bnl logo 2014.png

 

 

 

APRIL.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

 

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 21

APRIL – AVRIL – APRIL 2018

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

LOONSE TSJAFFELEERS vzw (2039)

School ViiO, Tongersesteenweg 84, 3840 BORGLOON

Herinneringstocht Ivo Degreef

5-8-10-15-20-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

 

WSV DONDERSLAGTRIPPERS vzw (2055)

Lutgardhof, Donderslagweg 3, 3670 WIJSHAGEN (MEEUWEN-GRUITRODE)

Lentetocht

2-5-6-8-11-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB TEMSE (3182)

't Veer, Scheldelei, 9150 KRUIBEKE

5e GPS-tocht van het Waasland

7-14-21 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

 

HANSKE DE KRIJGER OUDENAARDE vzw (3233)

Dorpshuis De Linde, Berchemweg 250, 9700 MELDEN (OUDENAARDE)

Koppenbergtocht

6-12-18-24-30 km *** 07.00-15.00

       

 

 

 

 

DE TREKVOGELS BOEKHOUTE vzw (3383)

Vrije basisschool - Het Ooievaarsnest, Weststraat 7, 9961 BOEKHOUTE (ASSENEDE)

Meetjesland… maak het mee - 13e Bloesemtocht

7-14-21-28 km *** 07.30-15.00

  

 

 

 

 

WANDELCLUB BEERNEM vzw (5009)

Zaal Sinjo, Lattenklieversstraat 28, 8730 SINT-JORIS (BEERNEM) (BEERNEM)

Lattenklieverstocht - Brugse Ommeland Wandeltrofee

4-6-11-15-21-25 km *** 07.30-15.00

  

 

 

 

 

WSV DE KEIGNAERTTRIPPERS OOSTENDE vzw (5011)

Taverne Walrave, Nieuwpoortsesteenweg 634, 8400 OOSTENDE

9e Wandelen met Prins Karel en Ensor

6-12-18-24 km *** 08.00-15.00

   

 

 

 

 

WSV DE COLLIEMOLEN OOSTNIEUWKERKE-STADEN (5328)

OC De Tap, Klerkenstraat 37, 8920 LANGEMARK (LANGEMARK-POELKAPELLE)

LAKOSTA-tocht

5-10-15-20 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

LE ROITELET (HT 060)

Centre Culturel et Sportif, Rue de la Liberté 23, 7950 LADEUZE (CHIÈVRES)

29e Marche de la Hunelle

5-10-15-20 km *** 07.00-15.00

   

 

 

 

 

LES GAIS LURONS MÉLEN asbl (LG 050)

Centre Concordia, Place de l'Eglise 7, 4633 MELEN (SOUMAGNE)

44e Marche des Gais Lurons

4-6-12-21 km *** 06.30-14.00

 

 

 

 

 

STAVELOT MARCHE CLUB asbl (LG 142)

Athénée Royal, Haute Levée, 4970 STAVELOT

40e Grande Marche Internationale

4-7-12-21-30-42-50 km *** 06.30-14.00

 

              

 

 

 

 

WALLONIA NAMUR CLUB DE MARCHE asbl (NA 009)

Salle Polyvalente, Rue de la Gare de Naninne 114, 5100 NANINNE (NAMUR)

46e Marche Internationale

4-7-14-22-30-50-60 km *** 06.00-15.00

 

              

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

STICHTING ALMEERDAAGSE

Het Erfgoedhuis, Baltimoreplein 112, 1334 KA ALMERE (FL)

10e Almeerdaagse, dag 3 - 10e Almeerdaagse

40 km *** 08.00-11.00

25 km *** 09.00-12.00

20 km *** 10.00-13.00

15 km *** 11.00-14.00

10 km *** 12.00-14.00

5 km *** 13.00-14.00

 

 

 

 

PURMEREND & OMSTREKEN

Party-centrum Concordia, Koemarkt 45, 1441 DB PURMEREND (NH)

Bloesemwandeltocht

25 km *** 09.00-10.00

20 km *** 09.00-10.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.00-12.00

5 km *** 09.00-12.00

 

 

 

 

A.W.V. 69

Café-restaurant Het Nieuwe Bonte Paard, Dorpsstraat 54, 1657 AD ABBEKERK (NH)

West-Frieslandwandeltocht

25 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-13.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

WSV U.D.I-S.O.S

Het Gouden Hoofd, Westerblokker 80, 1695 AJ BLOKKER (NH)

Internationale Hoornse wandeltocht

50 km *** 07.30-08.00

40 km *** 08.00-08.30

30 km *** 09.00-09.30

20 km *** 09.00-10.30

15 km *** 10.00-12.00

10 km *** 10.00-13.00

5 km *** 10.00-13.00

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING DE ZEEMANSLOOP

Houtrust Squash centrum, Laan van Poot 18, 2566 EC 'S-GRAVENHAGE (ZH)

17e Zeemansloop

40 km *** 07.00

30 km *** 07.00

20 km *** 08.00

15 km *** 08.00

10 km *** 09.00

5 km *** 09.00

 

 

 

 

STG. SPEELTUIN BOMENWIJK

Speeltuin Bomenwijk, Beukenlaan 1, 2612 VC DELFT (ZH)

34e Voorjaarstocht

40 km *** 08.00-11.00

25 km *** 08.30-12.00

15 km *** 09.00-13.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

STG. NAT. RODE KRUIS BLOESEMTOCHT

Veilinghallen Fruitmasters, Deilseweg 7, 4191 NX GELDERMALSEN (GE)

26e Nat. Rode Kruis Bloesemtocht

40 km *** 07.00-10.00

30 km *** 07.00-11.00

25 km *** 07.00-12.00

20 km *** 07.00-12.00

16 km *** 09.00-13.00

15 km *** 09.00-13.00

11 km *** 09.00-14.00

8 km *** 09.00-14.00

 

  

 

 

 

 

WSV 'T ZAND MIDDELBURG

Wijkgebouw de Vergulde Baars, Baarsjesstraat 42, 4335 HL MIDDELBURG (ZE)

50e Zandmars

40 km *** 08.00-09.30

25 km *** 08.00-09.30

15 km *** 09.00-13.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

 

THOR AFD. WANDEL

Thor honk, Nispenseweg 5, 4707 RA ROOSENDAAL (NB)

20e Kees Knappers bos wandeltochten

40 km *** 08.00-09.00

30 km *** 08.00-09.00

25 km *** 08.00-11.00

20 km *** 08.00-11.00

15 km *** 08.00-11.00

10 km *** 08.00-11.00

6 km *** 08.00-11.00

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING HART VAN BRABANT

Sporthal De Wetering, Weteringplein 1, 5175 BZ LOON OP ZAND (NB)

80 km *** Kennedymars Nacht van Loon op Zand - 15  Nacht van Loon op Zand - 15  estafetteloop Nacht van Loon op Zand -

Mininacht van Loon op Zand

80 km *** 21.00

 

 

 

 

WV VILT

Gemeenschapshuis ’t Groeselt, Stationsstraat 23, 6247 BJ GRONSVELD (LI)

Bloesem2daagse

42 km *** 07.00-09.00

28 km *** 07.00-10.00

21 km *** 07.00-12.00

14 km *** 07.00-12.00

8 km *** 09.00-13.00

 

      

 

 

 

 

WSV PRO CORPORE

Café de Klok, Markt 1, 6691 BK GENDT (GE)

49e Pro Corporetocht

35 km *** 08.00-11.00

30 km *** 08.00-11.00

25 km *** 08.00-11.00

20 km *** 08.00-11.00

15 km *** 08.00-14.00

10 km *** 08.00-14.00

5 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

SCOUTING LANGENBERGGROEP

Clubhuis ’t Zwem, Buurtmeesterweg 27, 6711 HL EDE (GE)

Sint Joriswandeltochten Ede

30 km *** 09.30

20 km *** 09.30

15 km *** 09.30

10 km *** 09.30

5 km *** 09.30

 

 

 

 

WSV DIDERNA-W.I.K.

Clubhuis KV Diderna 70 Nieuwland, Kolonieweg 2, 6952 GX DIEREN (GE)

Zuidveluwetocht

25 km *** 09.00-12.00

15 km *** 09.00-12.30

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

ALMELOSE WANDELKRING

Café de Molenberg, Ootmarsumseweg 375, 7667 PB REUTUM (OV)

Bos- en Essentocht

40 km *** 08.00-10.00

30 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.00-11.00

15 km *** 08.00-12.00

10 km *** 08.00-13.00

5 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

 

WV DOS DWINGELOO

Hotel De Brink, Brink 30-31, 7991 CH DWINGELOO (DR)

71e Krentenbloesemtocht

30 km *** 08.30-09.30

20 km *** 08.30-11.30

15 km *** 08.30-12.30

10 km *** 09.00-14.00

5 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

 

ATLETIEKVERENIGING NOORDOOSTPOLDER

Sportcafé De Ton, Toernooilaan 9, 8312 AM CREIL (FL)

Tulpenfestivalwandeltocht

25 km *** 08.30-10.00

15 km *** 08.30-10.00

 

 

 

 

W.S.V. TIGO

Café restaurant Smid, Zuiderpad 58, 8355 CC GIETHOORN (OV)

35e Winterkwartet Giethoorn

40 km *** 09.00-09.30

25 km *** 09.00-10.30

15 km *** 09.15-13.00

10 km *** 09.15-13.00

5 km *** 09.15-13.00

 

 

 

 

 

 

KUINDERSE ACTIVITEITEN STICHTING

Kuinre, M.F.A. De Botter, Burchtstraat 5, 8374 KC KUINRE (OV)

Cranespoor Wandeltocht Kuinderbos

38 km *** 07.00-09.00

27 km *** 07.00-10.00

21 km *** 07.00-12.00

13 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

STG. LYTSE DOARPEN RINTOCHT

Doarpshus It String, Hylaerderpaed 3, 9031 XW BOKSUM (FR)

Lytse Doarpen Rintocht

40 km *** 08.15

25 km *** 08.30

 

 

 

 

STICHTING REVALIDATIE FRIESLAND

Revalidatie Friesland, locatie Beetsterzwaag, Van Lyndenlaan 7, 9244 BV BEETSTERZWAAG (FR)

Revalidatie Friesland Sponsortocht

35 km *** 08.30-11.00

25 km *** 08.30-11.00

15 km *** 08.30-11.00

10 km *** 08.30-11.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

Molse 60

  

 

 

 

 

Samenloop voor Hoop te Nieuwkuijk (Nl)

 

 

 

 

IVV te Stegaurach (D)