bnl logo 2014.png

 

 

 

MAART.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

 

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 18

MAART – MARS – MARZ 2018

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

'T BEERKE BEERSE vzw (1019)

Parochiezaal, Pastoor Lambrechtsstraat 1, 2310 RIJKEVORSEL

Pensentocht

4-6-7-12-17-22-25-30 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WSV NETELAND DUFFEL vzw (1037)

Parochiezaal, Leemstraat 15, 2861 ONZE-LIEVE-VROUW-WAVER (SINT-KATELIJNE-WAVER)

22e Torekenstocht

6-12-15-20-30 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

WSV WANDELEND PAAL vzw (2023)

Zaal Sint-Baaf, Padbroekweg 1, 3550 HEUSDEN-ZOLDER

30e Sint-Baafstocht

4-6-12-16-20-30-42 km *** 07.00-15.00

 

  

 

 

 

 

POSTWANDELCLUB DILSEN vzw (2029)

Parochiecentrum Rotem, Hoogbaan, 3650 ROTEM (DILSEN-STOKKEM)

Lentewandeling

4-8-13-22 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

ROOSENBERG WANDELKLUB WAASMUNSTER vzw (3029)

POC, Rivierstraat 14, 9250 WAASMUNSTER

21e Ommegangtocht Waasmunster

6-12-20 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

 

FLORASTAPPERS GENT vzw (3103)

deVierdeZaal, Driebeekstraat 2, 9050 GENTBRUGGE (GENT)

Floratochten

5-6-8-11-14-17-21-24-30 km *** 07.00-15.00

            

 

 

 

 

WSV HOLSBEEK vzw (4043)

CC Het Buurthuis, Dorp 7, 3221 NIEUWRODE (HOLSBEEK)

20e Maartsebuientocht

4-6-12-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

 

BOUTERSEM SPORTIEF (4050)

Cultureel Centrum, Kerkomsesteenweg 55, 3370 BOUTERSEM

Maartse Buientocht

4-8-12-20-25-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

 

WANDELCLUB CRACKS WOLVERTEM (4130)

Sportschuur, Populierenlaan 20, 1861 WOLVERTEM (MEISE)

35e Crackstochten

5-9-12-17-23-30-43 km *** 07.00-15.00

 

       

 

 

 

 

VREUGDESTAPPERS HULDENBERG (4386)

Parochiezaal Sint-Jozef, Moorselstraat 203, 3080 TERVUREN

3e Voorjaarswandeling

6-12-18-25 km *** 07.00-15.00

   

 

 

 

 

WERVIKSE WANDELSPORT VERENIGING vzw (5061)

Sociaal Centrum van de Steenbakkerijen, Touquetstraat 228, 7782 PLOEGSTEERT (KOMEN-WAASTEN)

4e Mars van de Kleiputten

4-10-14-18-24 km *** 07.30-15.00

   

 

 

 

 

FEESTCOMITÉ DE MAROLLEN SIJSELE (5202)

Gemeentelijke Turnzaal, Lindenplein, 8340 SIJSELE (DAMME)

16e Tocht rondom Sijsele

6-12-18-24 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

HET WANDELEND PAARD vzw (5477)

Zonneburcht, Sint-Jozefsstraat 3, 8790 WAREGEM

4e Kleine Steepletocht - Zonneburcht

5-9-12-18-25 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

MONT-MARCHE TOURNAI (HT 075)

Serres Duroisin, Rue de la Forêt 6, 7621 LESDAIN (BRUNEHAUT)

40e Marche des Jonquilles - Challenge interclubs ACHO

6-12-20-30 km *** 07.00-16.00

 

 

 

 

 

LES COMPAGNONS DE ST. HUBERT (LG 015)

Hall Omnisport, Chemin de la Kan, 4880 AUBEL

Marche des Compagnons de Saint-Hubert - Euregio Marching Trophy

4-7-12-21-30 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

LES DJOYEÛS D'À TULTAY (LG 172)

Salle Li Hody's, Chemin du Moulin 20, 4162 HODY (ANTHISNES)

27e Marche des Djoyeûs

4-7-12-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

 

LA GODASSE GAUMAISE (LUX 033)

Institut des Arts et Métiers, Rue d'Arlon 112, 6760 VIRTON

32e Marche de la Gaume

6-12-20 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

LES PIVERTS DE COURRIÈRE asbl (NA 049)

Salle Cécilia, Rue du Fays 32, 5336 COURRIÈRE (ASSESSE)

32e Marche des Primevères

6-12-20 km *** 06.30-15.00

          

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

STG. WANDELSPORTCENTRUM DE VERBINDING

De Drie Dorpen, Cannenburgerweg 51, 1244 RG ANKEVEEN (NH)

Gooise Lente

40 km *** 07.30-09.00

33 km *** 07.30-09.30

25 km *** 08.00-11.00

15 km *** 08.00-13.00

10 km *** 08.00-13.00

5 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

HWSV DE VIERDAAGSCHE

Sportcomplex GDA, Madesteinweg 10, 2553 EC 'S-GRAVENHAGE (ZH)

Scheveningse Bostocht

30 km *** 08.30-10.00

25 km *** 08.30-10.00

20 km *** 08.30-11.00

15 km *** 08.30-12.00

10 km *** 08.30-12.00

 

 

 

 

ATVERNI

Atverni sportpark Galecop, Sportpark Galecop 6, 3438 HX NIEUWEGEIN (UT)

Atverni Voorjaarswandeltocht

30 km *** 08.00-11.00

20 km *** 08.00-12.00

10 km *** 08.00-12.00

 

 

 

 

ATV SCORPIO

Clubgebouw atv Scorpio, Wilhelminakanaal Zuid 78, 4903 RA OOSTERHOUT (NB)

ATV Scorpio Nelly Adriaanse Memorial

25 km *** 08.00-10.00

15 km *** 08.30-11.00

10 km *** 08.30-11.00

 

 

 

 

WSV OLAT

Majorcabar & Herberg de Poeling, Poeldonk 17, 5275 HP DEN DUNGEN (NB)

51e OLAT winterserie

60 km *** 07.00-07.30

50 km *** 07.00-07.30

40 km *** 08.00-09.00

30 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.00-12.30

15 km *** 08.00-12.30

10 km *** 08.00-12.30

 

      

 

 

 

 

WSV DE OSSE MAASKANT

’t Vunderke, Kerkstraat 1, 5367 AE MACHAREN (NB)

De Maasakkers wandeling

30 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.00-10.00

15 km *** 08.00-11.00

10 km *** 09.00-12.00

5 km *** 09.00-12.00

 

 

 

 

WSV DE GRENSLOPERS

De Keijzer La Cantina, Postelseweg 88, 5521 RD EERSEL (NB)

De Koperteutentocht

29 km *** 08.00-10.00

21 km *** 08.00-12.00

15 km *** 08.00-13.00

7 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

 

ATLETIEK EN WANDELSPORTVERENIGING WEERT

Partycentrum/restaurant De Sluis, Industriekade 58, 6006 SJ WEERT (LI)

Bob's Adventure Store Lentewandeling

30 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.00-12.00

15 km *** 08.00-13.00

10 km *** 08.00-14.00

7 km *** 08.00-14.30

 

 

 

 

WSV ECHT

Camping Böhmerwald, Krimweg 1, 6104 RM KONINGSBOSCH (LI)

Grensstreektocht

50 km *** 07.00-09.00

42 km *** 07.00-10.00

33 km *** 07.00-10.00

25 km *** 07.00-12.00

19 km *** 07.00-12.00

13 km *** 08.00-14.00

8 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

 

BUURTVERENIGING HOOGVELD

Fanfarezaal Leyenbroek, Leyenbroekerweg 113D, 6132 CD SITTARD (LI)

Sittardse Fanfaremars

25 km *** 10.00-11.00

6 km *** 10.00-15.00

MFC Sanderbout - Onger de 2 tores, Bremstraat 7, 6134 TZ SITTARD (LI)

Sittardse Fanfaremars

15 km *** 12.00-13.00

6 km *** 12.00-15.00

Dorpstraat, Dorpstraat 1, 6137 SR SITTARD (LI)

Sittardse Fanfaremars

40 km *** 08.00-08.30

6 km *** 12.00-15.00

 

 

 

 

WVT '93

Café ’t Flaterke, Sprinkstraat 59, 6269 AN MARGRATEN (LI)

Lammertocht

30 km *** 07.00-12.00

22 km *** 07.00-12.00

15 km *** 07.00-14.00

12 km *** 07.00-14.00

8 km *** 07.00-14.00

     

 

 

 

 

WANDELVERENIGING 'T LUP

’t Dorpshuus, Berghseweg 7n, 7076 AD VARSSELDER (GE)

20e Hen & Weerum

24 km *** 09.00-10.30

12 km *** 09.00-12.30

6 km *** 09.00-12.30

 

 

 

 

WSV DOS BARCHEM

Camping Reusterman, Looweg 3, 7244 RC BARCHEM (GE)

Winter5maandse 5e tocht

25 km *** 09.00-10.00

15 km *** 09.00-11.00

10 km *** 10.00-12.00

6 km *** 10.00-12.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

WANDERFRËNN BROUCH

Hall an der Koll (Stade Feidt Frères), L-7416 BROUCH (MERSCH)

 FLMP IVV Wanderung

6-12 km *** 07.00-14;00

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

Adeps à La Gleize

 

 

 

 

 

Adeps à Resteigne

 

 

 

 

Falos te Vlezenbeek

 

 

 

 

 

Les Randonneurs du Pays de l’Orne à Moineville (F)

 

 

 

 

 

Marche Populaire de Turckheim (F)