bnl logo 2014.png

 

 

 

APRIL.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

 

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 15

APRIL – AVRIL – APRIL 2018

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HERENTALSE WV vzw (1026)

Den Engel, Kerkstraat 17, 2290 VORSELAAR

36e Perswandeling

5-10-15-20-25-30-42 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV DE RAKKERS vzw (2014)

Zaal De Biekaar, Sint-Jozefsplein 8, 3511 KURINGEN (HASSELT)

Herkenrodetocht

4-7-12-16-20-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB SPORT + KINROOI vzw (2036)

Parochiezaal Kessenich, Meierstraat , 3640 KESSENICH (KINROOI)

Thornertocht

4-8-12-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

DE KWARTELS vzw (3143)

Sint-Laurenscampus TSO, Patronagestraat 51, 9060 ZELZATE

Kwarteltocht

6-12-18-24-30 km *** 07.00-15.00

   

 

 

 

 

WANDELCLUB GASTHOFSTAPPERS vzw (3201)

Polyvalente Zaal De Klingenaar, Kieldrechtstraat 12, 9170 DE KLINGE (SINT-GILLIS-WAAS)

Kommiezentocht

6-10-15-20-25-30 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

 

WRC MANKE FIEL vzw (4046)

't Jass, Asphaltcosite 20, 1730 ASSE

Manke Fieltochten

5-7-10-14-21-30 km *** 07.00-15.00

     

 

 

 

 

WANDELCLUB OLD-TIME STAPPERS VELTEM BEISEM vzw (4101)

Warotzaal, Warotstraat, 3020 WINKSELE (HERENT)

17e Old-Time-tocht - 17e Memorial Marc Munten

2-4-6-8-12-16-20-30 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

 

PASAR OOSTKAMP (5318)

De Wara, Beekstraat 2, 8020 WAARDAMME (OOSTKAMP)

15e Rooiveldtocht

7-12-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WATEWYSTAPPERS TIELT (5423)

Feestzaal VTI Tielt, Grote Hulststraat 28, 8700 TIELT

Natuurtocht

6-12-21 km *** 06.00-15.00

 

 

 

 

DREVESTAPPERS ZONNEBEKE (5542)

OC 't Gelevelt, Geluveldplaats 13, 8980 GELUVELD (ZONNEBEKE)

Bossentocht

6-12-18-24 km *** 07.30-15.00

      

 

 

 

 

SECTION MARCHE S.T.I.B. (BBW 046)

Salle Paroissiale Sainte Anne, Chaussée de Tervuren 129, 1160 AUDERGHEM (OUDERGEM)

28e Marche des Cerisiers

5-10-16-22 km *** 08.00-15.00

          

 

 

 

 

LES VAILLANTS ACRENOIS (HT 050)

Ecole Communale La Gaminerie, Ancien Chemin d'Ollignies 106, 7860 LESSINES

Marche du Pays des Carrières

5-10-15-20-25 km *** 07.00-15.00

 

       

 

 

 

 

LES AMIS DU TUMULUS (LG 136)

Athénée Royal (Chavilles), Rue du Fond d'Or, 4300 WAREMME

39e Marche Internationale de Waremme

4-9-13-21-30 km *** 07.00-15.00

       

 

 

 

 

LES DJÂLES D'ANHÉE asbl (NA 052)

Salle Le Chérimont, Rue du Chérimont, 5537 BIOUL (ANHÉE)

31e Marche de la Molignée

4-6-12-18-22-30 km *** 06.30-15.00

                    

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

WSV KONINKLIJKE MARINE

Wapen van Holland, Stationsweg 2, 1761 EB ANNA PAULOWNA (NH)

Narcissentocht

40 km *** 08.00-09.00

25 km *** 08.00-11.00

15 km *** 08.00-14.00

10 km *** 08.00-14.00

5 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

 

STOURS

Zanzibar Beachclub, Strandweg 33, 2586 JL 'S-GRAVENHAGE (ZH)

Strand-2-Daagse

20 km *** 09.30-11.00

15 km *** 09.30-11.00

 

 

 

 

WSV JONGE TIPPELAARS

Sporthal Dukdalf, Reede 2, 3232 CV BRIELLE (ZH)

Voorjaarstocht

40 km *** 08.00-10.00

25 km *** 08.00-11.00

15 km *** 08.00-14.00

10 km *** 08.00-14.00

5 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

WANDELCLUB WALKING ACTIVITIES

Pannenkoekenhuis de Steengroeve, Industriestraat 24, 4861 PR CHAAM (NB)

Lente-enclavetocht

40 km *** 08.00-09.30

30 km *** 08.00-10.00

25 km *** 08.30-11.30

15 km *** 08.30-13.00

6 km *** 08.30-13.00

 

 

 

 

 

WSV OLAT

Recreatiepark De Achterse Hoef, Troprijt 10, 5531 NA BLADEL (NB)

OLAT 6e Voorjaarstocht

40 km *** 08.00-09.00

30 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.00-12.30

15 km *** 08.00-12.30

10 km *** 08.00-12.30

 

   

 

 

 

 

WC DE LÈREN TRAM

Sportveld Oranje Boys, Spoorstraat 2, 6245 LW EIJSDEN (LI)

Bloesemtocht

24 km *** 08.00-11.00

18 km *** 08.00-12.00

12 km *** 08.00-14.00

9 km *** 08.00-15.00

   

 

 

 

 

WANDELCOMITÉ DE MINSTREEL

Gemeenschapshuis, Oudenboschstraat 50, 6363 BV WIJNANDSRADE (LI)

Lentetocht

28 km *** 08.00-14.00

21 km *** 08.00-14.00

14 km *** 08.00-14.00

7 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

R.K. SCHUTTERIJ SINT HUBERTUS (JEUGDAFDELING)

Boerderij-camping Nederrijkswald, Zevenheuvelenweg 47, 6571 CH BERG EN DAL (GE)

Zevenheuvelentocht

40 km *** 07.30-10.30

30 km *** 07.30-10.30

25 km *** 07.30-10.30

20 km *** 07.30-12.00

15 km *** 07.30-12.00

10 km *** 07.30-14.00

5 km *** 07.30-14.00

 

 

 

 

 

WSV DE ZANDLOPERS

Bowling-zalencentrum Griethse Poort, Oude Doesburgseweg 24, 6901 HK ZEVENAAR (GE)

22e Seven Aerentocht

40 km *** 07.30-09.00

30 km *** 07.30-10.00

20 km *** 07.30-12.00

15 km *** 07.30-13.00

10 km *** 08.00-14.00

6 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

VVV OUDE IJSSELSTREEK

Hotel de Roode Leeuw, Sint Jorisplein 14, 7061 CN TERBORG (GE)

Voorjaarswandeltocht

20 km *** 09.00-13.00

15 km *** 09.00-13.00

10 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

BUTTONKAMPIOEN

VV ATC'65, Torenlaan 60, 7559 PB HENGELO (OV)

Kennedymars PR

80 km *** 07.00

 

 

 

 

ZWOLSE WANDEL VERENIGINGEN

Café-restaurant Madrid, Tolhuisweg 5, 7722 HS DALFSEN (OV)

Bos- en Weidetocht

40 km *** 08.00-10.00

30 km *** 08.00-10.00

20 km *** 09.00-12.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

LÉNGER TRAPPER LINGER

Centre Sociétaire, Rue de la Libération 20, L-4797 LINGER

 FLMP IVV Wanderung 

5-12 km *** 07.30-14.00

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

Adeps à Chevron

 

 

 

 

 

Adeps à Beaumont

 

 

 

 

 

KWB – Falos te Pulderbos

 

 

 

 

 

Sirenka (Ru)

 

 

 

 

 

Mallorca Walking Event – day 4 (E)

 

 

 

 

 

IVV Wanderfreunde Billigheim te ElztalDallau (D)

 

 

 

 

IVV RWW Spalt (D)

Etappe 8

 

Etappe 13