bnl logo 2014.png

 

 

 

MEI.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

  

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 27

MEI – MAI – MEI 2018

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DE KORHOENSTAPPERS vzw (1055)

Zweepes Ven, Oude Arendonkse Baan 73, 2360 OUD-TURNHOUT

Paterkestocht - Walk 2 Gether-tocht

4-7-12-16-20-25-32-40-50 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB KWIK BORNEM (1076)

Cultuurcentrum Ter Dilft, Sint-Amandsesteenweg 41, 2880 BORNEM

Ring Klein-Brabant

6-12-18-24-30 km *** 07.00-15.00

guygoffinfoto raoulchrisstevensfoto robertveroniquefoto

 

 

 

 

WSV DE DRAGONDERS HASSELT vzw (2027)

OC Kalendries, Meldertsebaan 2, 3560 LUMMEN

Rondom Lummen

5-10-12-15-20-25-30 km *** 07.00-15.00

franscuyversfoto marcelcoismanfoto

 

 

 

 

WSV WETTEREN (3010)

Parochiezaal O.L.V. Overschelde, Liefkenshoek 20, 9230 WETTEREN

24e Herdenkingstocht A. De Maesschalck

6-12-15-18-24 km *** 07.30-15.00

anniechrisfoto renedepuydtfoto idescoddefoto 

 

 

 

 

K.V.R.VL.BT. vzw (4013)

Kwartier de Hemptinne, Hertogstraat 184, 3001 HEVERLEE (LEUVEN)

45e Mars Loven Boven

3-5-7-10-13-16-20-28-35 km *** 07.00-15.00

francoisgeysenfoto hugoverlaenenfoto image004 micheltimmermansfoto  

 

 

 

 

LENNIKSE WINDHEREN (4427)

Sint-Godelieve-Instituut, Schapenstraat 39, 1750 SINT-MARTENS-LENNIK (LENNIK)

17e Lennikse Windherentocht

6-8-12-16-20-25-32-42 km *** 07.00-15.00

 

francispenninckxfoto louisgoossensfoto jeanpierrebonnefoto

 

 

 

 

TORHOUTSE GORDEL (5298)

De Biekorf, Steenveldstraat 2A, 8820 TORHOUT

De Torhoutse Gordel

5-7-10-14-18-25 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

DE SPARTASTAPPERS ARDOOIE vzw (5391)

Den Hazelt, Pastoor Slossestraat 1, 8800 RUMBEKE (ROESELARE)

1e Natuur- en Bostocht

5-7-10-12-15-20-25-30 km *** 06.30-15.00

mariocartonfoto 

 

 

 

 

STAP VOORUIT (5448)

Zaal Astoria, Hospitaalstraat 67, 8930 LAUWE (MENEN)

De Rode Loper

6-12-18-24 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LEVENSLIJNTEAM DAMME vzw (5463)

Zaal Der Rozen, Hoornstraat 90, 8340 MOERKERKE (DAMME)

12e Levenslijntocht

5-10-12-15-20 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

LA BRUEGELIENNE (BBW 048)

Lutgardiscollege, Avenue de la Sablière 2, 1160 AUDERGHEM (OUDERGEM)

Bruxelles en mai

5-10-15-20-30 km *** 07.30-15.00

 (6 mai au lieu du 27 mai)

 

 

 

 

LES MARCHEURS RECHAINTOIS asbl (LG 078)

Domaine des Tourelles, Route de Grand-Rechain 67, 4800 PETIT-RECHAIN (VERVIERS)

44e Marche Internationale du printemps

 

 

 

 

LES BRAUTÎS À PÎ (LUX 044)

Salle du Tennis de Table, Rue de Mochamps 72, 6800 BRAS (LIBRAMONT-CHEVIGNY)

1e Marche de jour

6-12-20 km *** 07.00-14.00

colettekeserfoto pierreclaudiafoto

 

 

 

 

LES HULL'OTTES PROFONDEVILLE asbl (NA 031)

Salle Le Foyau, Rue Saint-Léger, 5170 LUSTIN (PROFONDEVILLE)

Marche des Primevères

6-12-21-30 km *** 07.00-15.00

claudetixhonfoto danyvancrombreucqfoto fotofoto francoiselegafoto image005 francokrist ginettepiretfoto kekefoto fotofoto philiplongfilsfoto

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

STICHTING KONINGIN WILHELMINA FONDS - VISSENLOOP

KNRM, Haringkade 2, 1976 CP IJMUIDEN (NH)

Vissenloop

40 km *** 07.00-08.00

30 km *** 08.00-10.00

25 km *** 09.00-11.00

20 km *** 10.00-12.00

15 km *** 11.00-13.00

10 km *** 11.00-13.00

5 km *** 12.00-13.00

 

 

 

 

STICHTING WANDELSPORTCENTRUM DE VERBINDING

NS-station Baarn, Stationsplein 68, 3743 km BAARN (UT)

Groepswandeling Verbinding

25 km *** 09.30

15 km *** 09.30

 

 

 

 

STICHTING VERWIJSPUNT VAKANTIE EN VRIJE TIJD

Hof Cleyn Mierde, Dorpsplein 1, 5094 GJ LAGE MIERDE (NB)

Tweedaagse wandeltocht

35 km *** 07.30-11.00

25 km *** 07.30-11.00

 

 

 

 

WSV Z.U.T.H.

Clubhuis Z.U.Th., Churchill-laan 12, 5421 HA GEMERT (NB)

2 Daagse - Lentetocht WSV Z.U.Th.

42 km *** 07.00-09.00

30 km *** 07.00-09.00

20 km *** 07.00-13.00

15 km *** 08.00-13.00

10 km *** 08.00-13.00

5 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

BUURTVERENIGING GEHEID GOED

Gemeenschapshuis D’n Brak, Ericastraat 17, 5464 VR VEGHEL (NB)

Wandeltocht Geheid Goed

40 km *** 07.00-09.00

30 km *** 07.00-09.00

20 km *** 07.00-10.00

10 km *** 08.00-12.00

5 km *** 08.00-12.00

 

 

 

 

WSV OLAT

De Stapperij, Spoordonkseweg 80, 5688 KE OIRSCHOT (NB)

OLAT 3e Dauwtraptocht naar Heilige Eik

40 km *** 06.00-09.00

20 km *** 06.00-09.00

 

 

 

 

 

STICHTING VRIENDEN VAN 'T ZORGHUUS

Café-restaurant Roelanzia, Lovinckplein 2, 5813 CC YSSELSTEYN (LI)

Rondje Ysselsteyn

40 km *** 07.00-09.00

30 km *** 07.00-09.30

20 km *** 07.00-12.00

15 km *** 07.00-13.00

10 km *** 07.00-13.00

5 km *** 07.00-13.30

 

 

 

 

FANFARE ST. CECILIA

Parochiezaal Hunsel, Jacobusstraat 9, 6013 RK HUNSEL (LI)

Asperge wandeltocht

30 km *** 07.00-11.00

18 km *** 07.00-12.00

12 km *** 07.00-14.00

6 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

WANDELCOMITÉ BUURTVERENIGING OOSTBROEK

Café 't Wapen van Geulle, Hulserstraat 10, 6243 BN GEULLE (LI)

Lentewandeling

24 km *** 08.00-12.00

18 km *** 08.00-12.00

12 km *** 08.00-13.00

6 km *** 08.00-13.00

jacmiafoto

 

 

 

 

STG. DE KALORAMA WANDELTOCHT

Kulturhus Beek, Roerdompstraat 6, 6573 BH BEEK (GE)

80e Kaloramawandeltocht

40 km *** 07.00-10.00

30 km *** 07.00-11.00

20 km *** 08.00-12.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 10.00-14.00

 

 

 

 

VRIENDEN VAN DE BORG

Babborgaplein Babberich, Babborgaplein 3a, 6909 DW BABBERICH (GE)

Betburg Wandeltocht

30 km *** 07.30-10.00

20 km *** 07.30-10.00

15 km *** 07.30-11.00

10 km *** 07.30-11.00

 

 

 

 

STICHTING SPORT PROMOTIE DIEVER

Groepsaccomodatie Het Kasteel, Kasteel 19, 7981 AN DIEVER (DR)

24e Drents Friese Woud Wandelvierdaagse Diever dag 4

40 km *** 07.00-09.00

30 km *** 07.30-09.30

20 km *** 08.30-11.00

10 km *** 09.30-12.00

 

walterneirinckfoto marclauwaertfoto andyhuwefoto nicktackfoto    

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

DIEKIRCH

 Marche de l'Armee

libanglorieuxfoto 

 

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

Adeps à Andrimont

 yvanlallemandfoto

 

 

 

 

Adeps à Schaltin

andremichauxfoto charlybouchatfoto charleslurkinfoto

 

 

 

 

Volkswanderung Düppenweiler (D)

 fotofoto ritadesterckefoto

 

 

 

 

Europiades in Sicilië (I)

 alexwautierfoto