bnl logo 2014.png

 

 

 

MAART.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

 

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 24

MAART – MARS – MARZ 2018

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DE MIJNLAMP BERINGEN-MIJN vzw (2072)

PC De Kring, Pastoor Grausstraat 12, 3583 PAAL (BERINGEN)

Lentetocht

4-7-12-21 km *** 07.00-15.00

  

 

 

 

 

WSV WINTERSLAG vzw (2081)

Zaal Paro, Noordlaan 133, 3600 GENK

Ter Heide Tocht

6-12-20 km *** 08.00-15.00

        

 

 

 

 

KWB MOERZEKE (3540)

Chiromeisjes Pimpernel, Groenstraat 9, 9220 MOERZEKE (HAMME)

3e Kluddetocht

5-10-15-20 km *** 08.00-15.00

 

       

 

 

 

 

EURAUDAX BELGIË (4258)

Café Schuttershof, Markekerkstraat 24, 8510 MARKE (KORTRIJK)

Euraudax Kuurne-Ieper

25-50 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

 

 

WANDELCLUB VIER OP EEN RIJ GROOT-ZEDELGEM vzw (5137)

Spes Nostra Instituut, Pastoor Staelensstraat 4, 8210 ZEDELGEM

28e Leeuwtocht

6-12-18-21-30-42-50 km *** 06.15-15.00

 

    

 

 

 

 

VELODROOMVRIENDEN MOORSLEDE (5347)

Gemeenschapscentrum De Bunder, Iepersestraat 52B, 8890 MOORSLEDE

Pater Lievenstocht

6-12-18-24 km *** 07.00-15.00

   

 

 

 

 

LES MARCHEURS DU SOUVENIR DE LEUZE (HT 051)

Salle l'Envol, Place 8, 7911 BUISSENAL (FRASNES-LEZ-ANVAING)

Marche d'attente

4-7-15-20-25 km *** 07.00-15.00

        

 

 

 

 

CLUB MARCHEURS JALHAY (LG 178)

Salle La Petite France, Surister 2A, 4845 JALHAY

Marche de jour

4-6-12-21 km *** 07.00-14.00

   

 

 

 

 

MARCHEURS COUDE À COUDE NANDRIN (LG 179)

Salle Communale de Saint-Séverin, Rue d'Engihoul 17, 4550 NANDRIN

Marche du printemps

4-6-12-18-25-30 km *** 06.30-15.00

    

 

 

 

 

BATTEURS DE CUIR DINANT (NA 016)

Salle La Victorieuse, Rue de Sto, 5530 EVREHAILLES (YVOIR)

35e Marche de Poilvache

4-7-12-21-30-42 km *** 06.00-14.00

 

            

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

AALSMEERSE WANDELSPORT VERENIGING

Health en Sportclub Aalsmeer, Beethovenlaan 114, 1431 WZ AALSMEER (NH)

38e Westplastocht

25 km *** 09.15-10.30

15 km *** 09.15-12.30

10 km *** 09.15-12.30

5 km *** 09.15-12.30

 

 

 

 

LE CHAMPION

Circuit Park Zandvoort, Burgemeester v Alphenstr 108, 2041 KP ZANDVOORT (NH)

30 van Zandvoort

30 km *** 07.30-10.30

18 km *** 09.00-11.00

 

 

 

 

STICHTING RANDSTAD SERIE '80

Snowworld, Buytenparklaan 30, 2717 AX ZOETERMEER (ZH)

380e wandeltocht RS80 nr. 10

25 km *** 09.00-10.00

15 km *** 09.00-10.00

 

 

 

 

WS OOSTENDAM

Clubgebouw de Korenbloem, Tarwestraat 34a, 2989 AW RIDDERKERK (ZH)

Jan van Boven-Oostendamtocht

40 km *** 07.00-08.00

25 km *** 08.00-09.00

15 km *** 08.00-10.00

10 km *** 08.00-10.00

 

 

 

 

STICHTING WANDELSPORTCENTRUM DE VERBINDING

NS-station Breukelen, Stationsweg 89, 3621 LK BREUKELEN (UT)

Trainingswandeling Verbinding

20 km *** 09.30

 

 

 

 

WSV DE VROLIJKE TIPPELAARS

Clubhuis Zeeland Sport, Baskensburgplein 4, 4383 NE VLISSINGEN (ZE)

Voorjaarstocht

40 km *** 08.30-09.00

25 km *** 08.30-09.00

15 km *** 08.30-12.00

10 km *** 08.30-13.00

5 km *** 08.30-13.00

 

 

 

 

W.S.V. DE BLAAR

Kantine atletiekver. Diomedion, Seringenlaan 1, 4651 KS STEENBERGEN (NB)

Goede Doelen wandeltocht

25 km *** 08.00-09.30

15 km *** 08.00-12.00

10 km *** 08.00-12.00

5 km *** 08.00-12.00

 

 

 

 

STICHTING VENLO-LOOPSTAD.COM

Plein Keulsepoort, Keulsepoort 1, 5911 BX VENLO (LI)

Venloop Wandeltocht

40 km *** 07.00-08.00

30 km *** 08.00-09.00

20 km *** 10.00-10.30

10 km *** 11.00-11.30

 

 

 

 

WSV ZWANENVELD i.s.m. ZV DE BATAVIEREN

Bestuursbureau Conexus, Panovenlaan 1, 6525 DZ NIJMEGEN (GE)

Lentewandeltocht

40 km *** 08.00-11.00

30 km *** 08.00-11.00

25 km *** 08.00-11.00

20 km *** 08.00-12.00

15 km *** 08.00-13.00

10 km *** 08.00-14.00

5 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

ATLETIEKVERENIGING ARCHEUS

Sportcomplex Hunenbulten, Vredenseweg 134b, 7101 LS WINTERSWIJK (GE)

61e Rode Kruis Wandeltocht

32 km *** 08.00-10.00

24 km *** 08.00-13.00

16 km *** 08.00-13.00

12 km *** 08.00-13.00

9 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

STG. INTERNATIONALE VIERDAAGSE APELDOORN

Van der Valk hotel Apeldoorn De Cantharel, Van Golsteinlaan 20, 7339 GT UGCHELEN (GE)

3e Midden Veluwe wandeltocht

30 km *** 09.00-10.00

20 km *** 09.00-12.00

15 km *** 09.00-13.00

10 km *** 09.00-14.00

5 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

WS78

MFC Klarenbeek, Bosweg 12-14, 7382 CC KLARENBEEK (GE)

De vier dorpentocht

40 km *** 07.00-09.00

20 km *** 09.00-10.00

 

    

 

 

 

 

WV BARGERMARKE

Recreatiecentrum Rijmaaran, Slenerweg 118, 7848 AK SCHOONOORD (DR)

4e tocht Winterkwartet

30 km *** 08.30-10.00

20 km *** 08.30-11.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

FRIESE LANGE AFSTAND LOPERS

Ons Dorpshuis, Linthorst Homanstraat 14, 8384 EE WILHELMINAOORD (DR)

200 Jaar Maatschappij van Weldadigheid

60 km *** 08.00

40 km *** 09.00

25 km *** 09.15

 

     

 

 

 

 

DEBUT

Schepenloods Kameleon Terherne, Buorren 43, 8493 LC TERHERNE (FR)

De 14 van Kameleondorp Terherne

14 km *** 19.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

Jan van Boven te Oostendam (Nl)