bnl logo 2014.png

 

 

 

MEI.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

  

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 5

MEI – MAI – MEI 2018

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WSV DE BOSDRAVERS EKSEL (2048)

Don Bosco College, Don Boscostraat 72, 3940 HECHTEL (HECHTEL-EKSEL)

Don Boscotocht

4-8-12-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB HAZEWIND (2073)

Zaal Alliance, Steenstraat 12, 3770 KANNE (RIEMST)

Lentetocht

2-4-7-11-14-21 km *** 07.00-15.00

       

 

 

 

 

WANDELCLUB SCHELDESTAPPERS ZINGEM vzw (3105)

Parochiaal Centrum Della Faille, Ouwegemsesteenweg 259, 9770 KRUISHOUTEM

30e Lozermeitocht

6-10-15-21-30 km *** 07.00-15.00

       

 

 

 

 

WV VOOR DE WIND (3440)

Sportcomplex S.V. Sluis, Zuiddijkstraat 104, 4524 AT SLUIS

Rondje Sluis

5-9-13-17-25-30 km *** 08.00-15.00

    

 

 

 

 

DE ANKERHOFSTAPPERS (3537)

Cafe Ankerhof, Huytstraat 36, 9450 HAALTERT

Edelingentocht

4-6-8-14-22 km *** 07.00-15.00

  

 

 

 

 

BOUTERSEM SPORTIEF (4050)

Buurthuis Willebringen, Willebringsestraat 37, 3370 BOUTERSEM

20e Hagelandse Meiwandeling

4-7-10-12-20 km *** 07.30-15.00

     

 

 

 

 

INTERNATIONALE TWEEDAAGSE BLANKENBERGE vzw (5024)

Inschrijvingstent, Grote Markt, 8370 BLANKENBERGE 49e Internationale Tweedaagse van Vlaanderen te Blankenberge

7-15-24-42 km *** 08.00-15.00

 

        

 

 

 

 

DE WARDEN OOM STAPPERS vzw (5256)

Den Akker, Oude Rozebekestraat 53A, 8830 HOOGLEDE

Kermiswandeling

5-10-15-20 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

CLUB PÉDESTRE ECUREUIL DE CHÂTELET (HT 006)

Parc Communal, Rue des Campagnes 1, 6200 CHÂTELET

49e Marche de l'Écureuil - 14e Marche du Renouveau (50 km)

4-7-13-20-25-50 km *** 06.30-15.00

 

    

 

 

 

 

LA SAVATE MARCHINOISE (LG 125)

Cercle Saint-Hubert, Place de Belle-Maison, 4570 MARCHIN

40e Marche Internationale - Marchin-Ocquier-Marchin

4-7-13-18-25-50 km *** 06.00-15.00

 

          

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

BSV AARLANDERVEEN

Clubgebouw speeltuin Aarlanderveen, Jacob van Damstraat 12, 2445 AE AARLANDERVEEN (ZH)

43e Molenviergangwandeltocht

40 km *** 07.00-10.00

25 km *** 07.00-10.00

15 km *** 07.00-15.00

10 km *** 07.00-15.00

6 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

STG. WANDEL EVENEMENTEN PIJNACKER

Kantine Oliveo Handbal, Zilverreigerdreef 111, 2643 MC PIJNACKER (ZH)

Nacht van Pijnacker

30 km *** 00.00

 

 

 

 

STG. WANDELSPORT DORDRECHT E.O.

Kantine vv GSC, Nieuwe Noordpolderweg 1, 3312 AD DORDRECHT (ZH)

35e Bevrijdingstocht

35 km *** 08.30-10.00

25 km *** 08.30-11.00

15 km *** 08.30-12.00

10 km *** 08.30-13.00

5 km *** 08.30-14.00

 

 

 

 

WSV W.I.K.

Kantine Atledo Sportpark, Hertog Janstraat 41, 5104 EX DONGEN (NB)

51e Lentetocht

50 km *** 07.00-08.00

40 km *** 07.30-09.00

30 km *** 07.30-09.00

20 km *** 08.00-10.00

11 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

 

WSV DE KEISTAMPERS

Jacob-Roelandslyceum, Grote Beemd 3, 5281 CC BOXTEL (NB)

Jubileum Kampinatocht

40 km *** 08.00-09.00

30 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.00-12.00

12 km *** 09.00-13.00

7 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

 

 

WSV NOAD

Café Oud Bocholtz, Pastoor Neujeanstraat 11, 6351 GK BOCHOLTZ (LI)

Mergellandroute

135 km *** 11.00

 

 

 

 

WSV DE BOSBESJES

De Sleutel, Bredeweg 71, 6562 DC GROESBEEK (GE)

26e Internationale Bosbesjestocht

40 km *** 07.00-09.00

35 km *** 07.00-09.00

30 km *** 08.00-10.00

25 km *** 08.00-11.00

20 km *** 08.00-12.00

15 km *** 08.00-12.00

10 km *** 08.00-13.30

5 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

STICHTING OMLOOP BEEK

HCR ’t Heuveltje, Sint Jansgildestraat 27, 7037 CA BEEK (GE)

Voorjaarstocht

40 km *** 07.30-10.00

30 km *** 07.30-10.00

20 km *** 07.30-12.00

15 km *** 07.30-12.00

10 km *** 07.30-12.00

5 km *** 07.30-12.00

 

 

 

 

WANDELVERENIGING AMBULARE WIERDEN

Theehuys Grimberg, Grimbergerweg 5, 7467 PR NOTTER (OV)

Rabo-Oranje Wandeltocht

40 km *** 08.00-09.00

30 km *** 08.00-09.00

20 km *** 09.00-11.00

10 km *** 10.00-11.00

5 km *** 10.00-11.00

 

 

 

 

WV BARGERMARKE

Clubgebouw Bargermarke, Oldenhave 78, 7824 CC EMMEN (DR)

Mei tocht

40 km *** 08.30-09.00

30 km *** 08.30-10.00

20 km *** 08.30-11.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

WANDELGROEP RAALTE

Fam. Heuven, Hogebroeksweg 33, 8102 RL RAALTE (OV)

Sallandse Voorjaarstocht, Wandelgroep Raalte

40 km *** 08.00-09.00

30 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.00-12.00

15 km *** 08.00-13.00

10 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

ATLETIEKVERENIGING AV HEERENVEEN

Sportstad Heerenveen, Abe Lenstra boulevard 23, 8448 JA HEERENVEEN (FR)

Ronde van Oranjewoud Wandeltocht

 

 

 

 

STICHTING DE FRIESCH-GRONINGSCHE HEIDE

De Spitkeet, De Dunen 3, 9281 KT HARKEMA (FR)

Spitkeettocht

40 km *** 08.00

25 km *** 08.00

15 km *** 09.30

5 km *** 09.30

 

 

 

 

 

 

SV M.O.N.O.

Dorpshuis De Pomel, Meerweg 16, 9625 PJ OVERSCHILD (GR)

Wandeltocht rondom Schildmeer

30 km *** 09.00-12.00

17 km *** 09.00-15.00

10 km *** 09.00-15.00

5 km *** 09.00-15.00

 

 

 

 

 

WSV VEENDAM

’t Roefje, Barkstraat 14, 9642 LG VEENDAM (GR)

Borgerswoldtocht

40 km *** 08.00-09.00

25 km *** 09.00-10.00

15 km *** 09.30-12.00

10 km *** 09.30-13.00

5 km *** 09.30-13.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

The Hague City Walk (Nl)

 

 

 

 

 

40 van Voorne te Zwartewaal (Nl