bnl logo 2014.png

 

 

 

MEI.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

  

 

 

MAANDAG – LUNDI – MONTAG

 21

MEI – MAI – MEI 2018

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WSV DE NATUURVRIENDEN ZOERSEL vzw (1410)

Speelweide Moemoe, Acacialaan, 2980 ZOERSEL

Risschotse Feesten

6-12-18 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

WSV DE TROTTERS vzw (2021)

OC Runkst, Runkstersteenweg 149, 3500 HASSELT

Bommenkraterstocht

4-6-10-13-19 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

BERG- & BOSWANDELAARS VOEREN vzw (2070)

Kursaal, Boomstraat, 3798 VOEREN

EMT Wandeling

Salle Alliance, Rue des Combattants, 4608 WARSAGE (DALHEM)

Marche EMT

6-13-20 km *** 07.30-15.00

yvanlallemandfoto jacmiafoto 

 

 

 

 

WSV DE LACHENDE WANDELAARS AALTER vzw (3003)

Vrije Basisschool, Espestraat 6, 8700 KANEGEM (TIELT)

Rondom Kanegem

6-12-20 km *** 08.00-15.00

renedepuydtfoto 

 

 

 

 

WSV LAND VAN RHODE vzw (3196)

Parochiecentrum Sint-Michaël, Kloosterstraat, 9520 SINT-LIEVENS-HOUTEM

31e Lentetocht

6-12-18-21-24-30 km *** 07.00-15.00

anniechrisfoto francispenninckxfoto walterneirinckfoto ritadesterckefoto  

 

 

 

 

SPORTON vzw (4041)

S.O.K., Hasseltsebaan, 3290 DEURNE (BT.) (DIEST)

De 3-Bekentocht

5-8-10-12-20-22-30 km *** 07.00-15.00

tinydanyvanvlierberghefoto franscuyversfoto hugoverlaenenfoto

 

 

 

 

WSV HORIZON OPWIJK (4300)

Sint-Pieterszaal, Steenweg 131, 1745 MAZENZELE (OPWIJK)

26e Kravaalbostochten

6-12-17-21-28 km *** 07.30-15.00

louisgoossensfoto michelkleinfoto

 

 

 

 

DE HEUVELLANDSTAPPERS vzw (5089)

OC De Klakye, Dikkebusstraat 236, 8951 DRANOUTER (HEUVELLAND)

Wijngaardtocht

6-9-15-19-25-30 km *** 06.30-15.00

mariocarton mariocartonfoto 

 

 

 

 

BRUGSE METTEN WANDELCLUB (5429)

GO! Basisschool De Linde, Brieversweg 185, 8310 SINT-KRUIS (BRUGGE) (BRUGGE)

17e Brugse Mettentocht

5-12-18-26-32 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

LES ROSES NOIRES (BBW 007)

fotofoto philiplongfilsfoto marcdecosterfoto

 

 

 

 

LIBERCHIES SPORTS ET LOISIRS (HT 074)

Salle, Rue de Frasnes, 6238 LIBERCHIES (PONT-À-CELLES)

18e Marche au Pays de Geminiacum

3-6-12-18-24 km *** 07.00-15.00

danyvancrombreucqfoto ginettepiretfoto kekefoto simonolivierfoto shoopynathfoto idescoddefoto 

 

 

 

 

MONT-MARCHE TOURNAI (HT 075)

Salle Paroissiale, Rue Géo Libbrecht, 7542 MONT-SAINT-AUBERT (TOURNAI)

Marche du Mont Saint-Aubert

6-12-18-24-36 km *** 07.00-15.00

image004

 

 

 

 

LES LÉGENDES (LG 173)

Salle de la Renaissance, Rue Vieille Chera 6, 4140 SPRIMONT

Marche des Légendes

4-6-12-20 km *** 07.00-15.00

image003 jeanclauderichierfoto

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

WANDELEN IN FLEVOLAND

ALMERE (FL)

Pinkster Wandel-3-daagse, dag 3 - Pinkster Wandel-3-daagse

30 km *** 08.30-10.00

20 km *** 09.00-11.00

10 km *** 10.00-13.00

 

 

 

 

WSV STEEDS VOORWAARTS & HOOFDDORPSE COURANT & LIONSCLUB HAARLEMMERMEER

Sportcomplex Koning Willem-Alexander, Bennebroekerweg 800, 2134 AB HOOFDDORP (NH)

10e Meerwandelen

 

 

 

 

LIONSCLUB RIJNWOUDE

Café de Egelantier, Raadhuisplein 1, 2391 BJ HAZERSWOUDE-DORP (ZH)

Omloop van het Groene Hart

40 km *** 07.00-10.00

25 km *** 07.00-12.00

15 km *** 07.00-13.00

10 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

LIONSCLUB RIJNWOUDE

Café de Hoek, Dorpsstraat 50, 2396 HC KOUDEKERK AAN DEN RIJN (ZH)

Omloop van het Groene Hart

40 km *** 07.00-10.00

25 km *** 07.00-12.00

15 km *** 07.00-13.00

10 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

LIONSCLUB RIJNWOUDE

Landwinkel Sonneveld, Bentwoudlaan 2, 2731 BS BENTHUIZEN (ZH)

Omloop van het Groene Hart

40 km *** 07.00-10.00

25 km *** 07.00-12.00

15 km *** 07.00-13.00

10 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

WSV HERMODÉ

Blokhut Scouting, Donksedreef 2, 5711 RM SOMEREN (NB)

Bossentocht

50 km *** 06.30-08.00

40 km *** 07.00-10.00

30 km *** 07.00-10.00

20 km *** 08.00-13.00

12 km *** 08.00-13.00

7 km *** 08.00-13.00

 

patrickmoensfoto

 

 

 

 

WSV ECHT

Jeugdhuis Pius X, Mussenstraat 6, 6101 CS ECHT (LI)

9e Avondwandeling

10 km *** 16.30-19.00

5 km *** 16.30-19.00

 

 

 

 

WSC MAGAN MECHELEN

Café zaal In de Kroeën, Hoofdstraat 23, 6281 BB MECHELEN (LI)

Pinksterwandeling

28 km *** 07.00-11.00

21 km *** 07.00-12.00

14 km *** 07.00-13.00

8 km *** 07.00-14.00

christianschynsfoto christianemignoletfoto claudetixhonfoto francoisgeysenfoto johnny cloesen foto philippedegivesfoto 

 

 

 

 

STICHTING MALDEN WANDELT

Austria Sport, Rijksweg 209, 6581 EK MALDEN (GE)

Drie Provinciën Wandeltocht

42 km *** 07.00-08.00

30 km *** 07.00-10.00

25 km *** 07.00-11.00

20 km *** 08.00-12.00

15 km *** 08.00-13.00

10 km *** 08.00-14.00

5 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING NOOIT TE VER

De Jongstraat, de Jongstraat 1, 6851 KR HUISSEN (GE)

4e zwanentocht

40 km *** 07.00-09.00

25 km *** 07.00-10.00

15 km *** 09.00-13.00

10 km *** 09.00-14.00

5 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

MUZIEKVERENIGING SINT ANDRIES

Schuttershuis Groessen, Schuttersplein 1, 6923 AE GROESSEN (GE)

St. Andries Wandeltocht

40 km *** 07.00-09.00

30 km *** 07.00-09.00

20 km *** 09.00-12.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.00-12.00

 

 

 

 

WANDELVERENIGING GREEN SHOES DALFSEN

Het Oude Station, Stationsweg 4, 7722 HA DALFSEN (OV)

De Groene Looper

30 km *** 08.00-10.00

20 km *** 09.00-11.00

13 km *** 10.00-12.00

titiamulderfoto

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

WANDERFRËNN BEFORT asbl

Kummelsbau, , Rue Kummel 10, L-6310 BEAUFORT

 FLMP IVV Wanderung

6-12-22 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

Adeps à Bouvignies 

 

 

 

 

De Grote Oversteek 2018

fotofoto

 

 

 

 

Watertrek de Spa à Hévremont – dag 3

guygoffinfoto francokrist 

 

 

 

 

Adeps à Bure

annechristinemarlierfoto charleslurkinfoto jeanpaudelvauxfoto

 

 

 

 

Adeps à Vyle-et-Tharoul

charlybouchatfoto francoiselegafoto

 

 

 

 

Adeps à Solre-sur-Sambre

 nicktackfoto

 

 

 

 

Adeps à Belgrade

fotofoto

 

 

 

 

Adeps à Philippeville

 fotofoto

 

 

 

 

Adeps à Jamioulx

 jeanclaudemangonfoto

 

 

 

 

Adeps à Bouvignies

 pierrevelghefoto

 

 

 

 

Pinksterdriedaagse van Breda (Nl

 

 

 

 

 

Marche de Lemestroff (F)

colettekeserfoto