bnl logo 2014.png

 

 

 

APRIL.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

 

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 14

APRIL – AVRIL – APRIL 2018

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DE VAARTLANDSTAPPERS (1110)

Ons Huis, Battelse Bergen 28, 2800 MECHELEN

Lentetocht

7-14-21-28 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

 

WSV DE ANJERTRIPPERS vzw (2038)

Buurthuis De Locht, Lochtstraat, 3941 EKSEL (HECHTEL-EKSEL)

Kapellekenstocht - Toer Marathon

4-7-12-15-20-43 km *** 06.00-15.00

 

 

 

 

 

 

WSV EUREK@ vzw (2102)

Zaal Hartenberg, Hartenberg 12, 3740 EIGENBILZEN (BILZEN)

Lentetocht

4-7-11-20-27 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WJC DENDERKLOKJES LEBBEKE (3226)

Kantine Speelplein, Dorp, 9280 DENDERBELLE (LEBBEKE)

26e Tongenslijperstocht

6-12-18-22 km *** 07.00-15.00

  

 

 

 

 

vzw OP STAP DOOR NUKERKE (3441)

Parochiaal Centrum Nukerke, Nukerkeplein 7, 9681 NUKERKE (MAARKEDAL)

Zevenbundertocht

4-7-11-15-22 km *** 07.00-15.00

  

 

 

 

 

DE MARCHMANNEKES WAARSCHOOT (3506)

Cultureel Centrum, Nieuwstraat 8, 9950 WAARSCHOOT

9e Tocht van de Marchmannekes

6-12-18-24 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

 

WSC LANGDORP vzw (4006)

Parochiezaal Gelrode, Rillaarsebaan 134, 3200 GELRODE (AARSCHOT)

17e Panoramatocht

4-8-12-16-20-30 km *** 07.00-15.00

      

 

 

 

 

EURAUDAX BELGIË (4258)

Sportcafé, Nieuwenhuyse 49, 8520 KUURNE

Euraudax Kuurne-Ieper

100 km *** 14.00

   

 

 

 

 

DE SPARTASTAPPERS ARDOOIE vzw (5391)

Fuifzaal De Ark, Melkerijstraat 2, 8850 ARDOOIE

11e Skobiaktocht

5-9-12-15-20-25-30 km *** 06.30-15.00

    

 

 

 

 

LE COQ D'OR ECAUSSINNOIS (HT 012)

Salle de la Maison du Peuple, Avenue de la Déportation 17, 7190 ÉCAUSSINNES

1e Marche de la Pierre Bleue

5-10-15-20 km *** 07.00-15.00

          

 

 

 

 

LES AMIS DU TUMULUS (LG 136)

Athénée Royal (Chavilles), Rue du Fond d'Or, 4300 WAREMME

39e Marche Internationale de Waremme

4-9-13-21-30 km *** 07.00-15.00

       

 

 

 

 

MORTIER C'EST L'PIED (LG 176)

Salle des Amis de la Jeunesse, Route de Mortier 12, 4670 MORTIER (BLÉGNY)

Marche des Croustillons

4-6-12 km *** 12.00-17.00

      

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

SV DE L.A.T.

Sportpark Puikman, v.v. Vitesse, Puikman 2, 1901 NN CASTRICUM (NH)

Bos-, duin- en strandtocht Castricum

60 km *** 07.00-08.00

40 km *** 07.00-09.00

25 km *** 08.00-10.00

  (was voorzien op 7 april 2018)

   

 

 

 

 

STG. FONDSENWERVING PROT. GEMEENTE SASSENHEIM

De Leeuw Flowerbulbs, Rijksstraatweg 52, 2171 AM SASSENHEIM (ZH)

2e Bollenstreek-Lentewandeling

40 km *** 08.00-09.00

25 km *** 08.30-09.30

15 km *** 10.00-11.00

10 km *** 10.00-11.00

 

 

 

 

STOURS

Zanzibar Beachclub, Strandweg 33, 2586 JL 'S-GRAVENHAGE (ZH)

Strand-2-Daagse

20 km *** 09.30-11.00

15 km *** 09.30-11.00

 

 

 

 

C.S.G. WILLEM DE ZWIJGER

CSG Willem de Zwijger, Kamerlingh Onnesdreef 4, 2871 JN SCHOONHOVEN (ZH)

18e WZ-Wandeldag

50 km *** 07.30-08.30

40 km *** 08.00-10.00

25 km *** 08.30-12.00

20 km *** 09.00-12.00

15 km *** 09.00-14.00

10 km *** 09.00-14.00

6 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

 

WIJK- EN SPEELTUINVERENIGING BOSPOLDER-TUSSENDIJKEN

Clubgebouw de Bolder, Zeilmakersstraat 59, 3025 NV ROTTERDAM (ZH)

4e Beeldentocht

17 km *** 09.30-12.00

 

 

 

 

WSV JONGE TIPPELAARS

Sporthal Dukdalf, Reede 2, 3232 CV BRIELLE (ZH)

Voorjaarstocht

40 km *** 08.00-10.00

25 km *** 08.00-11.00

15 km *** 08.00-14.00

10 km *** 08.00-14.00

5 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

WSV WILLEN IS KUNNEN

Ons Plekje, Falckstraat 4, 4384 AA VLISSINGEN (ZE)

De Ruytermars

40 km *** 08.30-09.30

25 km *** 08.30-09.30

15 km *** 09.30-12.30

10 km *** 09.30-12.30

5 km *** 09.30-12.30

 

 

 

 

STICHTING BIESBOSCHWANDELING

The World of Walking, Nieuwstraat 14, 4921 CX MADE (NB)

Dongemondtocht

28 km *** 08.00

28 km *** 08.30

 

 

 

 

R.K. SCHUTTERIJ SINT HUBERTUS (JEUGDAFDELING)

Boerderij-camping Nederrijkswald, Zevenheuvelenweg 47, 6571 CH BERG EN DAL (GE)

Zevenheuvelentocht

40 km *** 07.30-10.30

30 km *** 07.30-10.30

25 km *** 07.30-10.30

20 km *** 07.30-12.00

15 km *** 07.30-12.00

10 km *** 07.30-14.00

5 km *** 07.30-14.00

 

 

 

 

ZWOLSE WANDEL VERENIGINGEN

Café-restaurant Madrid, Tolhuisweg 5, 7722 HS DALFSEN (OV)

Bos- en Weidetocht

40 km *** 08.00-10.00

30 km *** 08.00-10.00

20 km *** 09.00-12.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

 

STICHTING PERIPATOO

Restaurant Hajé Natuurpark, Vlotgrasweg 11, 8219 PP LELYSTAD (FL)

13e Natuurlijk Flevolandtocht

40 km *** 08.00-09.00

25 km *** 08.00-11.00

18 km *** 08.00-12.00

12 km *** 08.00-13.30

7 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

 

WSV WILLEN IS KUNNEN DRACHTEN

Sportstadcafé, Abe Lenstra boulevard 25, 8448 JA HEERENVEEN (FR)

Voorjaarswandeltocht

30 km *** 08.30-09.00

20 km *** 09.00-10.00

15 km *** 10.00-11.00

10 km *** 10.00-12.00

5 km *** 10.00-12.00

  

 

 

 

 

COÖPERATIEF REKREATIE-OORD KLEIN VAARWATER B.A.

Vakantiepark Klein Vaarwater, Klein Vaarwaterweg 14, 9164 MA BUREN (FR)

Klein Vaarwater Wandeltocht

25 km *** 10.00

17 km *** 10.00

10 km *** 10.00

 

 

 

 

SV TYNAARLO

Café Centraal, Dorpsstraat 8, 9482 PC TYNAARLO (DR)

43e Tynaarloërwandeltocht

40 km *** 08.00-09.00

30 km *** 08.00-09.30

20 km *** 09.00-12.00

15 km *** 09.00-13.00

10 km *** 09.00-14.00

5 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

Mallorca Walking Event – day 3 (E)