bnl logo 2014.png

 

 

 

MEI.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

  

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 13

MEI – MAI – MEI 2018

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SINJORENSTAPPERS WILRIJK vzw (1031)

Lokalen Jowen, Neerlandweg 33, 2610 WILRIJK (ANTWERPEN)

34e Lange Wappertochten

4-8-13-16-17-18-20-21-22-26-33 km *** 07.00-15.00

tinydanyvanvlierberghefoto

 

 

 

 

WSV EUREK@ vzw (2102)

Parochiaal Centrum, Souwveld, 3740 RIJKHOVEN (BILZEN)

Eurek@-tocht

4-7-11-20-27 km *** 07.00-15.00

gerardprodhommefoto jacmiafoto pierreclaudiafoto

 

 

 

 

OMLOOP KLUISBERGEN vzw (3034)

Feestzaal De Brugzavel, Brugzavel 25B, 9690 BERCHEM (KLUISBERGEN)

47e Omloop Kluisbergen

6-12-18-25-50 km *** 08.00-15.00

 

libanglorieuxfoto paulvanhovefoto 

 

 

 

 

FLORASTAPPERS GENT vzw (3103)

Vrije Basisschool Dikkelvenne, Nijverheidsstraat 29A, 9890 DIKKELVENNE (GAVERE)

Vrijbuiterstocht

6-9-12-16-21 km *** 08.00-15.00

marclauwaertfoto  

 

 

 

 

WJC DENDERKLOKJES LEBBEKE (3226)

Vondelmolen Peperkoek, Dendermondsesteenweg 208, 9280 LEBBEKE

Vondelmolentocht

6-12-18-22 km *** 07.00-15.00

mariannehaverhalsfoto louisgoossensfoto renedepuydtfoto ritadesterckefoto jeanpierrebonnefoto

 

 

 

 

WSV WIT-BLAUW SCHERPENHEUVEL vzw (4023)

Sporthal Averbode, Vorststraat 55, 3271 AVERBODE (SCHERPENHEUVEL-ZICHEM)

Meitocht

5-8-13-20-30 km *** 07.00-15.00

francoisgeysenfoto franscuyversfoto paulbaestaensfoto

 

 

 

 

WANDELCLUB DE PARKVRIENDEN ZAVENTEM (4165)

Nothengemhoeve, Namenstraat, 1930 NOSSEGEM (ZAVENTEM)

10e Airportwandeling

4-6-8-12-16-20-25 km *** 08.00-15.00

hugoverlaenenfoto michelkleinfoto

 

 

 

 

WANDELCLUB DE DUINTRAPPERS WESTENDE vzw (5008)

De Kerkepanne, Strandlaan 128, 8670 KOKSIJDE

Picontocht - 29e Wandelsessie van de Westhoek

6-12-15-18-24-30 km *** 08.00-15.00

christianschynsfoto jeanclauderichierfoto marcdecosterfoto

 

 

 

 

DE FRISSE STAPPERS BRUGGE (5222)

Basisschool Manitoba, Manitobalaan 48, 8200 SINT-ANDRIES (BRUGGE)

Lente-Bossentocht

6-9-14-18-21 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

 

VLAEMSCH HUISEKE GODEWAERSVELDE (5344)

Feestzaal, Rue de Callicanes, 59270 GODEWAERSVELDE (FRANKRIJK)

Tussen de Vlaamse bergen

6-12-21-33-41-50 km *** 06.30-15.00

 

fotofoto colettekeserfoto patrickollevierfoto 

 

 

 

 

SPOETNIKSTAPPERS vzw (5363)

Zaal De Kilt, Essex Scottishlaan 3, 8434 WESTENDE (MIDDELKERKE)

Kronkelend door Middelkerke

4-6-12-24 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

MARCHEURS DU VAL DE VERNE DE PÉRUWELZ (HT 018)

Salle des Sports, Rue de la Verte Chasse, 7600 PÉRUWELZ

21e Marche Internationale des Sapins - Challenge interclubs ACHO

4-7-14-21-30 km *** 07.00-15.00

alexwautierfoto image004 guygoffinfoto

 

 

 

 

LES MARCHEURS DU GEER asbl (LG 137)

La Passerelle, Chemin du Tram, 4690 BASSENGE

Marche du 42e anniversaire

5-7-13-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES BOURLINGUEURS DU SUD (LUX 040)

Ecole Fondamentale Communauté française, Rue de la Courtière 19, 6720 HABAY-LA-NEUVE (HABAY)

Les Chemins de la Marquise du Pont d'Oye

6-12-22 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

LES RANDONNEURS DE LA HAUTE-MEUSE (NA 059)

Salle Récréar, Rue Marcel Lespagne, 5540 HASTIÈRE

Marche du Muguet - Challenge des Galoches en Folie

4-6-12-20-30 km *** 07.00-14.00

andremichauxfoto annechristinemarlierfoto charlybouchatfoto claudetixhonfoto kekefoto image006 fotofoto pascal li foto philippedegivesfoto pierrevelghefoto ginettepiretfoto

 

 

 

 

CAMP ELSENBORN LAGER (VGDS 002)

Lager Camp Elsenborn, Camp Elsenborn Lager 1, 4750 ELSENBORN (BÜTGENBACH)

18. Internationale Wanderung

6-12-20 km *** 07.00-14.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

'N LOOPIE VOLENDAM

Tafeltennisver. Victory 55, Wester Ven 43, 1131 RC VOLENDAM (NH)

16e Zuiderzeewandeltocht

40 km *** 07.30-09.00

25 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-13.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

STG. SPORTWANDELSCHOOL HOORN-WEST FRIESLAND & STG. SPORTSUPPORT

Sporthal Kennemer Center, IJsbaanlaan 4A, 2024 AV HAARLEM (NH)

4e Dag Wandel4Daagse Haarlem - Wandel4Daagse Haarlem

40 km *** 07.00-08.00

30 km *** 08.00-09.00

25 km *** 08.15-10.30

20 km *** 08.30-10.30

15 km *** 09.00-10.30

10 km *** 09.00-10.30

 

 

 

 

WSV S.D.S. DEN HAAG

Kantine korfbalver. Refleks, Schaapweg 2D, 2285 SP RIJSWIJK (ZH)

16e S.D.S. Lentetocht

45 km *** 08.00-10.00

25 km *** 08.00-11.00

15 km *** 10.00-14.00

10 km *** 10.00-14.00

5 km *** 10.00-14.00

 

 

 

 

STOURS

Zanzibar Beachclub, Strandweg 33, 2586 JL 'S-GRAVENHAGE (ZH)

Strand-2-Daagse

20 km *** 09.30-11.00

15 km *** 09.30-11.00

 

 

 

 

STICHTING WANDELEND ZEELAND

Molen de Graanhalm, Burghseweg 53, 4328 LA BURGH-HAAMSTEDE (ZE)

17e Bos en Duintocht

50 km *** 07.30-08.30

40 km *** 07.30-08.30

30 km *** 07.30-10.00

25 km *** 07.30-10.00

20 km *** 07.30-12.00

15 km *** 07.30-12.00

10 km *** 07.30-13.00

5 km *** 07.30-13.00

 

 

 

 

WSV. OLLANDSE LANGE AFSTAND TIPPELAARS (OLAT)

Natuurpoort De Vresselse Hut, Vresselseweg 33, 5491 PA SINT-OEDENRODE (NB)

5e OLAT Natuurpoorttocht

20 km *** 09.00-12.00

15 km *** 09.00-13.00

10 km *** 09.00-14.00

5 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

WV ROERDAL '87

Café-zaal Bergerac, Schaapsweg 24, 6077 CG SINT ODILIËNBERG (LI)

Aspergeswandeltocht

27 km *** 07.00-10.30

22 km *** 07.00-12.00

18 km *** 07.00-12.00

13 km *** 07.00-14.00

7 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

STICHTING WANDELRONDE VAN ZUID-LIMBURG

De Spuiklep SSOVH, Parallelweg 2, 6411 ND HEERLEN (LI)

3 Daagse 75e Wandelronde van Zuid-Limburg - 2 Daagse 75e Wandelronde van Zuid-Limburg

40 km *** 08.00-09.00

30 km *** 08.00-09.00

Halve 3 Daagse 75e Wandelronde van Zuid-Limburg - Halve 2 Daagse 75e Wandelronde-Zuid-Limburg

20 km *** 08.00-09.00

15 km *** 08.00-09.00

 

francokrist     

 

 

 

 

WSV CAMPUS WIJCHEN

Sportcentrum Arcus, Campuslaan 14, 6602 HX WIJCHEN (GE)

Campustocht Wijchen

40 km *** 07.00-08.30

30 km *** 07.00-08.30

20 km *** 08.00-12.00

15 km *** 08.00-12.00

10 km *** 08.00-12.00

5 km *** 08.00-12.00

 

 

 

 

FANFARE- EN TAMBOERKORPS EENDRACHT

Kulturhus De Meent, Koningsplein 2, 6654 BX AFFERDEN (GE)

Eendrachtmars

40 km *** 07.00-08.30

25 km *** 07.00-10.00

15 km *** 08.30-13.30

10 km *** 09.30-14.30

5 km *** 09.30-15.00

 

 

 

 

STG. DRENTSE WANDEL4DAAGSE

Vierdaagseterrein, Torenweg naast nr 20, 7873 BP ODOORN (DR)

30e Drentse Wandelvierdaagse Odoorn dag 4

40 km *** 07.00-09.00

30 km *** 08.00-10.00

20 km *** 09.00-11.00

15 km *** 10.00-12.00

10 km *** 10.00-12.00

20e Jeugd Wandelvierdaagse Odoorn dag 4

10 km *** 10.00-10.45

5 km *** 10.00-10.45

 

idescoddefoto

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

JUNGLINSTER

 FLMP IVV Wanderung + Yuppi Walk

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

Adeps à Waterloo

dominiqueberthonfoto

 

 

 

 

Adeps à Havelange

 yvanlallemandfoto

 

 

 

 

Adeps à Han-sur-Lesse

charleslurkinfoto fotofoto francoiselegafoto

 

 

 

 

Adeps à Morialmé

 fotofoto simonolivierfoto

 

 

 

 

Marche Populaire de Holving (F)

 robertveroniquefoto

 

 

 

 

Marche Populaire de Pure (F)