bnl logo 2014.png

 

 

 

JUNI.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

   

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 3

JUNI – JUIN – JUNI 2018

 

 

 

 België – Belgique – Belgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DE POMPOENSTAPPERS vzw (1050)

OC Lichtaart, Schoolstraat 36, 2460 LICHTAART (KASTERLEE)

Pompoenstapperswandeling

4-6-12-15-20-25-30-40-50 km *** 06.00-15.00

 

 

 

 

 

WSV SCHORRESTAPPERS (1402)

Zaal De Koophandel, Noeveren 68, 2850 BOOM

20e Onnefretterstocht

7-10-15-21-28 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WSV DE TROTTERS vzw (2021)

Zaal Weijerman, Hofeinde 139, 3550 HEUSDEN-ZOLDER

Hazelaartocht

4-7-10-12-16 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

 

WSV DONDERSLAGTRIPPERS vzw (2055)

Schutterslokaal, Schoolstraat 26, 3670 ELLIKOM (MEEUWEN-GRUITRODE)

Zomertocht

2-5-6-11-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB NATUURVRIENDEN DEINZE vzw (3140)

Brielpoort, Lucien Matthyslaan 9, 9800 DEINZE

Oost-Vlaanderen Wandelt - 34e Vriendschapstocht

5-10-15-20-25-32 km *** 06.30-15.00

         

 

 

 

 

KONINKLIJK FEESTCOMITÉ OOSTEINDE (3159)

Feesttent Bosdam, Bosdam 23, 9080 ZAFFELARE (LOCHRISTI)

34e Vlaamse Koutertochten

7-13-18-23-35-46 km *** 07.00-15.00

 

     

 

 

 

 

WANDELCLUB TEMSE (3182)

E. Naudtszaal, Hof ter Elstlaan 2C, 9140 EVERSELE (TEMSE)

Wandel Mee Dag

6-12-20-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

DE BOLLEKENS ROTSELAAR vzw (4018)

Montfortcollege, Aarschotsesteenweg 39, 3110 ROTSELAAR

Hagelandtocht

4-6-8-10-12-16-20-30 km *** 07.00-15.00

  

 

 

 

 

DE HEIDETOCHTEN KESTER-GOOIK vzw (4358)

Zaal Edele Brabant, Strijlandstraat 59, 1755 GOOIK

27e Heidetochten

6-9-11-16-18-23-30-40-50 km *** 06.30-15.00

 

      

 

 

 

 

WANDELCLUB KOEKELARE vzw (5127)

Cultureel Centrum De Balluchon, Moerestraat 19, 8680 KOEKELARE

35e Bezantentocht

5-7-13-18-22-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

 

MOENSE GORDEL vzw (5371)

Vrije Basisschool, Moenplaats 10, 8552 MOEN (ZWEVEGEM)

27e Moense Gordel

5-10-15-18-25 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

 

ROAD RUNNERS WAVRE (BBW 031)

Centre Sportif Jules Collette, Rue des Combattants, 1301 BIERGES (WAVRE)

31e Marche du Maca

4-8-12-21 km *** 08.00-15.00

    

 

 

 

 

MARCHEURS DE LA SYLLE BASSILLY (HT 028)

Salle Herman Moreau, Rue de la Procession 2, 7830 BASSILLY (BRAINE-LE-COMTE)

40e Marche de la Sylle - Challenge interclubs ACHO

6-12-18-25-32-43-50 km *** 06.00-15.00

 

    

 

 

 

 

LES CORSAIRES DE SART-LEZ-SPA (LG 138)

Local du FC Sart, Rue de l'Ermitage, 4845 SART-LEZ-SPA (JALHAY)

40e Marche des Corsaires

4-6-12-21-30-40 km *** 07.00-15.00

 

          

 

 

 

 

LES GALOPS DU VAL D'ATTERT (LUX 043)

Weierpark, Rue de la Brasserie 6, 6717 ATTERT

La Lottertoise

6-12-20 km *** 07.30-14.00

 

 

 

 

LES MARCHEURS DU SAMOURAI (NA 034)

Complexe Sportif de Sombreffe, Allée Chinon 6, 5140 SOMBREFFE

Marche du Bicentenaire de la bataille de Ligny

6-12-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas – Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

BEEMSTER 'S WELVAART

Buurthuis Zuidoostbeemster, Middenpad 2, 1461 BW ZUIDOOSTBEEMSTER (NH)

Wandelen in en rond de Beemster

40 km *** 07.30-09.00

30 km *** 07.30-09.00

20 km *** 08.30-11.00

15 km *** 08.30-12.00

10 km *** 09.30-12.00

5 km *** 09.30-13.00

 

 

 

 

WSV HAAGLANDEN

Kantine korfbalvereniging Refleks, Schaapweg 2d, 2285 SP RIJSWIJK (ZH)

21e Haaglanden Wandeldagen

40 km *** 07.00-08.00

25 km *** 07.00-11.00

15 km *** 07.00-12.00

10 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

WSV 'S-HERTOGENBOSSCHE VIERDAAGSE/COMMISSIE SMT

Sportpark Meerendonk Den Bosch Zuid, Meerendonkweg 1, 5216 TZ 'S-HERTOGENBOSCH (NB)

Stan Meeuwsentocht

40 km *** 07.00-09.00

30 km *** 07.00-10.00

20 km *** 08.00-12.00

15 km *** 08.00-12.00

10 km *** 08.00-12.00

5 km *** 08.00-12.00

 

 

 

 

 

 

WSV DE EEKHOORN

Café-zaal de Buurman, Oudedijk 38, 5409 AD ODILIAPEEL (NB)

Wandeltocht WSV de Eekhoorn

40 km *** 07.00-09.00

30 km *** 07.00-10.00

20 km *** 07.00-12.00

15 km *** 07.00-13.00

10 km *** 07.00-13.00

5 km *** 07.00-13.00

 

 

 

 

BUURTVERENIGING DE VIJVER

Pannenkoekenhuis Pluk, Koppelstraat 35, 5741 GA BEEK EN DONK (NB)

Laarbeekse wandeltochten

40 km *** 07.30-08.30

30 km *** 07.30-09.00

20 km *** 07.30-11.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.00-12.00

5 km *** 09.00-12.00

 

 

 

 

NORDIC WALKING VERENIGING DE WITRIJT

SBP Outdoor, Witrijtseweg 15, 5571 XJ BERGEIJK (NB)

Maandwandeling

16 km *** 08.30-10.00

8 km *** 08.30-11.00

 

 

 

 

STG. KINDERVAKANTIEWERK NEDERWEERT

Chaletpark/kamperen De Grasdijk, Grasdijk 5, 6031 PX NEDERWEERT (LI)

Pinnentocht

25 km *** 07.00-10.00

20 km *** 07.00-10.00

15 km *** 07.00-12.00

10 km *** 07.00-13.00

5 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

WC DE MAASGALM

Café De Dikke Stein, Julianastraat 3, 6181 GN ELSLOO (LI)

22e Maasgalmtocht

30 km *** 07.00-11.00

20 km *** 07.00-12.30

15 km *** 07.00-14.00

10 km *** 07.00-14.00

6 km *** 07.00-15.00

   

 

 

 

 

WANDELVERENIGING VOERENDAAL

Trefcentrum Kunderhoes, Hogeweg 74, 6367 BG VOERENDAAL (LI)

Lentewandeltocht

21 km *** 07.30-12.00

15 km *** 07.30-13.00

9 km *** 07.30-14.00

 

 

 

 

 

WSV MOOI NEDERLAND

Clubhuis B.V.C., Alde Weteringweg 1, 6573 AZ BEEK (GE)

31e Grenslandtocht

50 km *** 07.00-11.00

40 km *** 07.00-12.00

30 km *** 07.00-13.00

20 km *** 07.30-13.00

15 km *** 07.30-13.00

10 km *** 07.30-13.00

 

 

 

 

WSV DE BERGHLOPERS

Sociëteit de Vriendschap, Montferlandsestraat 7, 7041 CJ 'S-HEERENBERG (GE)

50e Montferlandtocht (jubileumtocht)

35 km *** 08.00-11.00

20 km *** 08.00-11.00

15 km *** 08.00-14.00

10 km *** 08.00-14.00

5 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

WANDELSTICHTING DE LANDLOPER

VV Veenhuizen, Hoofdweg 136, 9341 BL VEENHUIZEN (DR)

10e Landloperstocht

40 km *** 08.00-08.30

30 km *** 08.00-09.00

20 km *** 09.00-11 00

10 km *** 09.00-12.00

5 km *** 09.00-12.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

FOOTING CLUB ITZIG asbl

Centre Sportif Holleschbierg, Rue du Stade 2000, L-5940 HESPERANGE

 FLMP IVV Wanderung

5-10-20 km *** 06.30-14.00

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

Adeps à Biercée

 

 

 

 

 

Adeps à Evrehailles

 

 

 

 

Adeps à Rosée

  

 

 

 

 

Venray Bloeit (Nl)

 

 

 

 

D.A.V. te Simmerath (D)