bnl logo 2014.png

 

 

 

APRIL.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

 

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 29

APRIL – AVRIL – APRIL 2018

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WK NOORDERGOUW - BRASSCHAAT vzw (1047)

Peerdsbos - De Leerexpert, Bredabaan 89, 2930 BRASSCHAAT

VLAANDEREN WANDELT

4-7-10-14-18-21-25-30 km *** 07.00-15.00

          

 

 

 

EVERBEEKSE WANDELTOCHTEN vzw (3282)

Basisschool Sint-Augustinus, Driehoekstraat 42, 9660 BRAKEL

VLAANDEREN WANDELT

6-10-15-22-29-35 km *** 06.30-15.00

        

 

 

 

 

AMICALE MARCHEURS INDÉPENDANTS (BBW 017)

Maison du Coullemont, Rue des Moulins 10, 1390 ARCHENNES (GREZ-DOICEAU)

Marche de la Saint-Georges

4-7-12-21-30 km *** 07.00-15.00

    

 

 

 

 

LES GRATTE-PAVÉS (HT 019)

Centre Culturel, Rue Saint-Médard 6, 6560 SOLRE-SUR-SAMBRE (ERQUELINNES)

41e Marche des Frontières

4-7-12-20-30 km *** 07.00-14.00

      

 

 

 

 

CERCLE MARCHEURS VERT ET BLANC STEMBERT (LG 101)

Salle Les Sins Façons, Rue de Hèvremont, 4830 LIMBOURG

42e Marche Internationale des Vert et Blanc

4-6-12-21 km *** 07.00-14.00

       

 

 

 

 

MARCHEURS DE LA HAUTE-SÛRE MARTELANGE (LUX 016)

Maison du Village, Rue de Radelange 43B, 6630 MARTELANGE

Marche des Deux Luxembourgs

6-12-20 km *** 07.00-14.00

   

 

 

 

 

LES FOUGNANS (NA 044)

Salle Notre Maison, Rue Grande, 5560 HOUYET

5e Marche de printemps

4-8-12-22 km *** 07.00-15.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

STICHTING WANDEL COMITÉ BUIKSLOOT

Friendship Sports Centre, Beemsterstraat 652, 1027 ED AMSTERDAM (NH)

Waterlandse Dorpentocht

30 km *** 09.00-11.00

20 km *** 09.00-12.00

15 km *** 10.00-13.00

10 km *** 10.00-14.00

5 km *** 10.00-14.00

 

 

 

 

AALSMEERSE WANDELSPORT VERENIGING

A.S.V. de Poelster, Doorweg 21, 1182 JL AMSTELVEEN (NH)

28e Poel en Bostocht

25 km *** 09.00-10.30

15 km *** 09.00-12.30

10 km *** 09.00-12.30

5 km *** 09.00-12.30

 

 

 

 

STG. WANDELSPORTCENTRUM DE VERBINDING

Restaurant Fly Inn, Noodweg 43, 1213 PW HILVERSUM (NH)

Lente Zonnestralen

40 km *** 07.30-09.00

33 km *** 07.30-09.30

25 km *** 08.00-11.00

15 km *** 08.00-13.00

10 km *** 08.00-13.00

5 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

 

DE LAATSTE LOODJES

Trias vmbo-school, Saendelverlaan 1, 1561 KS KROMMENIE (NH)

36e Molen- en Merenwandeltocht

40 km *** 08.00-09.00

30 km *** 08.00-09.00

25 km *** 08.00-10.30

20 km *** 08.00-10.30

15 km *** 09.00-13.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

DE STEKENDE MUGGEN

Kantine Kunstijsbaan van Haarlem, Carel Reinierszpad 52, 2024 AW HAARLEM (NH)

7e Natuurlijke Muggentocht

25 km *** 08.00-10.00

15 km *** 09.00-13.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

WANDELSTICHTING STRANDLOPER BRESKENS

Woonzorgcentrum de Hooge Platen, Westlandstraat 4, 4511 XX BRESKENS (ZE)

11e Lente Strand Poldertocht

30 km *** 08.00-17.00

 

 

 

 

VOLKELLOOPT

Café het Witte Paard, Antoniusstraat 9, 5408 AM VOLKEL (NB)

Wandeltocht Volkelloopt

30 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.00-11.00

10 km *** 08.00-12.00

 

 

 

 

NORDIC WALKING VERENIGING DE WITRIJT

SBP Outdoor, Witrijtseweg 15, 5571 XJ BERGEIJK (NB)

Maandwandeling

16 km *** 08.30-10.00

8 km *** 08.30-11.00

 

 

 

 

WSV DE NATUURVRIENDEN

Zaal Het Anker, Grootdorp 73, 5815 AN MERSELO (LI)

Natuurtocht

40 km *** 07.00-09.00

30 km *** 07.00-09.30

20 km *** 07.00-12.00

15 km *** 07.00-12.00

10 km *** 07.00-13.00

5 km *** 07.00-13.00

 

 

 

 

 

STICHTING SPORTPROMOTIE SITTARD

Wandelsportcentrum, Sportcentrumlaan 34, 6136 KX SITTARD (LI)

Sittard Walk Experience

20 km *** 09.00-12.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.00-12.00

 

 

 

 

WV MAGNUS

Hotel restaurant Konbanwa, Nijmeegsebaan 53, 6564 CC HEILIG LANDSTICHTING (GE)

Noviomagumtocht

40 km *** 08.00-10.00

30 km *** 08.00-10.00

25 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.00-12.00

15 km *** 08.00-12.00

10 km *** 08.00-14.00

5 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

WSV DE VROLIJKE TIPPELAARS

Clubhuis sv DSZ, Trambaan 1, 6657 CE BOVEN-LEEUWEN (GE)

57e Leeuwenmars

40 km *** 07.00-11.00

30 km *** 07.00-11.00

25 km *** 07.00-11.00

20 km *** 08.00-12.00

15 km *** 08.00-13.00

10 km *** 09.00-15.00

5 km *** 09.00-15.00

 

 

 

 

SPORTVERENIGING WILSKRACHT

Partycentrum d'Olde Beth, Nieuwestraat 10, 7031 EW WEHL (GE)

12e Elvertocht

42 km *** 07.00-09.00

32 km *** 07.00-10.00

22 km *** 08.00-11.00

14 km *** 08.00-12.30

7 km *** 08.00-12.30

 

 

 

 

WANDELKRING DIO HAAKSBERGEN

Café-restaurant Winkelman in Buurse, Broekheurnerweg 52, 7481 PZ HAAKSBERGEN (OV)

Int. Twentse Wandelmarathon

42 km *** 08.00-10.00

Stiepelwandelingen

30 km *** 08.00-11.00

20 km *** 08.00-12.00

15 km *** 08.00-13.00

10 km *** 08.00-14.00

5 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

STICHTING MAGISCH VOLKSVERMAAK DRENTHE

Koffie- en theehuis Bi'j Oons, Voornweg 1, 7938 RC NIEUW-BALINGE (DR)

Drentse Hooglanden Wandel2daagse Nieuw-Balinge

30 km *** 08.00-10.00

20 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-11.00

 

 

 

 

FRIESLAND BEWEEGT

Wadden Eilandvijfdaagse natuureditie

 

 

 

 

WV WANDELGROEP DE EEKHOF

Dorpshuis De Eekhof, Oal Diek 3, 9454 PL EKEHAAR (DR)

13e Broekstreker Stertocht

50 km *** 07.00

38 km *** 07.00-10.00

25 km *** 07.00-12.00

12 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

LAROCHETTE

 FLMP IVV Wanderung

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

KWB Meerhout-Berg

 

 

 

 

Adeps à Tangissart

 

 

 

 

 

Adeps à  Hèvremont

  

 

 

 

 

Adeps à Tournai

  

 

 

 

 

Imgenbroich (D)

 

 

 

 

 

Sainte-Marie-aux-Mines (F) 

 

 

 

 

Internationale Volkswandertag Greven (D)

 

 

 

 

 

Hohenfels Wandertag (D)

 

 

 

 

 

La Cassine (F)