bnl logo 2014.png

 

 

 

APRIL.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

 

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 

 

MAANDAG – LUNDI – MONTAG

 2

APRIL – AVRIL – APRIL 2018

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WANDELCLUB KADEE BORNEM vzw (1018)

CC Ter Dilft, Sint-Amandsesteenweg 43, 2880 BORNEM

49e Paastochten

6-10-15-20-25-30 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

 

WSV MILIEU 2000 LOMMEL (2043)

Feestzaal Den Horst, Gelderhorsten , 3920 LOMMEL

38e Paastocht

4-7-13-20 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

 

WSV DE SCHOVERIK DIEPENBEEK (2045)

Zaal De Kei, Keistraat 26, 3590 DIEPENBEEK

Lentetocht

6-12-18-22 km *** 08.00-15.00

  

 

 

 

 

BERG- & BOSWANDELAARS VOEREN vzw (2070)

Kursaal, Boomstraat, 3798 'S GRAVENVOEREN (VOEREN)

9-Bergentocht - Euregio Marching Trophy - 27e Paaswandeling

5-8-12-20-30 km *** 07.30-15.00

       

 

 

 

 

WANDELCLUB AL KONTENT GROOT EVERGEM vzw (3304)

Feestzaal De Molen, Goeiingen 12, 9940 EVERGEM

26e W.A.K.-tocht

4-8-12-18-22-30 km *** 07.00-15.00

   

 

 

 

 

WSV CHATONS RONSE vzw (3376)

Zaal La Salette Louise-Marie, La Salettestraat 1, 9680 MAARKEDAL

Muziekbostocht

4-7-14-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

 

IJSETRIPPERS vzw (4025)

De Linde, Pastorijstraat, 3040 OTTENBURG (HULDENBERG)

Lentetocht tussen Lane en Dijle

4-7-12-18-25 km *** 08.00-15.00

   

 

 

 

 

GODELIEVESTAPPERS RUDDERVOORDE vzw (5059)

Oostcampus, Siemenslaan 1, 8020 OOSTKAMP

43e Houtlandtocht

5-7-10-13-18-22-27-35-42 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

 

DE HEUVELLANDSTAPPERS vzw (5089)

OC De Gaper, Reningelststraat 35, 8956 KEMMEL (HEUVELLAND)

Kemmelbergtocht

5-9-11-16-20-25-32 km *** 07.00-15.00

    

 

 

 

 

LES AMIS DE L'ARGENTINE (BBW 045)

Ecole Communale, Rue des Combattants 112, 1310 LA HULPE

23e Marche de Pâques

5-12-16-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

 

LES TRAÎNE-SAVATES MONTIGNIES S/SAMBRE (HT 009)

Salle du Jeu de Balle, Rue Saint-Jean, 6120 COUR-SUR-HEURE (HAM-SUR-HEURE-NALINNES)

Marche du Lundi de Pâques

4-8-13-21-30 km *** 07.00-15.00

      

 

 

 

 

LES SANGLIERS DU SAMSON (NA 017)

Centre Récréatif, Rue des Deux Chênes, 5340 MOZET (GESVES)

28e Marche du Struviaux - Mémorial Daniel Chardon

6-12-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

HET GOUDEN BOLTJE

Schietsportcentrum Odysseus, Emmalaan 65, 1791 AT DEN BURG (NH)

Lammetjeswandeltocht

40 km *** 09.00-10.00

25 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-14.00

10 km *** 09.00-14.00

5 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

WSV S.D.S. DEN HAAG

Clubgebouw wsv S.D.S., Hooftskade 92a, 2526 KB 'S-GRAVENHAGE (ZH)

18e S.D.S. Paastocht

40 km *** 08.00-11.00

25 km *** 08.00-11.00

15 km *** 09.00-13.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

DOOR EENDRACHT STERK

Clubgebouw Vires et Celeritas, Calslaan 91, 2804 RT GOUDA (ZH)

63e Goudse Paaswandeltocht

40 km *** 07.00-09.00

25 km *** 08.00-10.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.00-12.00

5 km *** 09.00-12.00

Stadswandeling Gouda

10 km *** 09.00-12.00

 

 

 

 

WSV DE VRIJBUITERS

Dorpshuis, Dorpsstraat 28, 4268 GJ MEEUWEN (NB)

33e Vrijbuiters Paaswandeltocht

50 km *** 07.00-09.00

40 km *** 07.00-09.00

30 km *** 07.00-10.00

20 km *** 08.00-13.00

15 km *** 09.00-13.00

10 km *** 09.00-13.00

7 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

 

WVN NULAND

Café Kerkzicht (t.o. de kerk), Kerkstraat 29, 5392 CA NULAND (NB)

15e Nuwelantmars

30 km *** 07.30-10.00

20 km *** 07.30-10.00

12 km *** 07.30-12.00

8 km *** 07.30-12.00

 

 

 

 

 

STICHTING ZJWAMER PAOSLOUP

De Mert; Markt 1, 6071 JD SWALMEN (LI)

Zjwamer Paosloup Wandeltocht

22 km *** 09.30-12.00

12 km *** 09.30-14.00

 

 

 

 

WSV ECHT

Jeugdhuis Pius X, Mussenstraat 6, 6101 CS ECHT (LI)

2e Avondwandeling

10 km *** 16.30-19.00

5 km *** 16.30-19.00

 

 

 

 

WSV A HERMKES

Basisschool A Hermkes, Schoolstraat 16, 6285 BB EPEN (LI)

Bloesemwandeltocht

20 km *** 08.00-14.00

15 km *** 08.00-14.00

10 km *** 08.00-15.00

5 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WSV BRUMMEN

K.V. Mélynas Domatrac, Rhienderstein 6, 6971 LX BRUMMEN (GE)

Veluwezoomtocht

40 km *** 08.00-09.00

30 km *** 08.00-10.30

20 km *** 09.00-11.30

15 km *** 09.00-13.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

 

ADHOCWERK

Denekamperdijk, Denekamperdijk 59, 7581 PX LOSSER (OV)

Smokkel-wandeltocht aan de Dijk 4e dag TW4D - Twentse Wandel4daagse

25 km *** 08.00-11.00

16 km *** 08.00-12.00

10 km *** 09.00-14.00

5 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

 

WGH (WANDEL GROEP HEETEN)

Manege Heeten, Schöpkesdijk 1, 8111 RH HEETEN (OV)

Voorjaarswandeltocht Heeten

30 km *** 08.30-10.00

20 km *** 08.30-11.00

15 km *** 08.30-11.30

8 km *** 08.30-13.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

EISCHEN

 FLMP IVV Wanderung

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

Adeps à Rochefort 

 

 

 

 

Adeps à Franc-Waret 

 

 

 

 

Marche du Souvenir de Paula à Elsenborn 

     

 

 

 

 

Kompenijstertocht te Jubbega (Nl) 

 

 

 

 

 

GTW te Bichl (D)