bnl logo 2014.png

 

 

 

APRIL.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

 

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 22

APRIL – AVRIL – APRIL 2018

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WSV MOL (1001)

Parochiecentrum Sluis, Sint-Bernardusstraat, 2400 MOL

Boswandeltocht

4-7-10-15-18-24-30-36-42 km *** 07.00-15.00

 

  

 

 

 

 

WSV DAUWSTAPPERS vzw (1033)

Gildenhuis, Partizanenstraat 10, 2950 KAPELLEN

28e Internationale Poldertochten

5-11-15-18-21-25 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

LOONSE TSJAFFELEERS vzw (2039)

School ViiO, Tongersesteenweg 84, 3840 BORGLOON

Bloesemtocht

5-8-10-15-20-30 km *** 07.00-15.00

        

 

 

 

 

BWK DE TORENKRUIERS (2061)

Ontmoetingscentrum Itterdal, Opitterkiezel 240, 3960 OPITTER (BREE)

Voorjaarstocht

4-7-12-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

PADSTAPPERS GERAARDSBERGEN vzw (3135)

Koninklijk Atheneum, Papiermolenstraat 103, 9500 GERAARDSBERGEN

Mattentaarttochten - Priortrofee

6-8-10-12-14-16-18-22-26-32-42 km *** 07.00-15.00

 

        

 

 

 

 

WK WERCHTER vzw (4042)

De Wal, Walstraat, 3118 WERCHTER (ROTSELAAR)

Aspergedabberstocht

5-8-12-15-20-25-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

 

WSV DE LUSTIGE WANDELAARS MERCHTEM (4061)

Gemeentelijke Feestzaal Drinkeling, Drinkeling 10, 1785 BRUSSEGEM (MERCHTEM)

25e Noordwest Brabantse Heuvels-tocht

6-9-12-15-18-24-30 km *** 07.30-15.00

  

 

 

 

 

GEMEENSCHAPSCENTRUM WABO/WANDELEN vzw (4457)

Gemeenschapscentrum Wabo, Delleurlaan 39-43, 1170 WATERMAAL-BOSVOORDE

Zoniënmars

5-10-15-20 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

 

DE WINKELSE STAPPERS (5323)

Zaal De Link, Dorpsplein 17, 8880 SINT-ELOOIS-WINKEL (LEDEGEM)

24e Lentetocht

6-12-18-25-30 km *** 07.00-15.00

  

 

 

 

 

LES AMIS DE LA NATURE ATH asbl (HT 004)

Collège Saint Julien, Rue de la Station 17, 7800 ATH

45e Marche Internationale du Pays Vert

6-12-21-30-42 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

 

LES GAIS LURONS MÉLEN asbl (LG 050)

Centre Culturel, Rue de l'Enseignement, 4633 MELEN (SOUMAGNE)

44e Marche des Gais Lurons

4-6-12-21 km *** 06.30-14.00

   

 

 

 

 

STAVELOT MARCHE CLUB asbl (LG 142)

Athénée Royal, Haute Levée, 4970 STAVELOT

40e Grande Marche Internationale

4-7-12-21-30 km *** 06.30-14.00

   

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

STICHTING ALMEERDAAGSE

Het Erfgoedhuis, Baltimoreplein 112, 1334 KA ALMERE (FL)

10e Almeerdaagse, dag 4 - 10e Almeerdaagse

40 km *** 08.00-11.00

25 km *** 09.00-12.00

20 km *** 10.00-13.00

15 km *** 11.00-14.00

10 km *** 12.00-14.00

5 km *** 13.00-14.00

 

 

 

 

PURMEREND & OMSTREKEN

Party-centrum Concordia, Koemarkt 45, 1441 DB PURMEREND (NH)

Bloesemwandeltocht

25 km *** 09.00-10.00

20 km *** 09.00-10.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.00-12.00

5 km *** 09.00-12.00

 

 

 

 

A.W.V. 69

Café-restaurant Het Nieuwe Bonte Paard, Dorpsstraat 54, 1657 AD ABBEKERK (NH)

West-Frieslandwandeltocht

25 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-13.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

WSV U.D.I-S.O.S

Het Gouden Hoofd, Westerblokker 80, 1695 AJ BLOKKER (NH)

Internationale Hoornse wandeltocht

50 km *** 07.30-08.00

40 km *** 08.00-08.30

30 km *** 09.00-09.30

20 km *** 09.00-10.30

15 km *** 10.00-12.00

10 km *** 10.00-13.00

5 km *** 10.00-13.00

 

 

 

 

AMAK AKERSLOOT

Kantine sv. Meervogels 60, Boschweg 26, 1921 AR AKERSLOOT (NH)

5e AMAK Koningswandeltocht

40 km *** 07.00-09.00

25 km *** 08.00-11.00

15 km *** 09.00-13.00

10 km *** 10.00-13.00

5 km *** 10.00-15.00

 

 

 

 

NOORDWIJKERHOUTSE STRANDLOPERS

VVV kantoor, Dorpsstraat 8, 2211 GC NOORDWIJKERHOUT (ZH)

Bloemenwandeling

30 km *** 09.00

20 km *** 09.00

10 km *** 09.00

 

 

 

 

PROKWADRAAT V.O.F.

Tuin Museum Volkenkunde, Steenstraat 1, 2312 BS LEIDEN (ZH)

LeidenWalk

30 km *** 09.00-11.00

20 km *** 10.00-12.00

10 km *** 10.00-12.00

5 km *** 11.15

 

 

 

 

STG. SPEELTUIN BOMENWIJK

Speeltuin Bomenwijk, Beukenlaan 1, 2612 VC DELFT (ZH)

34e Voorjaarstocht

40 km *** 08.00-11.00

25 km *** 08.30-12.00

15 km *** 09.00-13.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

STICHTING WANDELSPORTCENTRUM DE VERBINDING

NS-station Amersfoort-Schothorst, Computerweg 1g, 3821 AA AMERSFOORT (UT)

Groepswandeling Verbinding

25 km *** 09.30

15 km *** 09.30

 

 

 

 

GOESE ATLETIEKVERENIGING A.V. '56

Infocentrum Natuurmonumenten, Zwaaksedijk 5, 4434 RD KWADENDAMME (ZE)

De Zwaakse Weel loop

19 km *** 11.00-13.00

11 km *** 11.00-13.00

8 km *** 11.00-13.00

 

 

 

 

DE LOSSE FEETER

H.B.V. , Liesbosweg 40C, 4872 NE ETTEN-LEUR (NB)

17e Vincent van Gogh Wandeltochten

40 km *** 07.00-09.30

30 km *** 07.30-10.00

24 km *** 07.30-11.00

15 km *** 09.30-13.00

10 km *** 09.00-14.00

 

4

 

 

 

ATLETIEK VERENIGING VALKENSWAARD

AVV kantine D’n Aanloop, Past. Heerkensdreef 8, 5552 BG VALKENSWAARD (NB)

AVV lentewandeling

30 km *** 08.00-10.00

26 km *** 08.00-10;00

20 km *** 08.00-14.00

16 km *** 08.00-13.00

10 km *** 08.00-14.00

6 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

WC SV LEVEROY

Kantine S.V. Leveroy, Graanmolen 4, 6091 PN LEVEROY (LI)

Lentewandeling

28 km *** 07.00-11.00

21 km *** 07.00-12.00

14 km *** 07.00-14.00

8 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

WV VILT

Gemeenschapshuis ’t Groeselt, Stationsstraat 23, 6247 BJ GRONSVELD (LI)

Bloesem2daagse

42 km *** 07.00-09.00

28 km *** 07.00-10.00

21 km *** 07.00-12.00

14 km *** 07.00-12.00

8 km *** 09.00-13.00

 

        

 

 

 

 

WSV PRO CORPORE

Café de Klok, Markt 1, 6691 BK GENDT (GE)

49e Pro Corporetocht

35 km *** 08.00-11.00

30 km *** 08.00-11.00

25 km *** 08.00-11.00

20 km *** 08.00-11.00

15 km *** 08.00-14.00

10 km *** 08.00-14.00

5 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

WSV DIDERNA-W.I.K.

Clubhuis KV Diderna 70 Nieuwland, Kolonieweg 2, 6952 GX DIEREN (GE)

Zuidveluwetocht

25 km *** 09.00-12.00

15 km *** 09.00-12.30

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

WANDELVERENIGING VARSSEL

Buurthuus Varssel, Zelledijk 22, 7255 MR HENGELO (GE)

D'r op uut um Varssel

30 km *** 08.00-10.00

24 km *** 08.00-12.00

18 km *** 08.00-12.00

12 km *** 08.00-14.00

6 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

H.W.U.

Museumboerderij Wendelzoele, Twickelerlaan 14, 7495 VG AMBT DELDEN (OV)

Twickelerboswandeling

20 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-11.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

WV DOS DWINGELOO

Hotel De Brink, Brink 30-31, 7991 CH DWINGELOO (DR)

71e Krentenbloesemtocht

30 km *** 08.30-09.30

20 km *** 08.30-11.30

15 km *** 08.30-12.30

10 km *** 09.00-14.00

5 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

THE WORLD RUNNERS CONSDORF asbl

Centre Culturel Kuerzwenkel, Route de Berdorf, L-6213 CONSDORF

 FLMP IVV Wanderung

6-12-20 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

Adeps à Chaudfontaine

 

 

 

 

 

Adeps à Erbisoeul

 

 

 

 

Adeps à Houtain-le-Val 

 

 

 

 

 

 Adeps à Neder-Over-Heembeek

 

 

 

 

 

Adeps à Purnode

  

 

 

 

 

KWB te Wezembeek-Oppem

 

 

 

 

Wandelmarathon Zeeuws-Vlaanderen (Nl)

 

 

 

 

 

Elfe à Eclaibes (F)

 

 

 

 

 

Aubigny-les-Pothées (F)

 

 

 

 

 

GTW München zum Giesinger Bräu (D)