bnl logo 2014.png

 

 

 

MAART.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

 

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 25

MAART – MARS – MARZ 2018

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MERKSEMSE WANDELCLUB DE STROBOEREN vzw (1056)

Sint-Annacollege, Oscar de Gruyterlaan, 2050 ANTWERPEN

Sint-Annatochten - Walk 2 Gether-tocht

5-8-11-15-21-25-30-35-42 km *** 07.00-15.00

 

  

 

 

 

 

SAMEN UIT SAMEN THUIS vzw (2042)

Zaal De Plas, Binnenvaartstraat , 3530 HOUTHALEN-HELCHTEREN

Midden-Limburg-tocht

4-7-12-16-21-30 km *** 07.00-15.00

  

 

 

 

 

WANDELCLUB REIGERSTAPPERS VINDERHOUTE vzw (3084)

Parochiaal Centrum Lovendegem, Kasteeldreef 75, 9920 LOVENDEGEM

40e Reigertocht

5-8-12-18-23-30 km *** 07.00-15.00

    

 

 

 

 

WSV DE VOSSEN vzw (3139)

Gemeentelijke Basisschool 't Sprinkhaantje, Collegestraat 1, 9255 BUGGENHOUT

35e Lentevossentocht

6-10-16-21-32 km *** 08.00-15.00

    

 

 

 

 

WC DE GRASHOPPERS vzw (4044)

Gemeenschapscentrum Den Egger, August Nihoulstraat 74, 3270 SCHERPENHEUVEL-ZICHEM

Grashopperstocht

5-7-10-13-16-20-25-30 km *** 07.00-15.00

     

 

 

 

 

BINDKRACHT vzw (4104)

School Bovenbouw Sint-Gertrudis, Molenbergstraat 25, 3400 LANDEN

Lentewandeling

5-8-12-18 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

DE HEIDETOCHTEN KESTER-GOOIK vzw (4358)

Zaal Familia, Bronnenweg 2, 1755 GOOIK

19e Camtocht

5-8-11-15-19-22-26-29-32-42-50 km *** 07.00-15.00

 

       

 

 

 

 

WSV DE KEIGNAERTTRIPPERS OOSTENDE vzw (5011)

Openluchtcentrum Duin en Zee, Fortstraat 128, 8400 OOSTENDE

45e Lentetocht - De Kust Wandelt

6-12-18-24-30 km *** 07.30-15.00

   

 

 

 

 

RHODESSTAPPERS KACHTEM (5480)

Sint-Vincentiusschool, Hogestraat 66, 8870 KACHTEM (IZEGEM)

14e Sint-Janswandeling

5-10-15-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

 

ONS ERF STAPPERS (5514)

Ons Erf, Chartreuseweg 53, 8200 SINT-MICHIELS (BRUGGE)

10e Lentetocht

4-6-12-18 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

LES MARCHEURS DU HAIN (BBW 016)

Espace Beau Bois, Rue de Tubize 11, 1440 BRAINE-LE-CHÂTEAU

42e Marche du Printemps

5-10-16-20-30-40 km *** 06.30-15.00

 

      

 

 

 

 

LES HURLUS EN BALADE (HT 067)

Salle Concordia, Rue Provinciale 149, 7760 ESCANAFFLES (CELLES)

Marche du printemps

6-12-18-24-30 km *** 07.00-15.00

     

 

 

 

 

CLUB MARCHEURS JALHAY (LG 178)

Salle La Petite France, Surister 2A, 4845 JALHAY

Marche de jour

4-6-12-21 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

 

MARCHEURS COUDE À COUDE NANDRIN (LG 179)

Salle Communale de Saint-Séverin, Rue d'Engihoul 17, 4550 NANDRIN

Marche du printemps

4-6-12-18-25-30 km *** 06.30-15.00

      

 

 

 

 

LES BERGEOTS (NA 028)

Salle Communale, Place d'Hanzinelle, 5621 HANZINELLE (FLORENNES)

Marche du 40ème

4-6-12-21-30 km *** 06.30-15.00

    

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

AALSMEERSE WANDELSPORT VERENIGING

Health en Sportclub Aalsmeer, Beethovenlaan 114, 1431 WZ AALSMEER (NH)

38e Westplastocht

25 km *** 09.15-10.30

15 km *** 09.15-12.30

10 km *** 09.15-12.30

5 km *** 09.15-12.30

 

 

 

 

STICHTING WANDELSPORT ALPHEN AAN DEN RIJN

Ruygeborg Hoeve, Noordenseweg 23k, 2421 XW NIEUWKOOP (ZH)

Koek & Lopie Winterwandelingen 2018

30 km *** 08.30

20 km *** 09.30

10 km *** 11.00

 

 

 

 

STICHTING WANDELSPORTCENTRUM DE VERBINDING

NS-station Maarssen, Safariweg 11, 3605 MA MAARSSEN (UT)

Groepswandeling Verbinding

25 km *** 09.30

15 km *** 09.30

 

 

 

 

W.S.V. ONS GENOEGEN SCHAIJK i.s.m. MAASHORST EVENTS

Charme camping Hartje Groen, Udensedreef 14, 5374 RK SCHAIJK (NB)

Walking Event De Maashorst

30 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.00-12.00

15 km *** 08.00-12.00

10 km *** 08.00-13.00

5 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

WC ST.CAECILIA SPAUBEEK

MFC ’t Roadhoes, Musschenberg 101, 6176 BE SPAUBEEK (LI)

Lentewandeltocht

25 km *** 07.00-10.00

19 km *** 07.00-12.00

12 km *** 07.00-14.00

7 km *** 07.00-14.00

  

 

 

 

 

WANDELCOMITÉ FASILA

FASILA-gebouw, Ter Hallen 10, 6451 CE SCHINVELD (LI)

Fa-Si-La/ Rode Beek Wandeltochten

35 km *** 08.00-10.00

28 km *** 08.00-14.00

21 km *** 08.00-12.00

14 km *** 08.00-14.00

7 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

WC SCOUTINGGROEP ST. WILLIBRORD

H.K. Scouting St. Willibrord, Voorterstraat 90, 6462 SX KERKRADE (LI)

Mokkentocht

30 km *** 08.00-10.00

22 km *** 08.00-11.00

15 km *** 08.00-14.00

12 km *** 08.00-14.00

6 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

WSV ZWANENVELD i.s.m. ZV DE BATAVIEREN

Bestuursbureau Conexus, Panovenlaan 1, 6525 DZ NIJMEGEN (GE)

Lentewandeltocht

40 km *** 08.00-11.00

30 km *** 08.00-11.00

25 km *** 08.00-11.00

20 km *** 08.00-12.00

15 km *** 08.00-13.00

10 km *** 08.00-14.00

5 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

ATLETIEKVERENIGING ARCHEUS

Sportcomplex Hunenbulten, Vredenseweg 134b, 7101 LS WINTERSWIJK (GE)

61e Rode Kruis Wandeltocht

32 km *** 08.00-10.00

24 km *** 08.00-13.00

16 km *** 08.00-13.00

12 km *** 08.00-13.00

9 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

STG. INTERNATIONALE VIERDAAGSE APELDOORN

Van der Valk hotel Apeldoorn De Cantharel, Van Golsteinlaan 20, 7339 GT UGCHELEN (GE)

3e Midden Veluwe wandeltocht

30 km *** 09.00-10.00

20 km *** 09.00-12.00

15 km *** 09.00-13.00

10 km *** 09.00-14.00

5 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

WV BARGERMARKE

Recreatiecentrum Rijmaaran, Slenerweg 118, 7848 AK SCHOONOORD (DR)

4e tocht Winterkwartet

30 km *** 08.30-10.00

20 km *** 08.30-11.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

WANDELVERENIGING OLST

Sportcafé de Hooiberg, Hooiberglaan 9, 8121 RA OLST (OV)

Dialectentocht

30 km *** 09.00-10.00

20 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 10.00-13.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

WANDERFRËNN ETTELBRÉCK asbl

Lycée Technique d'Ettelbruck, Avenue Salentiny 71, L-9080 ETTELBRUCK

 FLMP IVV Wanderung 

5-10 km *** 07.00-13.00

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

Adeps à Linkebeek

  

 

 

 

 

Adeps à Laloux 

 

 

 

 

 

Adeps à Rencheux

 

 

 

 

 

Adeps à Deigné 

 

 

 

 

Falos te Ganshoren

 

 

 

 

Haybes-sur-Meuse (F)

 

 

 

 

 

Thelonne (F)

 

 

 

 

 

GTW Dachau (D)

 

 

 

 

Hohenloher Wandergermanen Schrozberg (D)