bnl logo 2014.png

 

 

 

MEI.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

  

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 12

MEI – MAI – MEI 2018

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WSV DE NATUURVRIENDEN ZOERSEL vzw (1410)

Zaal Bremberg, Lotelinglaan 1, 2980 HALLE (KEMPEN) (ZOERSEL)

Scherpenheuveltocht

54 km *** 05.45

 

 

 

 

BWK DE TORENKRUIERS (2061)

Parochiezaal, Jasperslaan, 3950 KAULILLE (BOCHOLT)

Cooppaltocht

4-6-8-9 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

OMLOOP KLUISBERGEN vzw (3034)

Feestzaal De Brugzavel, Brugzavel 25B, 9690 BERCHEM (KLUISBERGEN)

100 km van Omloop Kluisbergen

25-50 km *** 06.30-10.00

 

libanglorieuxfoto paulvanhovefoto  

 

 

 

 

WANDELCLUB NATUURVRIENDEN DEINZE vzw (3140)

Basisschool Leerne, Leernsesteenweg, 9800 BACHTE-MARIA-LEERNE (DEINZE)

22e Basiel De Craenetocht

6-10-15-20 km *** 06.30-15.00

francispenninckxfoto patrickollevierfoto ritadesterckefoto jeanpierrebonnefoto hansbulteelfoto 

 

 

 

 

WSV ZELDEN RUST (3261)

Reynaertcollege, Gildenstraat 1, 4561 WZ HULST

11e Omloop Vestingstad Hulst

7-14-21-28 km *** 07.30-15.00

image004

 

 

 

 

EURAUDAX BELGIË (4258)

Café-feestzaal De Bierhoeve, Kaaldries 162, 9220 HAMME

Euraudax Merksem

25-50 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

WSV HORIZON OPWIJK (4300)

De Schuur Hof ten Hemelrijck, Kloosterstraat 8, 1745 OPWIJK

26e Lentewandeling

4-7-12-18-24 km *** 08.00-15.00

louisgoossensfoto michelkleinfoto marcdecosterfoto

 

 

 

 

WANDELCLUB KOEKELARE vzw (5127)

Zaal De Ster, Engelstraat 54, 8480 ICHTEGEM

Meitocht

4-6-9-14-18-22 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

ORGANISATIECOMITÉ 100KM VAN IEPER (5194)

Fenixzaal Jeugdstadion, Leopold III-laan 16, 8900 IEPER

100 km van Ieper - 47e Internationale Driedaagse Wandeltocht

6-10-15-20-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

DE HANESTAPPERS (5393)

Heideschool, Heidelaan, 8420 DE HAAN

17e Voorjaarstocht - De Kust Wandelt

7-14-21 km *** 08.00-15.00

christianschynsfoto jeanclauderichierfoto mariocartonfoto 

 

 

 

 

LES MARCHEURS DU GEER asbl (LG 137)

La Passerelle, Chemin du Tram, 4690 BASSENGE

Marche du 42e anniversaire

5-7-13-21 km *** 07.00-15.00

claudetixhonfoto francoisgeysenfoto franscuyversfoto gerardprodhommefoto ginettepiretfoto hugoverlaenenfoto jacmiafoto martijkefoto philippedegivesfoto pierreclaudiafoto guygoffinfoto philiplongfilsfoto

 

 

 

 

LES ROTEUS DI HOUSSAIE BEYNE-HEUSAY (LG 144)

Amicale Concorde, Rue du Heusay 31, 4610 BEYNE-HEUSAY

34e Marche de la Fête des mères

4-6-12 km *** 07.00-15.00

gerardprodhommefoto

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

'N LOOPIE VOLENDAM

Tafeltennisver. Victory 55, Wester Ven 43, 1131 RC VOLENDAM (NH)

16e Zuiderzeewandeltocht

40 km *** 07.30-09.00

25 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-13.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

STG. SPORTWANDELSCHOOL HOORN-WEST FRIESLAND & STG. SPORTSUPPORT

Sporthal Kennemer Center, IJsbaanlaan 4A, 2024 AV HAARLEM (NH)

3e Dag Wandel4Daagse Haarlem - Wandel4Daagse Haarlem

40 km *** 07.00-08.00

30 km *** 08.00-09.00

25 km *** 08.15-10.30

20 km *** 08.30-10.30

15 km *** 09.00-10.30

10 km *** 09.00-10.30

 

 

 

 

WSV S.D.S. DEN HAAG

Kantine korfbalver. Refleks, Schaapweg 2D, 2285 SP RIJSWIJK (ZH)

16e S.D.S. Lentetocht

45 km *** 08.00-10.00

25 km *** 08.00-11.00

15 km *** 10.00-14.00

10 km *** 10.00-14.00

5 km *** 10.00-14.00

 

 

 

 

STOURS

Zanzibar Beachclub, Strandweg 33, 2586 JL 'S-GRAVENHAGE (ZH)

Strand-2-Daagse

20 km *** 09.30-11.00

15 km *** 09.30-11.00

 

 

 

 

WSV RIDDERKERK

Sportcafé de Fakkel, Sportlaan 10, 2982 SN RIDDERKERK (ZH)

30e Riddertocht

40 km *** 08.00-10.00

25 km *** 08.00-10.00

15 km *** 10.00-13.00

10 km *** 10.00-13.00

5 km *** 10.00-13.00

 

 

 

 

STG. STAP & TRAP IN HET GROENE HART

Feesttent, Dorpsweg 119, 4223 NG HOORNAAR (ZH)

Driedaagse Alblasserwaard en Vijfheerenlanden (geen daginschrijving)

40 km *** 07.00-08.00

30 km *** 08.00-10.30

25 km *** 08.00-10.30

15 km *** 09.00-12.30

10 km *** 09.00-12.30

5 km *** 09.00-12.30

 

 

 

 

STICHTING WANDELEND ZEELAND

Molen de Graanhalm, Burghseweg 53, 4328 LA BURGH-HAAMSTEDE (ZE)

17e Bos en Duintocht

50 km *** 07.30-08.30

40 km *** 07.30-08.30

30 km *** 07.30-10.00

25 km *** 07.30-10.00

20 km *** 07.30-12.00

15 km *** 07.30-12.00

10 km *** 07.30-13.00

5 km *** 07.30-13.00

 

patrickmoensfoto

 

 

 

 

WSV ZELDEN RUST

Reynaertcollege, Gildenstraat 1, 4561 WZ HULST (ZE)

10e Omloop Vestingstad Hulst

28 km *** 07.30-12.00

21 km *** 07.30-13.00

14 km *** 07.30-14.00

7 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

STG. KENNEDYMARS ETTEN-LEUR

Café Hof van Holland, Van Bergenplein 41, 4871 CD ETTEN-LEUR (NB)

13e Baroniemars Etten Leur

40 km *** 07.00-09.00

30 km *** 07.00-09.00

20 km *** 07.00-09.00

 

 

 

 

STG. BIESBOSCHWANDELING

The World of Walking, Nieuwstraat 14, 4921 CX MADE (NB)

Vroegevogeltocht

25 km *** 07.00

 

 

 

 

STICHTING GIJSJE EIGENWIJSJE

Roovertsche Leij, Gorps Baantje 1, 5051 PX GOIRLE (NB)

Wandel4Gijsje

25 km *** 08.30

16 km *** 10.00

8 km *** 10.00

5 km *** 10.00

 

 

 

 

STICHTING WANDELRONDE VAN ZUID-LIMBURG

De Spuiklep SSOVH, Parallelweg 2, 6411 ND HEERLEN (LI)

3 Daagse 75e Wandelronde van Zuid-Limburg - 2 Daagse 75e Wandelronde van Zuid-Limburg

40 km *** 08.00-09.00

30 km *** 08.00-09.00

Halve 3 Daagse 75e Wandelronde van Zuid-Limburg - Halve 2 Daagse 75e Wandelronde-Zuid-Limburg

20 km *** 08.00-09.00

15 km *** 08.00-09.00

 

image005 francokrist     

 

 

 

 

 

WSV CAMPUS WIJCHEN

Sportcentrum Arcus, Campuslaan 14, 6602 HX WIJCHEN (GE)

Campustocht Wijchen

40 km *** 07.00-08.30

30 km *** 07.00-08.30

20 km *** 08.00-12.00

15 km *** 08.00-12.00

10 km *** 08.00-12.00

5 km *** 08.00-12.00

 

 

 

 

STICHTING RECREATIE VELUWE & VALLEI

Hotel Hof van Wageningen, Lawickse Allee 9, 6701 AN WAGENINGEN (GE)

Capitulatie-Bevrijdingswandeltocht

40 km *** 08.00-11.00

25 km *** 08.00-12.00

15 km *** 08.00-13.00

8 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

AW4D

Catharinakerk, Simonsplein (centrum), Simonsplein 25, 7001 BM DOETINCHEM (GE)

Achterhoekse Wandel4daagse

40 km *** 06.30-08.30

30 km *** 07.00-09.00

20 km *** 08.00-09.30

12 km *** 10.00-10.30

 

 

 

 

STG. DRENTSE WANDEL4DAAGSE

Vierdaagseterrein, Torenweg naast nr 20, 7873 BP ODOORN (DR)

30e Drentse Wandelvierdaagse Odoorn dag 3

40 km *** 07.00-09.00

30 km *** 08.00-10.00

20 km *** 09.00-11.00

15 km *** 10.00-12.00

10 km *** 10.00-12.00

20e Jeugd Wandelvierdaagse Odoorn dag 3

10 km *** 10.00-10.45

5 km *** 10.00-10.45

 

idescoddefoto

 

 

 

 

STICHTING TOERISTISCHE BELANGEN OOST-OPSTERLAND

Partycentrum Dúndelle, Mjûmster Wei 16, 9243 SK BAKKEVEEN (FR)

10e 3Provinciën Wandeltocht

40 km

25 km

20 km

15 km

10 km

5 km

10e 3Provinciënrolstoeltocht

7 km

5 km

3 km

 

titiamulderfoto 

 

 

 

 

WSV SPIRIT

Sporthal De Ringen, Prins Bernhardlaan 1, 9934 EK DELFZIJL (GR)

72e Spirittocht

40 km *** 08.00-17.30

30 km *** 08.00-17.30

25 km *** 08.00-17.30

15 km *** 09.00-17.00

10 km *** 09.00-17.00

5 km *** 09.00-17.00

 

 

 

 

STICHTING FRIESE 11-STEDEN WANDELTOCHTEN

Dokkum, Zuiderbolwerk, DOKKUM (FR)

72e 11-Stedenwandeltocht 5e etappe

28 km *** 07.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

Quatre Jours de Chantonnay (F)

andyhuwefoto

 

 

 

 

Maison des Randonnées à Haybes (F)