bnl logo 2014.png

 

 

 

JUNI.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

   

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 9

JUNI – JUIN – JUNI 2018

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WANDELCLUB KADEE BORNEM vzw (1018)

Gemeenschapshuis Branst, Luipegem 160, 2880 BORNEM

21e Acht van Weert

7-10-16-21-27 km *** 07.00-15.00

   

 

 

 

 

WANDEL MEE BRUEGHEL vzw (2069)

Racing Peer, Lindebosstraat 3, 3990 PEER

Junitocht

4-8-10-15-18 km *** 06.30-14.00

 

 

 

 

 

WANDELCLUB SCHELDESTAPPERS ZINGEM vzw (3105)

Zwalmparel, Sportlaan, 9630 ZWALM

35e Sloebertocht

6-10-15-21-36-60 km *** 07.00-15.00

 

              

 

 

 

 

WC DE GRASHOPPERS vzw (4044)

Gemeenschapscentrum De Egger, August Nihoulstraat 74, 3270 SCHERPENHEUVEL-ZICHEM

Scherpenheuvel Wandelt

4-6-10-12-15-20-25-30-42 km *** 07.00-15.00

 

       

 

 

 

 

EURAUDAX BELGIË (4258)

School Zilverenhoek Maria Immaculta, Zilverenhoeklaan 2, 2950 KAPELLEN

Euraudax Kapellen

25-50 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

GODELIEVESTAPPERS RUDDERVOORDE vzw (5059)

Zaal De Raat, Schooldreef 5, 8020 OOSTKAMP

Tweis deur Orscamp

5-7-10-13-18-22 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

DE CURIEUSNEUZEN PITTEM (5500)

Zaal Broeders Maristen, Broeders Maristenstraat 2, 8740 PITTEM

Zomerwandeling

6-12-18 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES ROTEUS WAIBIENS (HT 048)

Athénée Royal, Drève des Alliés 11, 6530 THUIN

35e Marche de la Thudinie

4-6-12-20-30 km *** 07.00-15.00

        

 

 

 

 

LES BRUYÈRES EN MARCHE (LG 011)

Institut d'Enseignement Spécial, Rue Nicolas Spiroux 62, 4030 GRIVEGNÉE (LIÈGE)

43e Marche d'après-midi

4-6-12 km *** 12.00-17.00

 

 

 

 

AMIS MARCHEURS IVOZ (LG 093)

Home Honnay, Avenue Théodule Gonda, 4400 IVOZ-RAMET (FLÉMALLE)

Marche de jour - Ivoz-Liège-Ivoz (50 km)

4-6-12-21-30-50 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

 

LES MARCHEURS DE L'AMITIÉ LANDENNE asbl (NA 018)

Salle Communale, Rue Docteur Parent 381 A, 5300 SCLAYN (ANDENNE)

41e Grande Marche de l'Amitié

4-7-14-21-30 km *** 06.00-15.00

 

 

 

 

LES DJÂLES D'ANHÉE asbl (NA 052)

Salle Saint Barthélemy, Rue Collebert, 5530 HOUX (YVOIR)

1e Marche des Bleuets

3-5-10-20 km *** 08.00-15.00

        

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

STICHTING KATWIJK WANDELMARATHON

Jongerencentrum Scum Katwijk, Noordduinseweg 3, 2221 BL KATWIJK (ZH)

Kippenloop

42 km *** 06.30-08.00

25 km *** 08.00-10.00

15 km *** 09.00-11.00

10 km *** 10.00-11.00

Kuikenloop

5 km *** 11.00-11.30

 

 

 

 

ROTTERDAMSE WANDELSPORT VERENIGING (RWV)

Kantine kc RKC WION, Max Planckplaats 300, 3068 ZH ROTTERDAM (ZH)

RWV trainingstocht voor de Vierdaagse

55 km *** 07.30-09.00

45 km *** 07.30-10.00

35 km *** 07.30-10.00

25 km *** 08.00-11.00

Jubileumtocht 90 jaar RWV

15 km *** 08.00-13.00

10 km *** 08.00-13.00

5 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

 

STG. WANDELSPORTCENTRUM DE VERBINDING

Sportpark de Heul, Rijksstraatweg 178, 3632 AJ LOENEN AAN DE VECHT (UT)

Stichtse Vecht en Plassen

40 km *** 07.30-09.00

33 km *** 07.30-09.30

25 km *** 08.00-11.00

15 km *** 08.00-13.00

10 km *** 08.00-13.00

6 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

CHRISTELIJKE WANDELSPORTVERENIGING PRINSES MARIJKE

De Wandelaar, Meersteeg 4H, 4191 NK GELDERMALSEN (GE)

7e Prinses Marijke Rivierentocht

 

 

 

 

WSV WILLEN IS KUNNEN

Ons Plekje, Falckstraat 4, 4384 AA VLISSINGEN (ZE)

Zomertocht

42 km *** 08.30-09.30

22 km *** 09.30-12.30

12 km *** 09.30-12.30

6 km *** 09.30-12.30

 

 

 

 

THOR AFD. WANDEL

Thorhonk sportpark Vierhoeven, Nispenseweg 5, 4707 RA ROOSENDAAL (NB)

27e Mars Rondom Roosendaal

50 km *** 07.00-08.00

40 km *** 07.00-08.00

30 km *** 07.00-09.00

20 km *** 07.00-11.00

10 km *** 07.00-11.00

6 km *** 07.00-11.00

 

 

 

 

WSV WAALWIJK '82

Buurthuis Zanddonk, Willaertpark 2A, 5144 VM WAALWIJK (NB)

36e Halve Zolentocht Wandeltocht

40 km *** 08.00-10.00

30 km *** 08.00-10.00

25 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.00-12.00

15 km *** 08.00-12.00

10 km *** 08.00-13.30

5 km *** 08.00-13.30

 

 

 

 

 

LET'S MOVE B.V.

Centrum Maastricht, Sphinxcour 1, 6211 XZ MAASTRICHT (LI)

Maastrichts Mooiste Wandeltocht

30 km *** 08.00

20 km *** 09.00

15 km *** 09.30

7 km *** 10.00

 

 

 

 

STG. MICHAEL

Gebouw Roomsch Leven, Heyendaalseweg 239, 6525 SG NIJMEGEN (GE)

54e Michaelmars

50 km *** 06.00-07.00

40 km *** 06.30-08.00

30 km *** 07.00-10.00

20 km *** 08.00-12.00

15 km *** 08.00-12.00

10 km *** 09.00-12.00

5 km *** 09.00-12.00

 

 

 

 

STG. RECREATIE & TOERISME RIJNWAARDEN

Café-zaal de Oude Waal, Schoolstraat 6, 6911 AZ PANNERDEN (GE)

Gelderse Poortwandeltocht

40 km *** 07.00-09.00

25 km *** 07.00-10.00

15 km *** 07.00-12.00

10 km *** 07.00-13.00

5 km *** 07.00-13.00

 

 

 

 

WANDELSPORT HAARLE

Sporthal Sprengendal, Veldkampsweide 1a, 7448 RB HAARLE (OV)

17e Sallandse Heuveltocht

40 km *** 08.00-09.00

30 km *** 08.00-09.00

20 km *** 08.00-11.00

15 km *** 09.00-13.00

8 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

BUTTONKAMPIOEN

Voetbalvereniging ATC'65, Torenlaan 60, 7559 PB HENGELO (OV)

Kennedymars Hengelo

80 km *** 05.00

 

 

 

 

STICHTING PROMOTIE RUINEN

Hotel Kuik, Brink 15, 7963 AA RUINEN (DR)

8e Ruiner Scheperwandeltocht

25 km *** 08.00-10.00

15 km *** 08.00-11.00

10 km *** 08.00-11.00

5 km *** 08.00-11.00

 

 

 

 

FRIESE LANGE AFSTAND LOPERS

Strandpaviljoen Meerwijck, Strandweg 2, 9606 PR KROPSWOLDE (GR)

9e Lustrum Wandeltocht

35 km *** 09.00

25 km *** 09.15

   

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

HOSCHEID

 FLMP IVV Wanderung

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

Schnelle Füsse te Sint Goarshausen (D)

 

 

 

 

 

La Belle Rando à Charleville- Mézières (F)

 

 

 

 

 

Marche Populaire de Sainte-Croix-aux-Mines (F)