bnl logo 2014.png

 

 

 

JUNI.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

   

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 2

JUNI – JUIN – JUNI 2018

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DE RAVELSE WANDELAARS (1060)

Feestzaal Mieke Pap, Dorp 28, 2382 POPPEL (RAVELS)

Mieke Pap goes completely bananas!

75 km *** 05.00-09.00

Gemeentelijke Feestzaal, Dorp 30, 2382 POPPEL (RAVELS)

3e Poppels Glorie

5-8-13-18-24-31-40 km *** 07.00-15.00

 

      

 

 

 

 

WSV DE ANJERTRIPPERS vzw (2038)

Ontmoetingscentrum De Schans, Rode Kruisplein, 3940 HECHTEL-EKSEL

Liefdadigheidstocht

4-7-12-15-20 km *** 07.00-15.00

  

 

 

 

 

HANSKE DE KRIJGER OUDENAARDE vzw (3233)

KBO Mater, Materplein 15, 9700 MATER (OUDENAARDE)

Molentocht

7-12-18-24-30 km *** 07.00-15.00

          

 

 

 

 

GROEP 'T SINGEL (3257)

Zaal 't Singel, Gentweg 58, 9971 LEMBEKE (KAPRIJKE)

Meetjesland… maak het mee - In en rond de Lembeekse Bossen

6-12-16-23 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

EURAUDAX BELGIË (4258)

Café Oud Stuivenberge, Stuivenbergstraat 40, 8020 OOSTKAMP

Euraudax Torhout

25-50 km *** 09.00 -14.00

 

  

 

 

 

 

DE SLUISSTAPPERS vzw (4286)

't Mulderke, Molenstraat 52, 1880 NIEUWENRODE (KAPELLE-OP-DEN-BOS)

27e Schipperkenstocht

6-12-18-24 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

 

BRUGSCHE GLOBETROTTERS vzw (5177)

Sint-Andreaslyceum, Veltemweg 15, 8310 SINT-KRUIS (BRUGGE) (BRUGGE)

Door het Brugse Ommeland - Brugse Ommeland Wandeltrofee

6-12-18-26-30-36-42 km *** 07.00-15.00

 

  

 

 

 

 

WSV DE COLLIEMOLEN OOSTNIEUWKERKE-STADEN (5328)

OC De Poelkring, Nieuwplaats 5, 8920 POELKAPELLE (LANGEMARK-POELKAPELLE)

Poeltocht

5-10-15-20 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

LES TCHOTS DE GOSSELIES (HT 083)

Salle Polyvalente, Rue de Villers 208, 6010 COUILLET (CHARLEROI)

11e Marche des Tchots

5-7-13-22-30-42-50 km *** 07.00-15.00

 

    

 

 

 

 

CERCLE DES MARCHEURS DE SAIVE (LG 013)

La Caserne de Saive, Rue Cahorday 1, 4671 SAIVE (BLÉGNY)

10e Saive-Banneux-Saive

50 km *** 06.00-09.00

Marche d'après-midi

6-10-15 km *** 12.00-17.00

 

         

 

 

 

 

LES CORSAIRES DE SART-LEZ-SPA (LG 138)

Local du FC Sart, Rue de l'Ermitage, 4845 SART-LEZ-SPA (JALHAY)

40e Marche des Corsaires

4-6-12-21-30-40 km *** 07.00-15.00

 

          

 

 

 

 

LES MARCHEURS DU SAMOURAI (NA 034)

Complexe Sportif de Sombreffe, Allée Chinon 6, 5140 SOMBREFFE

Marche du Bicentenaire de la bataille de Ligny

6-12-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

WSV HAAGLANDEN

Kantine korfbalvereniging Refleks, Schaapweg 2d, 2285 SP RIJSWIJK (ZH)

21e Haaglanden Wandeldagen

40 km *** 07.00-08.00

25 km *** 07.00-11.00

15 km *** 07.00-12.00

10 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

DOOR EENDRACHT STERK

Honkbal- en softbalvereniging The Braves, Uiterwaardseweg 6, 2807 CD GOUDA (ZH)

Omloop van de Krimpenerwaard

55 km *** 07.00-08.00

37 km *** 08.00-10.00

25 km *** 09.00-10.00

 

 

 

 

WSV KINDERDIJK

Partycentrum De Klok, Molenstraat 117, 2961 AK KINDERDIJK (ZH)

Molenwaardtocht

50 km *** 07.30-08.30

40 km *** 07.30-10.00

30 km *** 07.30-10.00

20 km *** 07.30-13.00

15 km *** 07.30-13.00

10 km *** 07.30-14.00

5 km *** 07.30-14.00

 

 

 

 

 

STICHTING BIWANTO

't van Praethuis, Laan van Moerkerken 27, 3271 AH MIJNSHEERENLAND (ZH)

63e Biwanto Binnenmaaswandeltocht

40 km *** 07.00-10.00

25 km *** 07.00-10.00

18 km *** 10.00-13.00

12 km *** 10.00-13.00

8 km *** 10.00-13.00

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING JONG EN VROLIJK

De George In der Maur Beterlopenwinkel, Koningin Wilhelminaweg 497, 3737 BG GROENEKAN (UT)

6e Beter Lopen voor Parkinson

30 km *** 09.00-11.00

25 km *** 09.00-11.00

20 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-13.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

3 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

STICHTING FUNDRAISING KIWANIS HILVERSUM/BAARN

Kasteel Groeneveld, Groeneveld 2, 3744 ML BAARN (UT)

Paleizen Wandeltocht

35 km *** 07.30-09.00

25 km *** 08.30-11.00

15 km *** 08.30-11.00

 

 

 

 

SCHUITEMAN WANDELACT

Kerkelijk centrum Bethabara, Van den Berglaan 79, 3781 GE VOORTHUIZEN (GE)

14e Schuiteman Accountants Wandelfestijn

40 km *** 07.30-09.00

30 km *** 07.30-09.00

25 km *** 08.00-10.00

15 km *** 08.00-12.00

10 km *** 09.00-14.00

5 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

STICHTING WANDELEND HOEK

Feesttent Molenplein, Molenplein 3, 4542 DA HOEK (ZE)

4e Mauritstocht

28 km *** 07.30-13.00

21 km *** 07.30-13.00

14 km *** 07.30-13.00

7 km *** 07.30-13.00

 

 

 

 

 

WSV OOSTERSCHELDESTAPPERS

Sport- & gemeenschapscentrum Haestinge, Sportlaan 2D, 4695 BA SINT-MAARTENSDIJK (ZE)

7e Oosterschelde Marathonwandeltocht

42 km *** 07.30-09.00

32 km *** 07.30-10.00

21 km *** 07.30-12.00

10 km *** 07.30-13.30

 

 

 

 

MOLEX

D’n Hut, Oirschotsedijk 52, 5513 NR WINTELRE (NB)

Molex-Walk

40 km *** 07.00-09.30

20 km *** 07.00-11.30

10 km *** 07.00-13.30

 

 

 

 

BUURTVERENIGING DE VIJVER

Pannenkoekenhuis Pluk, Koppelstraat 35, 5741 GA BEEK EN DONK (NB)

Laarbeekse wandeltochten

40 km *** 07.30-08.30

30 km *** 07.30-09.00

20 km *** 07.30-11.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.00-12.00

5 km *** 09.00-12.00

 

 

 

 

RUNNING NIJMEGEN

Honigcomplex, Waalbandijk 20, 6541 AJ NIJMEGEN (GE)

Roparun wandeltocht

40 km *** 07.00-09.30

30 km *** 07.00-09.30

25 km *** 07.30-11.00

20 km *** 07.30-11.00

15 km *** 07.30-12.00

10 km *** 07.30-12.00

 

 

 

 

WSV DE BERGHLOPERS

Sociëteit de Vriendschap, Montferlandsestraat 7, 7041 CJ 'S-HEERENBERG (GE)

50e Montferlandtocht (jubileumtocht)

35 km *** 08.00-11.00

20 km *** 08.00-11.00

15 km *** 08.00-14.00

10 km *** 08.00-14.00

5 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

VWV DE DÊURSTAPPERS VRIEZENVEEN

Dorpshuis ’t Haarschut, Dorpsstraat 17, 7694 AA KLOOSTERHAAR (OV)

8e Dêurstapperstocht

40 km *** 08.00-09.00

30 km *** 08.00-10.00

20 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

STICHTING RONDJE AMELAND

Parkeerterrein Jan Jacobsweg Hollum, Jan Jacobsweg, 9161 BW HOLLUM (FR)

Rondje Ameland

50 km *** 05.00

25 km *** 10.00

 

 

 

 

 

WSV DE TROCHSETTERS

Volièregebouw, Noorderdwarsvaart 84D, 9201 KL DRACHTEN (FR)

61e Zomerwandeltocht

30 km *** 09.00-10.00

25 km *** 09.00-10.00

15 km *** 10.00-13.00

10 km *** 10.00-13.00

5 km *** 10.00-13.00

  

 

 

 

 

WSV D.B.W.

Kantine sportveld, Raadhuisstraat 23A, 9697 PP BLIJHAM (GR)

38e Lutjemeulentocht

25 km *** 08.30-11.00

15 km *** 08.30-13.00

10 km *** 08.30-13.00

5 km *** 08.30-13.00

 

 

 

 

STG. KENNEDYMARS MELDERSLO

Feesttent, MELDERSLO-HORST (LI)

KennedyMars Melderslo

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

Venray Bloeit (Nl)

 

 

 

 

 

Marche Populaire d’Osenbach (F)

 

 

 

 

 

Euraudax Chambord – Gien (F)