bnl logo 2014.png

 

 

 

MEI.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

  

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 26

MEI – MAI – MEI 2018

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WSV DE NATUURVRIENDEN ZOERSEL vzw (1410)

Koetshuis, Kasteeldreef 55, 2980 HALLE (KEMPEN) (ZOERSEL)

Lentetocht

6-11-17-20 km *** 07.30-15.00

francoisgeysenfoto

 

 

 

 

WANDELCLUB SPORT + KINROOI vzw (2036)

Ontmoetingshuis Voorshoven, Tismansweg, 3680 NEEROETEREN (MAASEIK)

Lentetocht

4-8-12-21 km *** 07.00-15.00

jacmiafoto moniquemeuwsfoto

 

 

 

 

DE DEMERSTAPPERS BILZEN (2080)

Zaal Sint-Amandus, Sint-Aldegondisstraat 3, 3740 KLEINE-SPOUWEN (BILZEN)

Alden Biesentocht

4-6-12-20 km *** 07.00-15.00

 Nieuwe datum : 19/05/2018

 

 

 

 

PARTNERWALK (2106)

VIIO, Sint-Truidersteenweg 17, 3700 TONGEREN

Partnerwalk 2 en Pelgrimage

5-10-15-17-25-34-47 km *** 07.00-15.00

 

yvanlallemandfoto 

 

 

 

 

WSV DE KADEES vzw (3063)

Sint-Janshof, Keerstraat 218, 9420 VLEKKEM (ERPE-MERE)

Barbecuetocht

7-14-21-28 km *** 07.00-15.00

 louisgoossensfoto renedepuydtfoto idescoddefoto 

 

 

 

 

PADSTAPPERS GERAARDSBERGEN vzw (3135)

Provinciaal Domein De Gavers - Zaal De Doos, Onkerzelestraat 280, 9500 GERAARDSBERGEN

7e Gaverswandeling

7-9-12-16-22-26-32 km *** 07.30-15.00

anniechrisfoto chrisgodefrootfoto image005 francokrist pierrevelghefoto willymaryfoto

 

 

 

 

WANDELCLUB AL KONTENT GROOT EVERGEM vzw (3304)

Brouwerij Van Steenberge, Lindenlaan 25, 9940 ERTVELDE (EVERGEM)

Augustijnentocht

5-10-18-23-30 km *** 07.00-15.00

thierrygoethalsfoto hansbulteelfoto

 

 

 

 

WSV DE ZOMBIES (4102)

Ymeria Stadion (kantine voetbalplein), Pastoor Bellonstraat, 3018 WIJGMAAL (LEUVEN)

15e Dijletocht

6-13-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WATEWYSTAPPERS TIELT (5423)

Hondiuscentrum, Oostdreef 46, 8720 WAKKEN (DENTERGEM)

Rondom Wakken

6-12-18-24-30-42-50 km *** 06.00 -15.00

 

francispenninckxfoto

 

 

 

 

DE BUSKANTERS HOUTHULST (5507)

Markthuis, Markt 1, 8650 HOUTHULST

10e Muziektocht

6-12-18-24 km *** 07.00-15.00

mariocartonfoto  

 

 

 

 

DE PUINSTAPPERS BREDENE (5528)

Zaal Gemeenschapshuis, Prinses Elisabethlaan 44-48, 8450 BREDENE

6e Calidristocht

5-8-13-16-20-24 km *** 08.00-15.00

christianboudartfoto

 

 

 

 

LES SANS SOUCIS GHLIN (HT 029)

Foyer Rural, Rue Haute 38, 7080 EUGIES (FRAMERIES)

31e Marche du printemps

5-7-15-25-50-60 km *** 06.00-15.00

 

image004 fotofoto 

 

 

 

 

FORTS MARCHEURS EMBOURG (LG 004)

Ecole Princesse de Liège, Avenue du Centenaire 6, 4053 EMBOURG (CHAUDFONTAINE)

Marche de printemps

4-6-12-21 km *** 07.00-14.00

 

image003 christianemignoletfoto hugoverlaenenfoto jeanclauderichierfoto johnny cloesen foto 

 

 

 

 

LES MARCHEURS RECHAINTOIS asbl (LG 078)

Domaine des Tourelles, Route de Grand-Rechain 67, 4800 PETIT-RECHAIN (VERVIERS)

44e Marche Internationale du printemps - 4e Marathon des Tourelles

 

 

 

 

 

LES PANARDS WINENNOIS (NA 012)

Salle Les Ouviers Courageux, Rue des Ardennes 414, 5570 WINENNE (BEAURAING)

38e Marche de la Présidente

5-10-20 km *** 07.00-14.00

andremichauxfoto charleslurkinfoto claudetixhonfoto colettekeserfoto ginettepiretfoto kekefoto philiplongfilsfoto fotofoto

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

FLORAVONTUUR PROMOTIE ZOETERMEER

Snowworld Zoetermeer, Buytenparklaan 30, 2717 AX ZOETERMEER (ZH)

14e Floravontuur wandeltocht

40 km *** 07.00-09.00

25 km *** 07.00-11.00

15 km *** 09.00-14.00

10 km *** 10.00-14.00

5 km *** 10.00-14.00

 

 

 

 

CWSV MARIJKE

Sporthal Waterpoort, Middeldijkerplein 9, 2993 DL BARENDRECHT (ZH)

63e Marijketocht Barendrecht

55 km *** 07.00-09.00

40 km *** 07.00-09.00

30 km *** 07.00-10.00

20 km *** 07.00-12.00

15 km *** 07.00-14.00

8 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

STICHTING WANDELSPORTCENTRUM DE VERBINDING

NS-station Baarn, Stationsplein 68, 3743 KM BAARN (UT)

Trainingswandeling Verbinding

30 km *** 09.00

 

 

 

 

RTV BUNSCHOTEN

Sportpark de Vinken, vv Eemdijk, de Kronkels 12, 3752 LM BUNSCHOTEN-SPAKENBURG (UT)

Rondje Spakenburg

40 km *** 07.00-09.00

25 km *** 08.00-10.00

15 km *** 09.00-11.00

7 km *** 10.00-12.00

 

 

 

 

 

WIELERVERENIGING TOUR DE FORCE

Veluwehal, Nieuwe Markt 6, 3771 CB BARNEVELD (GE)

Tour de Force Wandeltocht

40 km *** 07.00-08.00

25 km *** 08.00-10.30

15 km *** 08.30-10.30

 

 

 

 

STICHTING VELUWE WANDELTOCHT NIJKERK

vv Sparta Nijkerk-sportcomplex De Ebbenhorst, Nachtegaalsteeg 1, 3862 WJ NIJKERK (GE)

Veluwe Wandeltocht

40 km *** 07.30-09.00

20 km *** 11.00

15 km *** 12.30

10 km *** 13.30

5 km *** 14.45

 

 

 

 

ORGANISATIECOMITÉ SOS KINDERDORPEN

Kaasboerderij Doornvoort, Langbroekerweg 15, 3941 MS DOORN (UT)

Kastelen en Boerderijentocht Utrechtse Heuvelrug SOS Kinderdorpen

40 km *** 07.30-10.00

30 km *** 07.30-10.00

25 km *** 08.00-11.00

20 km *** 08.00-12.00

15 km *** 08.00-12.00

10 km *** 08.00-12.30

8 km *** 08.00-13.00

6 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

COMMISSIE GLASSTADMARS

VV Leerdam Sport '55, Quirinus de Palmelaan 109, 4142 CH LEERDAM (ZH)

Glasstadmars

50 km *** 06.30-09.00

40 km *** 06.30-09.00

30 km *** 07.00-10.00

20 km *** 09.00-13.00

15 km *** 09.00-13.00

10 km *** 09.00-13.00

6 km *** 09.00-13.00

4 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

RODE KRUIS AFD. NOORD-WEST BEVELAND

Beukenstraat, Beukenstraat 58, 4462 TT GOES (ZE)

Rode Kruis 11e Voorjaarswandeltocht

40 km *** 08.30-09.00

30 km *** 09.00-10.00

20 km *** 09.00-10.00

15 km *** 10.00-12.00

10 km *** 10.00-14.00

5 km *** 10.00-14.00

 

 

 

 

WSV OLYMPUS '69

Café De Beek, Fabrieksstraat 14, 4661 ES HALSTEREN (NB)

49e Olympustocht

40 km *** 07.00-09.00

30 km *** 07.00-10.00

25 km *** 07.00-10.00

20 km *** 08.00-10.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.00-12.00

5 km *** 09.00-12.00

 

 

 

 

STICHTING VERWIJSPUNT VAKANTIE EN VRIJE TIJD

Hof Cleyn Mierde, Dorpsplein 1, 5094 GJ LAGE MIERDE (NB)

Tweedaagse wandeltocht

35 km *** 07.30-11.00

25 km *** 07.30-11.00

 

 

 

 

WSV Z.U.T.H.

Clubhuis Z.U.Th., Churchill-laan 12, 5421 HA GEMERT (NB)

2 Daagse - Lentetocht WSV Z.U.Th.

42 km *** 07.00-09.00

30 km *** 07.00-09.00

20 km *** 07.00-13.00

15 km *** 08.00-13.00

10 km *** 08.00-13.00

5 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

STG. DE KALORAMA WANDELTOCHT

Kulturhus Beek, Roerdompstraat 6, 6573 BH BEEK (GE)

80e Kaloramawandeltocht

40 km *** 07.00-10.00

30 km *** 07.00-11.00

20 km *** 08.00-12.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 10.00-14.00

 

 

 

 

D.O.C.A. MET STG. BATHMEN PROMOTIE

Café-restaurant de Koerkamp, Bathmenseweg 18, 7434 PV LETTELE (OV)

24e Rhododendrontocht

40 km *** 07.00-10.00

25 km *** 07.00-10.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.00-12.00

5 km *** 09.00-12.00

 

 

 

 

ATLETIEKVERENIGING RIJSSEN (AFDELING WANDELEN)

Waypoint, Rijssensestraat 170, 7642 NN WIERDEN (OV)

Reggestreekwandeltocht

30 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.00-11.00

10 km *** 08.00-12.00

 

 

 

 

STICHTING SPORTIEF BEWEGEN NATUURLIJK TUBBERGEN

De Delle, Hattinkstraat 4, 7651 CL TUBBERGEN (OV)

Essenwandeltocht

40 km *** 08.00-09.00

25 km *** 08.00-11.00

12 km *** 08.00-14.00

6 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WSV DE TIPPELAAR

Esdal College, Van Echtenstraat 22, 7891 LM KLAZIENAVEEN (DR)

Drenthe Wandelfestijn

40 km *** 07.30

20 km *** 09.00-12.00

15 km *** 10.00-13.00

10 km *** 10.00-14.00

5 km *** 10.00-14.00

 

 

 

 

STICHTING WANDEL XPERIENCE

Centrum Havelte, Eursingerkerkweg, 7971 BS HAVELTE (DR)

WandelXperience

25 km *** 08.00-10.00

15 km *** 09.00-11.00

10 km *** 09.00-12.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

STICHTING SPORT PROMOTIE DIEVER

Groepsaccomodatie Het Kasteel, Kasteel 19, 7981 AN DIEVER (DR)

24e Drents Friese Woud Wandelvierdaagse Diever dag 3

40 km *** 07.00-09.00

30 km *** 07.30-09.30

20 km *** 08.30-11.00

10 km *** 09.30-12.00

 

 walterneirinckfoto marclauwaertfoto andyhuwefoto nicktackfoto    

 

 

 

 

ROTARYCLUB GRONINGEN-WEST

Informatiecentrum Nienoord, Nienoord 20, 9351 AC LEEK (GR)

13e Leekstermeerwandeltocht

40 km *** 07.30-08.00

25 km *** 08.00-09.00

17 km *** 09.00-10.30

10 km *** 10.00-11.30

 

 

 

 

 

BEWEGINGSCENTRUM TER APEL

Bewegingscentrum Ter Apel, Drenthweg 17, 9561 AZ TER APEL (GR)

7e Semslinie wandeltocht

 

 

 

 

STICHTING WALK FOR LIFE GRONINGEN

Kaapse Baan, Kaapse Baan 1, 9752 XP HAREN GN (GR)

Walk for Life

28 km *** 07.30-11.00

12 km *** 07.30-11.00

10 km *** 07.30-11.00

6 km *** 07.30-11.00

 

 

 

 

STICHTING 40 MIJL

Camping De Rousant, Nittersweg 8, 9885 TC LAUWERZIJL (GR)

Lauwersmeermars

60 km *** 05.30

40 km *** 05.30

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

DIEKIRCH

 Marche de l'Armee

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

De zotte 50 van Gheel

tinydanyvanvlierberghefoto paulbaestaensfoto paulvanhovefoto

 

 

 

 

Atletiekvereniging Aquilo te Heiligerlee (Nl

 

 

 

 

Wanderfreunde Longuich (D)

guygoffinfoto fotofoto ritadesterckefoto

 

 

 

 

Saarblickmarathon te Beckingen-Düppenweiler (D)

 

 

 

 

 

Europiades op Sicilië (I)