bnl logo 2014.png

 

 

 

MEI.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

  

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 19

MEI – MAI – MEI 2018

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WSV WANDELEND PAAL vzw (2023)

CVO De Oranjerie, Boudewijnvest 3, 3290 DIEST

39e Mariëndaaltocht

4-7-12-16-20-30-42-50 km *** 06.00-15.00

 

francoisgeysenfoto franscuyversfoto paulbaestaensfoto paulvanhovefoto michelkleinfoto moniquemeuwsfoto 

 

 

 

 

DE DEMERSTAPPERS BILZEN (2080)

Zaal Sint-Amandus, Sint-Aldegondisstraat 3, 3740 KLEINE-SPOUWEN (BILZEN)

Alden Biesentocht

4-6-12-20 km *** 07.00-15.00

 Voorziene datum was 26/05/2018

christianschynsfoto hugoverlaenenfoto martijkefoto yvanlallemandfoto 

 

 

 

 

COMITÉ 2000 (3414)

vzw Heuvelheem Lindehove, Abdijstraat 14, 9700 ENAME (OUDENAARDE)

20e Wandeltocht in en rond Ename

6-12-18-26 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

BOERENKRIJGSTAPPERS vzw (3450)

Festivalhal, Donklaan 125, 9290 BERLARE

Heidemeerstocht - 2e tocht Donkmeertrofee 2018

4-6-10-12-18-24-30 km *** 07.00-15.00

anniechrisfoto image004 tinydanyvanvlierberghefoto louisgoossensfoto patrickmoensfoto renedepuydtfoto idescoddefoto hansbulteelfoto marclauwaertfoto fotofoto ritadesterckefoto  

 

 

 

 

DE MARGRIETE STAPPERS vzw (5276)

OC De Schouw, Statiestraat 115, 8810 LICHTERVELDE

Houtwaltocht

5-7-10-14-16-18-24-30 km *** 07.00-15.00

patrickollevierfoto  

 

 

 

 

LES ROSES NOIRES (BBW 007)

marcdecosterfoto

 

 

 

 

LES MARCHEURS D'IMBRECHIES EN THIÈRACHE (HT 073)

Salle Communale, Place 2, 6596 SELOIGNES (MOMIGNIES)

22e Marche de l'Amitié

5-10-14-21-30 km *** 07.00-15.00

ginettepiretfoto image006 simonolivierfoto shoopynathfoto christianboudartfoto

 

 

 

 

LES MARCHEURS DES ECHOS DE LA MEHAIGNE (LG 044)

Foyer Saint-Christophe asbl, Rue Lambert Mottart 21, 4280 HANNUT

34e Marche des Gaufres

4-7-12-15 km *** 07.00-15.00

christianemignoletfoto johnny cloesen foto kekefoto jacmiafoto pierreclaudiafoto fotofoto 

 

 

 

 

MARCHEURS DE LA MASBLETTE MASBOURG (LUX 027)

Salle Grands Prés, Rue de Saint-Hubert, 6953 MASBOURG (NASSOGNE)

Sentiers Ardennais

6-12-25-42-50-75 km *** 06.00-14.00

 

andremichauxfoto chrisgodefrootfoto claudetixhonfoto dirkheylenfoto fotofoto philippedegivesfoto pierrevelghefoto thierrygoethalsfoto kalebfannyfoto 

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

WANDELEN IN FLEVOLAND

ALMERE (FL)

Pinkster Wandel-3-daagse, dag 1 - Pinkster Wandel-3-daagse

30 km *** 08.30-10.00

20 km *** 09.00-11.00

10 km *** 10.00-13.00

 

 

 

 

DE LAATSTE LOODJES

Wormer Vendeliers, Knollendammerstraat 14, 1531 BE WORMER (NH)

5e Zaanse Dauwtrapperswandeltocht over water

15 km *** 07.00

10 km *** 07.00

 

 

 

 

ROTTERDAMSE WANDELSPORT VERENIGING

Kantine handbalvereniging DWS, sportpark Thurlede, Parkweg 410, 3121 KK SCHIEDAM (ZH)

RWV Wandelweekend

160 km *** 12.00

100 km *** 18.00

80 km *** 20.00

50 km *** 12.00

Schie- en Delflandtocht

25 km *** 09.00-10.00

15 km *** 09.00-13.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

STICHTING FRANSE SLAG MARS

Dorpshuis De Vroone, C D Vereekestraat 74, 4421 CE KAPELLE (ZE)

Franse Slag Mars

40 km *** 07.30-09.00

30 km *** 07.30-11.00

25 km *** 07.30-12.00

15 km *** 07.30-13.00

7 km *** 07.30-14.00

 

raoulchrisstevensfoto

 

 

 

 

WSV WANDELENDE KRABBEN

Scheldestroom, Moleneind 77, 4641 SG OSSENDRECHT (NB)

20e Pinkster 2daagse

42 km *** 07.00-10.00

36 km *** 07.00-10.00

30 km *** 07.00-11.00

24 km *** 07.00-11.00

18 km *** 07.00-12.00

12 km *** 07.00-14.00

6 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

WSV DE BLAAR

Kantine sportpark v.v. Steenbergen, Seringenlaan 1, 4651 KS STEENBERGEN (NB)

Nassaustad wandeltocht

25 km *** 08.00-09.30

15 km *** 08.00-12.00

10 km *** 08.00-12.00

5 km *** 08.00-12.00

 

 

 

 

WSV DE OSSE MAASKANT

Café-tapperij Hertog Jan, Marktplein 13, 5397 EV LITH (NB)

De Lithse Wandeltocht

40 km *** 07.00-09.00

30 km *** 07.00-10.00

20 km *** 07.00-11.00

15 km *** 07.00-12.00

10 km *** 07.00-12.00

5 km *** 07.00-12.00

 

 

 

 

 

WSV DES-UGCHELEN

St. DHG locatie Eikenhof, Laan van Eikenhof 38, 7351 DB HOENDERLOO (GE)

Rondje Veluwe

30 km *** 09.00-10.00

25 km *** 09.00-10.00

20 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-12.00

12 km *** 09.00-12.00

6 km *** 09.00-12.00

 

 

 

 

STICHTING KATOENTJESTOCHT

De Smidse, Hoge Dijkje 4a, 7442 AE NIJVERDAL (OV)

Katoentjestocht

42 km *** 00.01

21 km *** 00.30

21 km *** 03.30

11 km *** 01.00

 

 

 

 

ANDREAS MANNA STICHTING (AFRIKALOOP)

MFC De Magneet, Grote Beer 20, 7904 LW HOOGEVEEN (DR)

Hoogeveense Keientocht

40 km *** 07.00-10.00

30 km *** 07.00-10.00

20 km *** 07.00-10.00

10 km *** 07.00-11.00

 

titiamulderfoto 

 

 

 

 

VERENIGING GEMEENTEBELANG

Hotel Vennendal Nunspeet, Plesmanlaan 1, 8072 PT NUNSPEET (GE)

Nunspeetse Lentetocht

30 km *** 08.00-10.00

15 km *** 08.00-10.00

 

 

 

 

STICHTING PERIPATOO

Buitencentrum Oostvaardersplassen, Kitsweg 1, 8218 AA LELYSTAD (FL)

10e Zeearend Wandelmarathon

42 km *** 08.00-09.00

21 km *** 08.00-12.00

11 km *** 08.00-14.00

5 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

STICHTING MAGISCH VOLKSVERMAAK DRENTHE

Café bar Het Zwaantje, Markt 5, 9411 KP BEILEN (DR)

5e Drentse Hooglanden Wandel2daagse Beilen

30 km *** 08.00-10.00

20 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-11.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

WANDERFRËNN BEFORT asbl

Kummelsbau, , Rue Kummel 10, L-6310 BEAUFORT

 FLMP IVV Wanderung

6-12-22 km *** 07.00-14.00

robertveroniquefoto

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

Pinksterdriedaagse van Breda (Nl

 

 

 

 

 

Watertrek de Targnon à Francorchamps – dag 1

image005 guygoffinfoto francokrist 

 

 

 

 

Marche Populaire de Labaroche (F)

colettekeserfoto