bnl logo 2014.png

 

 

 

APRIL.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

 

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 8

APRIL – AVRIL – APRIL 2018

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WSV DE RANSTUILEN RANST vzw (1017)

Evenementenhal Den Boomgaard, Antwerpsesteenweg, 2520 BROECHEM (RANST)

38e Internationale Wandeltocht - Walk 2 Gether-tocht

4-7-11-15-20-25-30-42 km *** 07.00-15.00

 

    

 

 

 

 

WSV SCHORRESTAPPERS (1402)

APB De Schorre, Schommelei 1, 2850 BOOM

4e Kleiputtentocht

4-7-12-15-21-28 km *** 08.00-15.00

    

 

 

 

 

DE DOMMELTRIPPERS NEERPELT (2032)

OC De Vranken, Herent 122, 3910 NEERPELT

Kolisbostocht

5-7-10-13-18-22 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV VITALES HOESELT (2067)

Gemeenschapscentrum Ter Kommen, Europalaan 2, 3730 HOESELT

Paastocht

4-6-13-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

 

WANDELCLUB NATUURVRIENDEN DEINZE vzw (3140)

Emmaüsinstituut Machelen, Leihoekstraat 7, 9870 MACHELEN (ZULTE)

16e Kunsttocht

6-10-15-20-25 km *** 06.30-15.00

  

 

 

 

 

REYNAERTSTAPPERS vzw (3150)

Basisschool Zonnewijzer, Kouterstraat 108, 9240 ZELE

34e Reynaerttocht

5-7-11-13-17-19-24-32 km *** 07.30-15.00

      

 

 

 

 

SPORTON vzw (4041)

S.O.K., Hasseltsebaan, 3290 DEURNE-DIEST

Sint-Engelbertustocht

5-7-13-20-25-32-43 km *** 07.00-15.00

 

   

 

 

 

 

MARCHING TEAM 15 WING AIR TPT MELSBROEK BELGIUM (4045)

Parochiezaal Perk, Kampenhoutsesteenweg 1, 1820 PERK (STEENOKKERZEEL)

25e Internationale Voorjaarstocht

4-6-12-16-20-32 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

EURAUDAX BELGIË (4258)

Cafetaria verblijfpark 't Liefoord, Robert Vandammestraat 65, 8670 KOKSIJDE

Euraudax Westkust

25 km *** 10.00

 

 

 

 

 

 

DE WITSOONE STAPPERS KROMBEKE (5180)

Sint-Janscollege, Burgemeester Bertenplein 32, 8970 POPERINGE

28e Hoppelandtocht

7-12-18-24-30 km *** 08.00-15.00

  

 

 

 

 

DE 7MIJL-STAPPERS MOORSELE (5411)

OC De Stekke, Sint-Maartensplein, 8560 MOORSELE (WEVELGEM)

18e Stekseltocht

4-7-14-18-26 km *** 07.00-15.00

      

 

 

 

 

SPORTRAAD ZUIENKERKE vzw (5449)

Sportcentrum, Oude Molenweg 15, 8377 MEETKERKE (ZUIENKERKE)

Meetkerkse Moerentocht

5-6-12-16-20-26 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

POLUC MARCHING TEAM (BBW 029)

Salle Gildenhuis, Kerkstraat 31, 1630 LINKEBEEK

5e Balade entre Soignes et Senne

5-8-14-22 km *** 07.30-15.00

           

 

 

 

 

LES INFATIGABLES DE JUMET (HT 033)

Salon Communal, Rue de Leernes 151, 6030 GOUTROUX (CHARLEROI)

40e Printanière des Infatigables

3-7-12-22 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

LES PINGOUINS DE BELLAIRE (LG 107)

Salle Havart, Rue Vieux Thier, 4610 BELLAIRE (BEYNE-HEUSAY)

44e Marche des Pingouins

4-6-12-21 km *** 07.00-15.00

  

 

 

 

 

LES 1000 PATTES DE PHILIPPEVILLE (NA 030)

C.A.R.P., Rue de la Gendarmerie 38, 5600 PHILIPPEVILLE

40e Marche de Printemps

5-12-21-30 km *** 07.00-15.00

   

 

 

 

 

VGDS (VGDS 000)

Kulturhaus Ourgrundia Mackenbach, Atzerath 44, 4783 SANKT VITH

6. VGDS Wanderung

5-10-20 km *** 08.00-14.00

   

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

WANDELVIERDAAGSE HET GOOI

SV Laren 99, sportcomplex de Laarder Engh, Schuilkerkpad 2, 1251 SC LAREN (NH)

6e Groepswandeling Wandelvierdaagse het Gooi

22 km *** 09.30

 

 

 

 

SPORTIEF WANDELEN STEDE BROEC

Resto De Kloet, Raadhuislaan 8, 1613 KR GROOTEBROEK (NH)

Kloetwandelloop

25 km *** 09.00-10.30

15 km *** 10.00-12.00

10 km *** 10.00-12.00

5 km *** 10.00-12.00

 

 

 

 

WSV STEEDS VOORWAARTS

S.V. Hoofddorp, IJweg 1155, 2133 MJ HOOFDDORP (NH)

40e Dik Tromwandeltocht

25 km *** 08.00-10.00

15 km *** 08.00-13.00

10 km *** 08.00-14.00

5 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

ROAD RUNNERS RUCPHEN

Dorpshuis Agora, Rucphense Vaartkant 2b, 4715 AV RUCPHEN (NB)

Wandeltocht Gemeente Rucphen

30 km *** 08.00-10.00

17 km *** 08.00-12.00

10 km *** 08.00-13.00

6 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

WSV WAALWIJK '82

Partycentrum Wijnand van Delft, Anton Pieckplein 73, 5152 LZ DRUNEN (NB)

50e Fellenoordtocht

40 km *** 08.00-10.00

30 km *** 08.00-10.00

25 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.00-12.00

15 km *** 08.00-12.00

10 km *** 08.00-13.30

5 km *** 08.00-13.30

 

 

 

 

STG. GEMEENSCHAPSHUIS MEGEN ACROPOLIS

Gemeenschapshuis Acropolis, Broeder Everardusplein 1, 5366 BE MEGEN (NB)

Kloosterwandeltocht

25 km *** 08.00-11.00

20 km *** 08.00-11.00

15 km *** 09.00-11.00

10 km *** 09.00-11.00

5 km *** 09.00-11.00

 

 

 

 

 

RUNNING TEAM OIRSCHOT

Sporthal De Kemmer, Bloemendaal 5, 5688 GP OIRSCHOT (NB)

Oirschotse Heidetocht t.b.v. mensen met kanker

30 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.00-12.00

15 km *** 08.00-12.00

10 km *** 08.00-13.00

5 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

STICHTING WANDELORGANISATIE PEELLAND

Adventure Store, Kastanjehoutstraat 3, 5706 XX HELMOND (NB)

12e Adventurestore Wandeltocht

42 km *** 08.00-09.00

30 km *** 08.00-11.00

25 km *** 08.00-12.00

20 km *** 08.00-12.00

15 km *** 08.00-14.00

10 km *** 08.00-14.00

5 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

 

 

WC BUURTSCHAP EENDRACHT

Café zaal van Nieuwenhoven, Pastoor Maesplein 1, 6034 TE NEDERWEERT-EIND (LI)

Wandeltocht Het Kruis

25 km *** 08.00-11.00

20 km *** 08.00-12.00

15 km *** 08.00-14.00

10 km *** 08.00-14.00

7 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

WC ST.CALLISTUS NEERBEEK

Café De Keulsteeg, Keulsteeg 43, 6191 HR BEEK (LI)

Notekrakerstocht

23 km *** 08.00-12.00

18 km *** 08.00-12.00

12 km *** 08.00-14.00

6 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

STICHTING WANDELENINBEUNINGEN

Dijkmagazijn Beuningen, Dijk 41, 6641 LA BEUNINGEN (GE)

Beleef Beuningen Buiten

25 km *** 08.00

14 km *** 08.00

 

 

 

 

WSV STEEDS VOORWAARTS

’t Akkertje, Dr. Van Der Feltzlaan 19B, 6882 KL VELP (GE)

Juliana wandeltocht

30 km *** 08.00-10.00

25 km *** 08.00-11.30

20 km *** 08.00-12.00

15 km *** 08.00-13.00

10 km *** 08.00-13.00

5 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

WSV DE WANDELVRIEND

Partycentrum ’t Noorden, Lichtenvoordsestraatweg 44, 7121 RA AALTEN (GE)

17e Lentewandelweekend

40 km *** 08.00-09.00

30 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.00-11.30

15 km *** 08.00-11.30

10 km *** 08.00-13.00

5 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

EAWC WANDELLUST

Clubgebouw Wandellust, Houtweg 28A, 7335 EX APELDOORN (GE)

8e Voorjaarswandeling

30 km *** 08.00-10.00

25 km *** 08.00-11.00

20 km *** 08.00-12.00

15 km *** 08.00-13.00

12 km *** 08.00-14.00

6 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

STICHTING TUKKERSTOCHT

Naast café Morshuis, Ootmarsumseweg 159, 7665 RX ALBERGEN (OV)

Tukkerstocht Albergen

40 km *** 08.00-08.30

25 km *** 10.00-10.30

18 km *** 11.00-11.30

12 km *** 12.00-12.30

6 km *** 14.00-14.30

 

 

 

 

SPEELTUINVERENIGING JEUGDLAND AFD. WANDELEN

Theehuis ’t Hunebed, van Helomaweg 47, 7973 JC DARP (DR)

31e Havelter Hunebeddenwandeltocht

25 km *** 09.00-12.00

15 km *** 09.00-13.00

10 km *** 09.00-14.00

5 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

LEUDELANGE

FLMP IVV Wanderung

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

Adeps à Champlon

 

 

 

 

 

Adeps à Graty

 

 

 

 

 

Adeps à Harmignies

 

 

 

 

Adeps à Havelange

  

 

 

 

 

Adeps à Morhet-Station

 

 

 

 

 

Adeps à La Reid

 

 

 

 

 

Adeps à Lustin

 

 

 

 

 

Adeps à Séviscourt 

 

 

 

 

 

Alte Veste Zirndorf in Langenzenn (D)

 

 

 

 

 

IVV W Oberviechtach (D)

 

 

 

 

 

Koeberg Extra Helden (Nl)

  

 

 

 

 

Association Marche Rosheim (F)

 

 

 

 

Amicale des Sapeurs-Pompiers de Soultz (F)