bnl logo 2014.png

 

 

 

APRIL.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

 

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 28

APRIL – AVRIL – APRIL 2018

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BOSGEUZEN-VOORKEMPEN vzw (1006)

Smidse, Sint Jobsteenweg 44, 2970 'S GRAVENWEZEL (SCHILDE)

43e Scherpenheuveltocht

17-36-56 km *** 06.00-07.00 L

 

 

 

 

WVK PUURS vzw (1023)

Parochiezaal Sint-Stefaan, Broekstraat 22, 2890 LIPPELO (SINT-AMANDS)

32e Lippeloboswandeling

5-10-15 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

 

POSTWANDELCLUB DILSEN vzw (2029)

Schutterslokaal, Molenweg, 3650 ROTEM (DILSEN-STOKKEM)

Breuk en Tosch-tocht

5-8-12-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

 

WSV HORIZON DONK vzw (2066)

Parochiezaal Rummen, Ketelstraat 44, 3454 RUMMEN (GEETBETS)

25e Bloesem- en Pannenkoekentocht

4-5-8-13-22-29 km *** 07.00-15.00

   

 

 

 

 

POSTILJON WANDELCLUB MERELBEKE vzw (3091)

Zaal Kollebloem, Leenstraat 18, 9070 HEUSDEN (DESTELBERGEN)

Husdinetocht

5-8-12-15-18-24-30 km *** 07.30-15.00

  

 

 

 

 

WANDELCLUB DE KRUISHOUTEM TROTTERS (3538)

Parochiezaal Telex, Kerkhofweg 2, 9770 KRUISHOUTEM

Lentewandeling De Kepper

5-6-12-14-18-24 km *** 07.00-15.00

   

 

 

 

 

EURAUDAX BELGIË (4258)

Jeugdheem De Populier, Letterkouter 8, 9620 VELZEKE (ZOTTEGEM)

Euraudax Herdersem

25-50-75-100-125-150 km *** 11.00

 

  

 

 

 

 

RUSTIGE BOSSTAPPERS JABBEKE vzw (5178)

Zaal Sarkoheem, Sarkoheemstraat 4, 8490 ZERKEGEM (JABBEKE)

30e Parel van Groot-Jabbeke

4-6-10-15-21-26-30 km *** 07.00-15.00

   

 

 

 

 

WSV DE BRIGANDTROTTERS vzw (5245)

VTI, Italianenlaan 30, 8870 IZEGEM

5e Pekkerstocht

7-13-18-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB HOGER OP WOUMEN (5473)

Woumens Ontmoetingscentrum, Iepersteenweg 4, 8600 WOUMEN (DIKSMUIDE)

De Blankaarttocht

6-9-17-23 km *** 07.00-15.00

  

 

 

 

 

MARCHEURS DU CHÂTEAU VERT DE HUY (LG 182)

La Ferme de l'Abbaye, Chemin du Vieux Moulin 1, 4500 BEN-AHIN (HUY)

Marche de jour - Mémorial Anne-Marie Lizin

4-6-12-20 km *** 07.00-15.00

   

 

 

 

 

LES HIRONDELLES LONGVILLY (LUX 015)

Local du Club, Rue de Clervaux, 6600 LONGVILLY (BASTOGNE)

33e Marche du Porte-Bonheur

4-7-13-21-42 km *** 07.00-14.00

 

     

 

 

 

 

LES KANGOUROUS DE FALISOLLE (NA 035)

Salle Léonard Modave, Rue Haut-Bâty, 5060 ARSIMONT (SAMBREVILLE)

37e Marche des Etoiles - Falisolle-Lac de Bambois-Falisolle

4-7-12-20-25-42-50 km *** 06.00-15.00

 

         

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

STICHTING WANDEL COMITÉ BUIKSLOOT

Friendship Sports Centre, Beemsterstraat 652, 1027 ED AMSTERDAM (NH)

Waterlandse Dorpentocht

30 km *** 09.00-11.00

20 km *** 09.00-12.00

15 km *** 10.00-13.00

10 km *** 10.00-14.00

5 km *** 10.00-14.00

 

 

 

 

AALSMEERSE WANDELSPORT VERENIGING

A.S.V. de Poelster, Doorweg 21, 1182 JL AMSTELVEEN (NH)

28e Poel en Bostocht

25 km *** 09.00-10.30

15 km *** 09.00-12.30

10 km *** 09.00-12.30

5 km *** 09.00-12.30

 

 

 

 

STG. WANDELSPORTCENTRUM DE VERBINDING

Restaurant Fly Inn, Noodweg 43, 1213 PW HILVERSUM (NH)

Lente Zonnestralen

40 km *** 07.30-09.00

33 km *** 07.30-09.30

25 km *** 08.00-11.00

15 km *** 08.00-13.00

10 km *** 08.00-13.00

5 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

DE LAATSTE LOODJES

Trias vmbo-school, Saendelverlaan 1, 1561 KS KROMMENIE (NH)

36e Molen- en Merenwandeltocht

40 km *** 08.00-09.00

30 km *** 08.00-09.00

25 km *** 08.00-10.30

20 km *** 08.00-10.30

15 km *** 09.00-13.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

WSV DE VROLIJKE TIPPELAARS

Clubhuis sv DSZ, Trambaan 1, 6657 CE BOVEN-LEEUWEN (GE)

57e Leeuwenmars

40 km *** 07.00-11.00

30 km *** 07.00-11.00

25 km *** 07.00-11.00

20 km *** 08.00-12.00

15 km *** 08.00-13.00

10 km *** 09.00-15.00

5 km *** 09.00-15.00

 

 

 

 

SPORTVERENIGING WILSKRACHT

Partycentrum d'Olde Beth, Nieuwestraat 10, 7031 EW WEHL (GE)

12e Elvertocht

42 km *** 07.00-09.00

32 km *** 07.00-10.00

22 km *** 08.00-11.00

14 km *** 08.00-12.30

7 km *** 08.00-12.30

 

 

 

 

RODE KRUIS AFD. ZUTPHEN

Het Rode Kruis gebouw, van Drinenstraat 4, 7203 EL ZUTPHEN (GE)

Wandelloop De Graafschap IJssel/Berkelloop

30 km *** 08.15-10.00

20 km *** 08.30-12.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.30

 

 

 

 

WSV W.V.D.

Speeltuin De Driehoek, Rielerweg 110, 7416 ZJ DEVENTER (OV)

6e Driehoektocht

40 km *** 07.00-09.00

30 km *** 07.00-10.00

20 km *** 08.00-12.00

15 km *** 08.00-13.00

10 km *** 08.00-13.00

5 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

 

WANDELKRING DIO HAAKSBERGEN

Café-restaurant Winkelman in Buurse, Broekheurnerweg 52, 7481 PZ HAAKSBERGEN (OV)

Int. Twentse Wandelmarathon

42 km *** 08.00-10.00

Stiepelwandelingen

30 km *** 08.00-11.00

20 km *** 08.00-12.00

15 km *** 08.00-13.00

10 km *** 08.00-14.00

5 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

STICHTING MAGISCH VOLKSVERMAAK DRENTHE

Koffie- en theehuis Bi'j Oons, Voornweg 1, 7938 RC NIEUW-BALINGE (DR)

Drentse Hooglanden Wandel2daagse Nieuw-Balinge

30 km *** 08.00-10.00

20 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-11.00

 

 

 

 

HEERENVEENSE WANDEL FEDERATIE

Kantine vv Heerenveen, Oranje Nassaulaan 21, 8448 MT HEERENVEEN (FR)

72e Koningin Julianatocht

40 km *** 08.30-09.30

25 km *** 08.30-10.00

15 km *** 09.00-13.30

10 km *** 09.00-14.00

5 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

FRIESLAND BEWEEGT

Wadden Eilandvijfdaagse natuureditie

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

LIELER

FLMP IVV Wanderung + Yuppi Walk

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

W.I.K. te Opende (Nl)

 

 

 

 

RWW – Spalt (D) :