bnl logo 2014.png

 

 

 

MAART.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

 

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 31

MAART – MARS – MARZ 2018

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DE KLEITRAPPERS vzw (1013)

Clublokaal De Kleitrappers, Korte Veerstraat, 2840 TERHAGEN (RUMST)

Klinkaerttocht - Memorial André Vanheuckelom en François Schoeters

4-7-13-18-22 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

 

WSV DE DRAGONDERS HASSELT vzw (2027)

Parochiezaal Zelem, Dorpsstraat 25, 3545 ZELEM (HALEN)

Muizenorentocht

5-8-12-21 km *** 07.00-15.00

  

 

 

 

 

WSV 10 WING TAC vzw (2083)

Schuttersgilde Sint-Sebastiaans, Oude Weyerstraat 31, 3990 GROTE-BROGEL (PEER)

15e Lentetocht

4-6-11-17 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

PADSTAPPERS GERAARDSBERGEN vzw (3135)

Tent, Europakruispunt, 1000 BRUSSEL

Van 't Jongste naar 't Oudste Manneken-Pis

50 km *** 07.00-08.00

 

            

 

 

 

 

WANDELCLUB ROAL BENTI vzw (3278)

Parochiezaal, Dorpsstraat 61, 9980 SINT-LAUREINS

Meetjesland… maak het mee - Lentetocht

4-6-7-9-14-20-26 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

 

DE PAJOTTEN HEKELGEM vzw (4038)

Zaal De Kluis (Ledeberg), Kapelleweide 13, 1760 ROOSDAAL

Lentetocht

4-7-9-14-21 km *** 08.00-15.00

   

 

 

 

 

WANDELCLUB DE DUINTRAPPERS WESTENDE vzw (5008)

Zaal Stille Meers, Sluisvaartstraat 19, 8430 MIDDELKERKE

Lentekriebelswandeltocht

6-10-15-20-25 km *** 07.30-15.00

   

 

 

 

 

LES MARCHEURS RANSARTOIS (HT 010)

Salle des Fêtes, Rue du Roi Chevalier, 6220 WANGENIES (FLEURUS)

11e Printanière

4-6-12-21 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

CLUB MARCHEURS PLAYA-TROTT (LG 018)

Salle Communale, Rue de la Poste 14, 4850 MONTZEN (PLOMBIÈRES)

45e Marche Internationale du Playa-Trott

4-6-12-17-23-30 km *** 07.00-15.00

      

 

 

 

 

LES HERMALLIS (LG 135)

Ecole de Clermont, Rue aux Houx 1, 4480 CLERMONT-SOUS-HUY (ENGIS)

40e Marche printanière des Stchroumfs

4-8-12-21 km *** 07.00-15.00

    

 

 

 

 

LES BOTTINES BORQUINES SAINT-HUBERT (LUX 042)

Salle Notre Maison, Ruelle des Messes, 6890 LIBIN

Marche de printemps

6-12-20-30-42 km *** 06.30-14.00

 

      

 

 

 

 

MARCHEURS DE HAUTES-ROCHES DOURBES (NA 054)

Cercle Chez Nous, Rue de Bruyère 14, 5670 TREIGNES (VIROINVAL)

26e Marche des Couleuvrots

6-10-13-20-30-42 km *** 06.00-15.00

 

    

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

DE LAATSTE LOODJES

Vrijbuiter, Stormhoek 17, 1506 SW ZAANDAM (NH)

12e Rondje Haven

15 km *** 09.00-13.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

WSV DE ZWERVERS

Sporthal Heliomare, Relweg 51, 1949 EC WIJK AAN ZEE (NH)

50e Duinentocht

40 km *** 08.30-09.30

25 km *** 08.30-11.00

20 km *** 08.30-11.00

15 km *** 08.30-13.00

10 km *** 08.30-13.00

5 km *** 08.30-13.00

 

 

 

 

 

DOOR EENDRACHT STERK

Clubgebouw Vires et Celeritas, Calslaan 91, 2804 RT GOUDA (ZH)

63e Goudse Paaswandeltocht

40 km *** 08.00-09.00

25 km *** 08.00-10.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.00-12.00

5 km *** 09.00-12.00

Stadswandeling Gouda

10 km *** 09.00-12.00

 

 

 

 

STG. KENNEDY MARS SITTARD

Markt Sittard, Markt, 6131 EL SITTARD (LI)

55e Kennedy-Mars

80 km *** 05.00-07.00

Swentibold-Mars

40 km *** 10.00-10.30

Mini-Mars Sittard

10 km *** 12.00-12.30

 

   

 

 

 

 

STICHTING WANDELEN 50+ GENNEP

Zorgcentrum Norbertushof, Kleermakersgroes 20, 6591 KH GENNEP (LI)

5e Vrienden voor Norbertus wandeltocht

40 km *** 07.00-09.00

25 km *** 07.00-11.00

20 km *** 07.00-11.00

15 km *** 08.00-12.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

SV OLYMPIA

Kasteel Doornenburg, Kerkstraat 27, 6686 BS DOORNENBURG (GE)

De Kasteeltocht

42 km *** 08.00-10.30

35 km *** 08.00-10.30

30 km *** 08.00-11.00

25 km *** 08.00-11.00

20 km *** 08.00-12.30

15 km *** 08.00-12.30

10 km *** 08.00-14.00

5 km *** 08.00-14.00

Dorpshuis de Cluse, Martinusweg 29, 6914 AL HERWEN (GE)

De Kasteeltocht

42 km *** 08.00-10.30

35 km *** 08.00-10.30

30 km *** 08.00-11.00

25 km *** 08.00-12.00

 

 

 

 

STICHTING VRIENDEN VAN HET NOASMAN

Bezoekerscentrum Het Noasman, Meenweg 4, 7156 NX BELTRUM (GE)

Landgoed Wandeltocht

30 km *** 09.00-10.00

20 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-11.00

10 km *** 09.00-12.00

5 km *** 09.00-12.00

 

 

 

 

ADHOCWERK

Lossers Voetcomfort, Raadhuisstraat 20, 7581 AA LOSSER (OV)

10e Loslopers Voorjaarswandeltocht - 2e dag TW4D - Twentse Wandel4daagse

30 km *** 08.00-10.00

25 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.30-11.00

15 km *** 08.30-11.00

10 km *** 09.00-14.00

5 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

 

STICHTING PROGRAM

MFC De Binder, De Binder 11, 7783 HA GRAMSBERGEN (OV)

7e Gramsberger Torentocht

40 km *** 07.00-09.00

30 km *** 07.00-10.00

20 km *** 08.00-11.00

15 km *** 08.00-13.00

10 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

 

STG VERENIGINGSGEBOUW DE PLOATS

MFC de Ploats, Groenestraat 18, 8356 DB BLOKZIJL (OV)

Blokzijler Meren Wandeltocht

40 km *** 07.30-10.00

30 km *** 07.30-10.00

25 km *** 08.30-11.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.00-12.00

 

 

 

 

SPORTVERENIGING VOMOS

Dorpshuis de Trefkoel, Achter de Brinken 6e, 9462 RH GASSELTE (DR)

5e Meul'ndob wandeltocht

40 km *** 08.30-09.30

30 km *** 08.30-09.30

20 km *** 08.30-12.00

15 km *** 08.30-12.00

10 km *** 08.30-14.00

5 km *** 08.30-14.00

 

   

 

 

 

 

GWC

Speeltuin FEO, Gorechtkade 146, 9713 CL GRONINGEN (GR)

Lentetocht

50 km *** 08.00

40 km *** 08.00

30 km *** 08.00

15 km *** 09.30

10 km *** 09.30

5 km *** 09.30

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

Damshûs Wandeltocht Nijbeers (Nl)