bnl logo 2014.png

 

 

 

APRIL.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

 

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 1

APRIL – AVRIL – APRIL 2018

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WANDELCLUB DE SINT-JANSSTAPPERS (1287)

Parochiezaal, Dreveneind 1, 2910 ESSEN

Den Ouwen Uil Tochten - Walk 2 Gether-tocht

4-7-12-16-19-25-35 km *** 08.00-15.00

   

 

 

 

 

WANDELCLUB PAUL GERARD BERINGEN (2051)

Buurthuis De Kardijk, Burgemeester Heymansplein 14A, 3581 BEVERLO (BERINGEN)

Paul Gerardtocht

4-8-12-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

TONGERSE WANDELVRIENDEN (2052)

Zaal Alliance, Steenstraat 12, 3770 KANNE (RIEMST)

Parel van de Jekervallei

4-5-7-9-12-15-19-23 km *** 07.00-15.00

            

 

 

 

 

SINGELWANDELAARS STROMBEEK-BEVER (4033)

Sporthal E. Soens, Singel 57, 1853 STROMBEEK-BEVER (GRIMBERGEN)

Paastocht

5-8-12-18-22 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

 

GLOBETROTTERS HAGELAND vzw (4036)

Zaal De Veldbazuin, Dorp 5, 3221 NIEUWRODE (HOLSBEEK)

32e Parel van het Hageland

4-6-12-16-21-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB NOOIT MOE BOEZINGE vzw (5207)

V.T.I., Augustijnenstraat 58, 8900 IEPER

Dwars door de Frontstreek

6-8-13-17-20-24-27 km *** 07.00-15.00

     

 

 

 

 

VERDIGYM COLLINES FLOBECQ (HT 003)

Maison du Village, Rue Abbé Pollart 4, 7880 FLOBECQ (VLOESBERG)

Marche des Collines - Challenge interclubs ACHO

5-8-14-20-30 km *** 07.00-15.00

  

 

 

 

 

CLUB MARCHEURS PLAYA-TROTT (LG 018)

Salle Communale, Rue de la Poste 14, 4850 MONTZEN (PLOMBIÈRES)

45e Marche Internationale du Playa-Trott

4-6-12-17-23-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

 

LES HERMALLIS (LG 135)

Ecole de Clermont, Rue aux Houx 1, 4480 CLERMONT-SOUS-HUY (ENGIS)

40e Marche printanière des Stchroumfs

4-8-12-21 km *** 07.00-15.00

  

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

WSV DE ZWERVERS

Sporthal Heliomare, Relweg 51, 1949 EC WIJK AAN ZEE (NH)

50e Duinentocht

40 km *** 08.30-09.30

25 km *** 08.30-11.00

20 km *** 08.30-11.00

15 km *** 08.30-13.00

10 km *** 08.30-13.00

5 km *** 08.30-13.00

 

 

 

 

ATLETIEK EN RECREATIESPORTVER. DE JONGE ATLEET

Café ’t Boomke, Ettenseweg 52, 4891 SX RIJSBERGEN (NB)

Lentewandeltocht

15 km *** 09.00-10.00

10 km *** 09.00-10.30

5 km *** 09.00-10.30

 

 

 

 

NORDIC WALKING VERENIGING DE WITRIJT

SBP Outdoor, Witrijtseweg 15, 5571 XJ BERGEIJK (NB)

Maandwandeling

16 km *** 08.30-10.00

8 km *** 08.30-11.00

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING VWC VOETJE VOOR VOETJE

Manege Molenberg, Valkenswaardseweg 29C, 5595 XB LEENDE (NB)

Paastocht

30 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.00-11.30

15 km *** 08.00-13.00

10 km *** 08.00-14.00

   

 

 

 

 

SV OLYMPIA

Kasteel Doornenburg, Kerkstraat 27, 6686 BS DOORNENBURG (GE)

De Kasteeltocht

42 km *** 08.00-10.30

35 km *** 08.00-10.30

30 km *** 08.00-11.00

25 km *** 08.00-11.00

20 km *** 08.00-12.30

15 km *** 08.00-12.30

10 km *** 08.00-14.00

5 km *** 08.00-14.00

Dorpshuis de Cluse, Martinusweg 29, 6914 AL HERWEN (GE)

De Kasteeltocht

42 km *** 08.00-10.30

35 km *** 08.00-10.30

30 km *** 08.00-11.00

25 km *** 08.00-12.00

 

 

 

 

 

STICHTING VRIENDEN VAN HET NOASMAN

Bezoekerscentrum Het Noasman, Meenweg 4, 7156 NX BELTRUM (GE)

Landgoed Wandeltocht

30 km *** 09.00-10.00

20 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-11.00

10 km *** 09.00-12.00

5 km *** 09.00-12.00

 

 

 

 

STICHTING EXPLOITATIE ERVE KRAESGENBERG

Erve ’t Kraesgenberg, Bookholtlaan 25, 7581 BB LOSSER (OV)

Paaswandeltocht - Twentse Wandel4daagse

30 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.00-10.00

15 km *** 08.00-12.00

10 km *** 08.00-13.00

5 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

 

STICHTING DEDEMSVAART LOOPT

Olde Heerd, Zwolseweg 116, 7707 AL BALKBRUG (OV)

VoorjaarsLoop

35 km *** 08.00-09.00

20 km *** 08.00-11.00

15 km *** 08.00-13.00

10 km *** 08.00-14.00

5 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

Adeps à Hotton

 

 

 

 

 

Adeps à Saint-Hubert

 

 

 

 

Adeps à Moulin du Ruy

 

 

 

 

 

 Adeps à Stave

  

 

 

 

 

Adeps à Anseremme

 

 

 

 

 

Adeps à Dongelberg

 

 

 

 

 

Adeps à Estinnes-au-Mont