** 07.00-12.00

14 km *** 07.00-13.00

10 km *** 07.00-14.00

7 km *** 07.00-14.00

   

 

 

 

 

WSV DE VELDLOPERS

Grand café Galouppe, Dorpsstraat 19, 6271 BK GULPEN (LI)

7e Neubourgtocht

35 km *** 06.00

 

 

 

 

STG. STREEK 2DAAGSE NIJMEGEN

Clubhuis Brakkenstein, Heemraadstraat 9, 6525 TG NIJMEGEN (GE)

Streek 2Daagse Nijmegen

40 km *** 07.00-09.00

30 km *** 07.00-10.30

20 km *** 07.00-12.00

15 km *** 07.00-13.00

10 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

STICHTING MARKVELDS BELANG

Lammershoes Markvelde, Oude Deldensestraat 1a, 7478 PL DIEPENHEIM (OV)

Markveldse vrienden wandeltocht

30 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.00-10.00

15 km *** 09.00-11.00

10 km *** 09.00-11.00

5 km *** 09.00-11.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

AMICALE DES MARCHEURS KAYL

Vereinshaus um Widdem, Rue de l'Hôtel de Ville 2 , L-3674 KAYL

 FLMP IVV Wanderung

6-12-20 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

Adeps à Lanquesaint

 

 

 

 

 

Adeps à Merbes-le-Château 

 

 

 

 

Adeps à Rance

 

 

 

 

 

Adeps à Theux

   

 

 

 

 

Adeps à Woluwe-Saint-Pierre

 

 

 

 

 

KWB te Sint-Martens-Bodegem