bnl logo 2014.png

 

 

 

MEI.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

  

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 6

MEI – MAI – MEI 2018

 

 

 

 België – Belgique – Belgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WSV DE VOSKES vzw (1029)

zaal De Garve, Park Deroissart, 2370 ARENDONK

Sint-Katharinatocht

5-8-12-16-20-25 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WSV DE KADODDERS SKW vzw (1063)

BelOrta, Mechelsesteenweg 120, 2860 SINT-KATELIJNE-WAVER

Dwars door de Groentestreek

6-11-16-20-30 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

KON. HARMONIE ST. AMELBERGA ZANDHOVEN vzw (1372)

Lokaal Harmonie Sint-Amelberga, Schriekweg 5, 2240 ZANDHOVEN

48e Sint-Amelbergatochten

7-12-14-21-32 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WSV RUST ROEST MAASEIK (2008)

Ontmoetingshuis De Riet, Schoolstraat 20, 3680 OPOETEREN (MAASEIK)

Meitocht

4-6-12-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

DE MIJNLAMP BERINGEN-MIJN vzw (2072)

Weerstand Koersel, Sportlaan , 3582 KOERSEL (BERINGEN)

Sint-Brigidatocht

4-7-12-15-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

BURCHTSTAPPERS HERZELE (3002)

Gemeentelijke Basisschool, Tuinwijkstraat 2, 9550 HERZELE

Lentewandeling

5-8-12-18-25 km *** 08.00-15.00

       

 

 

 

 

DE WASE STEINBOCKVRIENDEN SINT-NIKLAAS (3116)

Secundaire School Baken, Bellestraat 89, 9100 SINT-NIKLAAS

Internationale Sint-Niklase Steinbockmars

4-6-10-15-20-30 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

DE LEEUWERIK LANDEN vzw (4001)

Zaal Amfi, Stationsstraat 30, 3400 LANDEN

45e Sint-Gertrudistocht

4-7-13-20 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB ST.PIETERS-LEEUW vzw (4028)

Zaal Centrum, Menisberg 7, 1654 HUIZINGEN (BEERSEL)

Lewe tocht

5-10-15-20-25-30 km *** 08.00-15.00

      

 

 

 

 

INTERNATIONALE TWEEDAAGSE BLANKENBERGE vzw (5024)

Inschrijvingstent, Grote Markt, 8370 BLANKENBERGE

49e Internationale Tweedaagse van Vlaanderen te Blankenberge - De Kust Wandelt

7-15-24-42 km *** 08.00-15.00

 

             

 

 

 

 

'T WANDEL VOETJE vzw (5526)

Parochiaal Centrum De Schakel, Meensesteenweg 713, 8800 ROESELARE

De Schakeltocht

4-6-12-18-24 km *** 07.00-15.00

   

 

 

 

 

LA BRUEGELIENNE (BBW 048)

Lutgardiscollege, Avenue de la Sablière 2, 1160 AUDERGHEM (OUDERGEM)

Bruxelles en mai

5-10-15-20-30 km *** 07.30-15.00

 (prévu 27 mai)

 

 

 

 

CLUB PÉDESTRE ECUREUIL DE CHÂTELET (HT 006)

Parc Communal, Rue des Campagnes 1, 6200 CHÂTELET

49e Marche de l'Écureuil

4-7-13-20-25 km *** 07.00-15.00

  

 

 

 

 

LA SAVATE MARCHINOISE (LG 125)

Cercle Saint-Hubert, Place de Belle-Maison, 4570 MARCHIN

40e Marche Internationale - Marche du 40e anniversaire

4-7-13-18-25 km *** 07.00-15.00

      

 

 

 

 

LES CASTORS DES COMOGNES DE VEDRIN asbl (NA 040)

Salle US Gelbressée, Rue Notre Dame du Vivier, 5024 GELBRESSÉE (NAMUR)

2e Marche de printemps

4-6-12-20 km *** 06.30-15.00

        

 

 

 

 

WANDERCLUB AMEL (VGDS 001)

Schützenhaus St. Hubertus Medell, Zur Heide 17, 4770 AMEL

44. Internationale Volkswanderung

4-6-12-21 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas – Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

HET GOUDEN BOLTJE

startlocatie nog onbekend

TEXEL (NH)

Rondje Eijerland

20 km *** 10.00-12.30

15 km *** 10.00-14.00

10 km *** 10.00-14.00

5 km *** 10.00-14.00

 

 

 

 

BSV AARLANDERVEEN

Clubgebouw speeltuin Aarlanderveen, Jacob van Damstraat 12, 2445 AE AARLANDERVEEN (ZH)

43e Molenviergangwandeltocht

40 km *** 07.00-10.00

25 km *** 07.00-10.00

15 km *** 07.00-15.00

10 km *** 07.00-15.00

6 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

BURGT & CO

MFC De Drieschaar, De Ploeg 11, 4641 TH OSSENDRECHT (NB)

Burgt & Co Grenstocht

40 km *** 08.00-10.00

30 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.00-11.00

15 km *** 08.00-12.00

7 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

 

WSV DE KEISTAMPERS

Jacob-Roelandslyceum, Grote Beemd 3, 5281 CC BOXTEL (NB)

Jubileum Kampinatocht

40 km *** 08.00-09.00

30 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.00-12.00

12 km *** 09.00-13.00

7 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

 

STICHTING UN EINDJE UM

Café zaal Piepkes, Dorpsstraat 16, 5441 AC OEFFELT (NB)

8e Meidoornbloesemtocht

30 km *** 07.00-10.00

25 km *** 07.00-10.00

20 km *** 07.00-10.00

15 km *** 08.00-10.00

10 km *** 08.00-12.00

5 km *** 08.00-12.00

 

 

 

 

STG. BUURTHUIS 'T SANT

Buurthuis ’t Sant, Witrijtseweg 9, 5571 XJ BERGEIJK (NB)

44e Klavertje Vier Lentewandeling

20 km *** 07.00-13.00

15 km *** 07.00-14.00

10 km *** 07.00-14.00

7 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

ATLETIEKVERENIGING LOPERSGROEP DEURNE

Natuurpoort De Peel, Leegveld 8a, 5753 SG DEURNE (NB)

19e Peeltocht

42 km *** 08.00-09.00

30 km *** 08.00-11.00

25 km *** 08.00-12.00

20 km *** 08.00-14.00

15 km *** 08.00-14.00

10 km *** 08.00-14.00

5 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

WSV TUNGELROY

Stg. Sport en Cultuur, Kemperveldweg 31, 6005 RC WEERT (LI)

19e Lentewandeling

28 km *** 07.00-11.00

21 km *** 07.00-12.00

14 km *** 07.00-14.00

7 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

WSV TRAMPELKEU

Café Oos Heim, Klein-Haasdal 6, 6333 AK SCHIMMERT (LI)

Lentewandeltocht

24 km *** 07.00-12.00

18 km *** 07.00-13.00

12 km *** 07.00-14.00

8 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

 

WANDELCOMITÉ SINT CECILIA UBACHSBERG

Fanfarezaal Auw Sjoel, Oude Schoolstraat 33, 6367 HC VOERENDAAL (LI)

Lentewandeltocht

20 km *** 07.00-12.00

15 km *** 07.00-12.00

10 km *** 07.00-14.00

5 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

WSV DE BOSBESJES

De Sleutel, Bredeweg 71, 6562 DC GROESBEEK (GE)

26e Internationale Bosbesjestocht

40 km *** 07.00-09.00

35 km *** 07.00-09.00

30 km *** 08.00-10.00

25 km *** 08.00-11.00

20 km *** 08.00-12.00

15 km *** 08.00-12.00

10 km *** 08.00-13.30

5 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

STICHTING OMLOOP BEEK

HCR ’t Heuveltje, Sint Jansgildestraat 27, 7037 CA BEEK (GE)

Voorjaarstocht

40 km *** 07.30-10.00

30 km *** 07.30-10.00

20 km *** 07.30-12.00

15 km *** 07.30-12.00

10 km *** 07.30-12.00

5 km *** 07.30-12.00

 

 

 

 

LOOPGROEP DE LUTTE

Pannenkoekhoes De Stroper, Bentheimerstraat 25, 7587 ND DE LUTTE (OV)

Heurnetocht

40 km *** 07.30-09.30

30 km *** 07.30-09.30

20 km *** 08.00-09.30

10 km *** 09.30-11.00

5 km *** 09.30-11.00

 

 

 

 

WV BARGERMARKE

Clubgebouw Bargermarke, Oldenhave 78, 7824 CC EMMEN (DR)

Mei tocht

40 km *** 08.30-09.00

30 km *** 08.30-10.00

20 km *** 08.30-11.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

W.V. DOS DWINGELOO

Tourist Info Diever, Bosweg 2A, 7981 LE DIEVER (DR)

Op Oorlogspad

19 km *** 09.30-12.00

9 km *** 09.30-13.00

5 km *** 09.30-13.00

 

 

 

 

WANDELGROEP RAALTE

Fam. Heuven, Hogebroeksweg 33, 8102 RL RAALTE (OV)

Sallandse Voorjaarstocht, Wandelgroep Raalte

40 km *** 08.00-09.00

30 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.00-12.00

15 km *** 08.00-13.00

10 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

LIONSCLUB BALK TUSKEN MAR EN KLIF

Manege Gaasterland, Wyldemerkwei 1, 8571 GC HARICH (FR)

Gaasterland Wandeltocht

40 km *** 08.00-09.00

25 km *** 08.30-10.00

15 km *** 10.00-10.30

8 km *** 10.00-11.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

VIANDEN

 FLMP IVV Wanderung

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

Adeps à Comblain-la-Tour

 

 

 

 

 

Adeps à Ollignies

 

 

 

 

 

Baraque Michel (de grote oversteek) :  

 

 

 

 

Adeps à Pécrot 

 

 

 

 

 

Adeps à Chevetogne

 

 

 

 

 

Adeps à Ollignies

 

 

 

 

 

Adeps à Gochenée

 

 

 

 

 

Adeps à Ragnies

 

 

 

 

 

Stichting Bloeiend Zijpe te Sint-Maartensvlotbrug  (Nl)

  

 

 

 

 

Limburg an der Lahn (D)

 

 

 

 

Club Rando des Follies de Montmédy (F)