bnl logo 2014.png

 

 

 

JUNI.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

   

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 10

JUNI – JUIN – JUNI 2018

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WSV DE NATUURVRIENDEN ZOERSEL vzw (1410)

VTI, Langestraat 199, 2240 ZANDHOVEN

Pierentocht - Walk 2 Gether-tocht

6-12-20-30 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

WELLENSE BOKKERIJDERS vzw (2034)

Zaal De Meersche, Molenstraat 6, 3830 WELLEN

Internationale Bokkenrijderstocht

4-6-9-12-18-20-25 km *** 07.00-15.00

   

 

 

 

 

DE GREVENBROEKERS vzw (2040)

Voetbalkantine Excelsior, Watermolenstraat 4, 3930 HAMONT (HAMONT-ACHEL)

Sint-Jobswandeling

5-8-13-17-20-24 km *** 07.00-15.00

  

 

 

 

 

WANDELCLUB DE LACHENDE KLOMP vzw (3025)

GC De Route, Stationstraat 201, 9170 SINT-GILLIS-WAAS

Wase Poldertochten - Jubileumtocht - 45 jaar Wandelclub De Lachende Klomp

6-12-16-21-30 km *** 07.00-15.00

      

 

 

 

 

WANDELCLUB TORNADO vzw (4027)

Zaal Onder Den Toren, Markt , 3150 HAACHT

Boerentocht

5-8-12-15-20-25-32-42 km *** 07.00-15.00

    

 

 

 

 

DE TREKPLOSTERS ZELLIK-ASSE (4158)

Cultureel Centrum Den Horinck, Noorderlaan 20, 1731 ZELLIK (ASSE)

33e Breugheltocht

6-10-14-20-30 km *** 07.00-15.00

  

 

 

 

 

WSV DE MOLENSTAPPERS RUISELEDE vzw (5330)

Parochiezaal, Jules van Ooststraat 14, 8700 AARSELE (TIELT)

23e Dwars door Aarsele - Brugse Ommeland Wandeltrofee

4-6-9-12-15-20-25 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

VELODROOMVRIENDEN MOORSLEDE (5347)

PC Den Ommeganck, Ridder-Janlaan 3, 8890 DADIZELE (MOORSLEDE)

Pompeschitterstocht

6-12-18-22 km *** 07.00-15.00

    

 

 

 

 

LES ROTEUS WAIBIENS (HT 048)

Athénée Royal, Drève des Alliés 11, 6530 THUIN

35e Marche de la Thudinie

4-6-12-20-30 km *** 07.00-15.00

    

 

 

 

 

AMIS MARCHEURS IVOZ (LG 093)

Home Honnay, Avenue Théodule Gonda, 4400 IVOZ-RAMET (FLÉMALLE)

Marche de jour

4-6-12-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

 

WANDERFREUNDE MÜRRINGEN (VGDS 013)

Jaspesch Saal, Am Kirchenhof 5, 4760 BÜLLINGEN

43. Internationaler Volkswandertag

4-7-12-22 km *** 07.00-14.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

STG. WANDELSPORTCENTRUM DE VERBINDING

Sportpark de Heul, Rijksstraatweg 178, 3632 AJ LOENEN AAN DE VECHT (UT)

Stichtse Vecht en Plassen

40 km *** 07.30-09.00

33 km *** 07.30-09.30

25 km *** 08.00-11.00

15 km *** 08.00-13.00

10 km *** 08.00-13.00

6 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

WSV WAALWIJK '82

Buurthuis Zanddonk, Willaertpark 2A, 5144 VM WAALWIJK (NB)

36e Halve Zolentocht Wandeltocht

40 km *** 08.00-10.00

30 km *** 08.00-10.00

25 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.00-12.00

15 km *** 08.00-12.00

10 km *** 08.00-13.30

5 km *** 08.00-13.30

 

 

 

 

WSV AMICITIA MILL

Clubhuis Op Goede Voet, Sportweg 15, 5451 HE MILL (NB)

62e Millse mars

50 km *** 07.00-08.00

42 km *** 07.00-08.00

30 km *** 07.00-10.00

20 km *** 07.00-12.30

15 km *** 07.00-12.30

10 km *** 07.00-12.30

5 km *** 07.00-12.30

 

 

 

 

ATLETIEKVERENIGING WEERT

Bungalowpark De Weerterbergen, Trancheeweg 7, 6002 ST WEERT (LI)

Smoûzetocht

16 km *** 09.30-12.00

 

 

 

 

WANDELCOMITÉ BANHOLTIA

Sportaccommodatie Mheer, De Gelimment 51, 6261 PH MHEER (LI)

Grenslandtocht

25 km *** 07.30-12.00

20 km *** 07.30-12.00

15 km *** 07.30-14.00

10 km *** 07.30-14.00

8 km *** 07.30-14.00

   

 

 

 

 

STG. MICHAEL

Gebouw Roomsch Leven, Heyendaalseweg 239, 6525 SG NIJMEGEN (GE)

54e Michaelmars

50 km *** 06.00-07.00

40 km *** 06.30-08.00

30 km *** 07.00-10.00

20 km *** 08.00-12.00

15 km *** 08.00-12.00

10 km *** 09.00-12.00

5 km *** 09.00-12.00

 

 

 

 

 

STG. RECREATIE & TOERISME RIJNWAARDEN

Café-zaal de Oude Waal, Schoolstraat 6, 6911 AZ PANNERDEN (GE)

Gelderse Poortwandeltocht

40 km *** 07.00-09.00

25 km *** 07.00-10.00

15 km *** 07.00-12.00

10 km *** 07.00-13.00

5 km *** 07.00-13.00

 

 

 

 

STG. DUURSPORT GELSELAAR

Café Florijn, Dorpsstraat 12, 7275 AC GELSELAAR (GE)

21e Singels- en Essenwandeltocht

30 km *** 08.00-09.30

20 km *** 09.00-12.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 10.00-12.00

5 km *** 10.00-12.00

 

 

 

 

WANDELSPORT HAARLE

Sporthal Sprengendal, Veldkampsweide 1a, 7448 RB HAARLE (OV)

17e Sallandse Heuveltocht

40 km *** 08.00-09.00

30 km *** 08.00-09.00

20 km *** 08.00-11.00

15 km *** 09.00-13.00

8 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

AV IMPALA, WANDELTEAM

Clubhuis Impala, Sportlaan 11, 9203 NV DRACHTEN (FR)

8 van Drachten

32 km *** 09.00-10.00

24 km *** 09.00-10.00

16 km *** 09.00-10.00

8 km *** 10.00-12.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

HOSCHEID

 FLMP IVV Wanderung

 

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

Adeps à Ambly

 

 

 

 

 

Adeps à Bohan sur Semois

  

 

 

 

 

Adeps à Bonneville

 

 

 

 

 

Adeps à Cerfontaine

 

 

 

 

 

Adeps à Opprebais

 

 

 

 

 

Adeps à Slins

 

 

 

 

SACOPA à Joncourt (F) 

 

 

 

 

Marche des Pierres Vivantes à Mouzon (F)