bnl logo 2014.png

 

 

 

JUNI.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

   

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 16

JUNI – JUIN – JUNI 2018

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

OLENSE POTTENSTAPPERS (1061)

Domein Teunenberg, Boerenkrijglaan 51, 2250 OLEN

Zomertocht - Memorial Dirk Wagemans

5-7-13-20-22-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

 

WSV IRIS KORTESSEM (2065)

Den Hamel, Brandstraat 3, 3723 GUIGOVEN (KORTESSEM)

Kapellekestocht

4-6-10 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

DE MIJNLAMP BERINGEN-MIJN vzw (2072)

Sint-Antoniusgilde, Pijlstraat , 3581 BEVERLO (BERINGEN)

Zomertocht

4-7-13-23 km *** 07.00-15.00

    

 

 

 

 

WANDELCLUB 'T HOEKSKEN vzw (3040)

Zaal De Zouaaf, Zouavenstraat 14, 9220 HAMME

Zomerwandeling

5-10-15-20 km *** 07.30-15.00

   

 

 

 

 

WANDELCLUB REIGERSTAPPERS VINDERHOUTE vzw (3084)

Chalet Provinciaal Domein Het Leen, Gentsesteenweg 80, 9900 EEKLO

22e Ledeganck-Madoutocht

6-8-12-16-18-23 km *** 07.00-15.00

           

 

 

 

 

LE MARABOUT (HT 038)

Salle de la Plaine des Sports, Rue de l'Eglise, 6200 CHÂTELINEAU (CHÂTELET)

18e Marche du jumelage Gilly-Sart-lez-Spa

6-12-21 km *** 07.00-14.00

  

 

 

 

 

LA SAVATE ALLEUROISE (LG 032)

Salle Henriette Brenu, Rue Gilles Magnée, 4430 ANS

45e Marche en Hesbaye

4-7-13-21-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES PÉDESTRIANS DE CLERMONT S/BERWINNE (LG 034)

Salle de la Jeunesse de Elsaute, Rue du Père Nicolas Hardy 3, 4890 THIMISTER-CLERMONT

Marche d'après-midi

4-7-12 km *** 12.00-17.00

       

 

 

 

 

LES BERGEOTS (NA 028)

Salle La Laiterie, Rue des Ruelles 1, 5620 ROSÉE (FLORENNES)

38e Marche des Aviateurs

4-6-12-21-30 km *** 06.00-15.00

       

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

SV DE L.A.T.

Speeltuinvereniging Bloemenkwartier, Wingerdweg 260B, 1032 AN AMSTERDAM (NH)

73e Amsterdam-Leeuwarden

150 km *** 08.30

150 km *** 10.30

 

 

 

 

STOURS

Zanzibar Beachclub, Strandweg 33, 2586 JL 'S-GRAVENHAGE (ZH)

Strand-2-Daagse

20 km *** 09.30-11.00

15 km *** 09.30-11.00

 

 

 

 

WSV NOOIT GEDACHT

Dorpshuis De Beemd, Beemdweg 9, 2969 CD OUD-ALBLAS (ZH)

56e Graafstroomwandeltocht

50 km *** 07.00-08.00

40 km *** 07.00-09.00

30 km *** 07.00-10.00

20 km *** 08.00-12.00

15 km *** 08.00-12.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

WSV RET

Spark atletiek en recreatie, Atletiekpad 1, 3202 LM SPIJKENISSE (ZH)

30e RET Spijkenissermars

50 km *** 07.30-08.30

40 km *** 08.00-09.00

30 km *** 08.30-11.00

20 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.00-12.00

 

 

 

 

IJSVERENIGING VINKEVEEN

Dorpshuis De Boei, Kerklaan 32, 3645 EV VINKEVEEN (UT)

Weidenatuurmars

40 km *** 07.30-08.30

25 km *** 07.30-09.30

15 km *** 07.30-11.00

10 km *** 07.30-12.00

5 km *** 07.30-12.00

 

 

 

 

CAFÉ-CAFETARIA DE OUDE DEEL

Café-cafetaria De Oude Deel, Stationsstraat 125, 3881 AC PUTTEN (GE)

7e Wandeltocht voor Duchenne

40 km *** 08.00-10.00

25 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-12.00

5 km *** 10.00-14.00

 

 

 

 

STICHTING AMERONGEN INSPIREERT

De tent op de Hof in Amerongen, Hof 8, 3958 CH AMERONGEN (UT)

Cunera Pelgrimstocht

60 km *** 07.00

30 km *** 08.00

20 km *** 08.00

15 km *** 08.00

10 km *** 08.00

5 km *** 08.00

 

 

 

 

STICHTING SUIKERSTAD SPORTIEF

Sporthal De Buitelstee, Van Oldenbarneveltstraat 2, 4671 CZ DINTELOORD (NB)

56e Suikerstadmars

40 km *** 07.00-09.00

25 km *** 07.00-09.00

15 km *** 08.00-10.00

10 km *** 10.00

5 km *** 10.00

 

 

 

 

STICHTING KENNEDYMARS RIJSBERGEN

Kantine VVR sportpark De Laguiten, Laguitensebaan 56, 4891 XR RIJSBERGEN (NB)

54e Kennedymars 40 + 25 km  Loop en 10 km tocht

40 km *** 06.00-07.00

25 km *** 07.00-10.00

10 km *** 08.00-11.00

 

 

 

 

STG. BIESBOSCHWANDELING

The World of Walking, Nieuwstraat 14, 4921 CX MADE (NB)

Kortebroekentocht (25 km)

25 km *** 08.00

25 km *** 08.30

 

 

 

 

ST. SPORTEVENEMENTEN OSS/ A.V. OSS'78

Kantine van A.V. Oss '78, Rusheuvelstraat 49, 5346 JH OSS (NB)

Maasmeander Wandeling

50 km *** 06.00-07.00

40 km *** 07.00-08.00

30 km *** 08.00-10.00

20 km *** 09.00-11.00

10 km *** 10.00-13.00

 

 

 

 

 

WSV DE VELDLOPERS

Grand café Galouppe, Dorpsstraat 19, 6271 BK GULPEN (LI)

42e Nacht van Gulpen

70 km *** 22.30

3e Mini Nacht

7 km *** 19.30

 

  

 

 

 

 

STG. STREEK 2DAAGSE NIJMEGEN

Clubhuis Brakkenstein, Heemraadstraat 9, 6525 TG NIJMEGEN (GE)

Streek 2Daagse Nijmegen

40 km *** 07.00-09.00

30 km *** 07.00-10.30

20 km *** 07.00-12.00

15 km *** 07.00-13.00

10 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

STICHTING WANDEL KOMITEE ZEVENAAR

Kantine DCS, Hengelder 1, 6902 PA ZEVENAAR (GE)

46e Grenslandtocht

50 km *** 07.00-08.00

40 km *** 07.00-08.30

30 km *** 07.00-08.30

20 km *** 08.30-11.30

12 km *** 08.30-11.30

 

 

 

 

WSV W.V.D.

Wijk- en speeltuinvereniging De Driehoek, Rielerweg 110, 7416 ZJ DEVENTER (OV)

22e Sallandtocht

40 km *** 07.00-09.00

30 km *** 07.00-10.00

20 km *** 08.00-12.00

15 km *** 08.00-13.00

10 km *** 08.00-13.00

5 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

COMITÉ KLEPPERSTADTOCHT HARDENBERG

Manege sportpark De Boshoek, Hessenweg 74, 7771 RG HARDENBERG (OV)

Klepperstadtocht

40 km *** 06.00-07.30

20 km *** 10.00-11.00

 

 

 

 

KO KALF

Sportpark Schenk, Bovenweg 8, 8084 PB 'T HARDE (GE)

Ko-Kalf Boerderijen Wandeltocht

40 km *** 08.00-09.00

30 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.00-12.00

10 km *** 08.00-14.00

5 km *** 08.00-14.30

 

 

 

 

 

STG. WANDELSPORT 7HUIZEN

Verenigingsgebouw, Hoofddiep 54, 9354 AR ZEVENHUIZEN (GR)

12e Billie Turftocht

40 km *** 07.30-08.15

25 km *** 08.30-09.15

15 km *** 10.00-11.00

 

  

 

 

 

 

WSV DE ZWALUWEN

Wijkgebouw De Schulp, Buizerdstraat 10, 9404 BB ASSEN (DR)

78e TT-mars

30 km *** 09.00-10.00

20 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

Stichting Scheldetochten Rilland (Nl)