bnl logo 2014.png

 

 

 

APRIL.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

 

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 7

APRIL – AVRIL – APRIL 2018

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DE POMPOENSTAPPERS vzw (1050)

MPI de 3master, Pater Damiaanstraat, 2460 KASTERLEE

Marathonwandeling

4-6-10-15-20-25-30-42 km *** 06.00-15.00

 

 

 

 

 

 

WANDELCLUB DE BOKKENRIJDERS OVERPELT vzw (2012)

Parochiezaal, Bremstraat 25, 3900 OVERPELT

Holventocht

5-7-10 km *** 08.00-15.00

  

 

 

 

 

WSV LAND VAN RHODE vzw (3196)

Parochiaal Centrum Sint-Martinus, Kerkstraat 2, 9420 BURST (ERPE-MERE)

17e Bursitiatocht

6-10-14-18-21 km *** 07.00-15.00

            

 

 

 

 

KONINKLIJKE FUSIE CLUB GAVERE-ASPER (3379)

Voetbalterrein KFC Gavere-Asper, Vlienderweg 4, 9890 ASPER (GAVERE)

21e Friekietocht

7-15-25-40 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

 

 

WSV TERVUREN-BOS vzw (4007)

Koninklijk Atheneum Tervuren, Hippolyte Boulengerlaan 7, 3080 TERVUREN

40e Lentetocht

4-6-12-18-25-32 km *** 07.00-15.00

     

 

 

 

 

WANDELCLUB KOEKELARE vzw (5127)

Zaal De Balluchon, Moerestraat 19, 8680 KOEKELARE

Blarentocht

4-9-13-17-21-30-43-50 km *** 06.00-15.00

 

      

 

 

 

 

LES INFATIGABLES DE JUMET (HT 033)

Salon Communal, Rue de Leernes 151, 6030 GOUTROUX (CHARLEROI)

40e Printanière des Infatigables

3-7-12-22 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

LES MARCHEURS RECHAINTOIS asbl (LG 078)

Domaine des Tourelles, Route de Grand-Rechain 67, 4800 PETIT-RECHAIN (VERVIERS)

37e Marche d'après-midi

3-4-6-10-15 km *** 12.00-17.00

 

 

 

 

LES PINGOUINS DE BELLAIRE (LG 107)

Salle Havart, Rue Vieux Thier, 4610 BELLAIRE (BEYNE-HEUSAY)

44e Marche des Pingouins

4-6-12-21 km *** 07.00-15.00

       

 

 

 

 

LES 1000 PATTES DE PHILIPPEVILLE (NA 030)

C.A.R.P., Rue de la Gendarmerie 38, 5600 PHILIPPEVILLE

40e Marche de Printemps

5-12-21-30-42-50 km *** 06.00-15.00

 

                 

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

STG. SPORTWANDELSCHOOL HOORN-WEST FRIESLAND

Café-restaurant de Viersprong, Laanweg 1, 1871 BH SCHOORL (NH)

Wandel Bootcamp tocht De Schoorlse Duinen

10 km *** 10.00-11.00

Blote Voeten Wandeltocht Barrevoets

10 km *** 10.00-11.00

 

 

 

 

SV DE L.A.T.

Sportpark Puikman, v.v. Vitesse, Puikman 2, 1901 NN CASTRICUM (NH)

Bos-, duin- en strandtocht Castricum

60 km *** 07.00-08.00

40 km *** 07.00-09.00

25 km *** 08.00-10.00

  (gaat door op 14 april 2018)

 

 

 

 

WSV STEEDS VOORWAARTS

S.V. Hoofddorp, IJweg 1155, 2133 MJ HOOFDDORP (NH)

40e Dik Tromwandeltocht

25 km *** 08.00-10.00

15 km *** 08.00-13.00

10 km *** 08.00-14.00

5 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

WSV BENSCHOPS BLOESEM

Gebouw muziekvereniging Excelsior, Panoven 22, 3401 RA IJSSELSTEIN (UT)

57e Bloesemtocht

40 km *** 08.00-09.00

20 km *** 09.00-10.00

15 km *** 09.00-13.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

WS78

Dorpshuis De Twee Marken, Trompplein 5, 3951 CR MAARN (UT)

Lustrumtocht: WS78 door verleden naar heden

40 km *** 09.00

20 km *** 09.00-10.00

 

     

 

 

 

 

WSV WAALWIJK '82

Partycentrum Wijnand van Delft, Anton Pieckplein 73, 5152 LZ DRUNEN (NB)

50e Fellenoordtocht

40 km *** 08.00-10.00

30 km *** 08.00-10.00

25 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.00-12.00

15 km *** 08.00-12.00

10 km *** 08.00-13.30

5 km *** 08.00-13.30

 

    

 

 

 

 

WSV STEEDS VOORWAARTS

’t Akkertje, Dr. Van Der Feltzlaan 19B, 6882 KL VELP (GE)

Juliana wandeltocht

30 km *** 08.00-10.00

25 km *** 08.00-11.30

20 km *** 08.00-12.00

15 km *** 08.00-13.00

10 km *** 08.00-13.00

5 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

WSV DE WANDELVRIEND

Partycentrum ’t Noorden, Lichtenvoordsestraatweg 44, 7121 RA AALTEN (GE)

17e Lentewandelweekend

40 km *** 08.00-09.00

30 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.00-11.30

15 km *** 08.00-11.30

10 km *** 08.00-13.00

5 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

 

EAWC WANDELLUST

Clubgebouw Wandellust, Houtweg 28A, 7335 EX APELDOORN (GE)

8e Voorjaarswandeling

30 km *** 08.00-10.00

25 km *** 08.00-11.00

20 km *** 08.00-12.00

15 km *** 08.00-13.00

12 km *** 08.00-14.00

6 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

RODE KRUIS OMMEN

Paviljoen De IJskelder, het Laar 3a, 7731 AV OMMEN (OV)

Krentenbloesemwandeltocht Rode Kruis

40 km *** 07.30-08.30

25 km *** 08.00-09.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.00-14.00

5 km *** 10.00-15.00

 

 

 

 

 

SPEELTUINVERENIGING JEUGDLAND AFD. WANDELEN

Theehuis ’t Hunebed, van Helomaweg 47, 7973 JC DARP (DR)

31e Havelter Hunebeddenwandeltocht

25 km *** 09.00-12.00

15 km *** 09.00-13.00

10 km *** 09.00-14.00

5 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

 

STICHTING AVD KAMPEN

Restaurant De 4 Jaargetijden, IJsselkade 59, 8261 AG KAMPEN (OV)

Hanzetocht Kampen

30 km *** 08.30-10.30

18 km *** 09.00-11.00

5 km *** 11.00-14.00

 

 

 

 

WANDELVERENIGING EENDRACHT

Kantine v.v. Asser Boys, Lonerstraat 100A, 9403 TD ASSEN (DR)

23e Eendrachttocht

40 km *** 08.30-09.00

25 km *** 09.00-09.30

15 km *** 09.15-13.00

10 km *** 09.15-13.00

5 km *** 09.15-13.00

 

       

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

L’Amicale des Sapeurs-Pompiers de Soultz (F)

 

 

 

 

 

Geltendorf Wandertag (D)