bnl logo 2014.png

 

 

 

MAART.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

 

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 17

MAART – MARS – MARZ 2018

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WSV DE HEIKREKELS MAASMECHELEN (2047)

PTS Eisden, Europaplein 36, 3630 EISDEN (MAASMECHELEN)

Nationale Parktocht

4-6-12-19 km *** 07.00-15.00

  

 

 

 

 

WANDELCLUB PAUL GERARD BERINGEN (2051)

Voetbalkantine De Weerstand Koersel, Sportlaan , 3582 KOERSEL (BERINGEN)

Voorjaarstocht

4-8-12-20 km *** 07.00-15.00

    

 

 

 

 

WANDELCLUB NATUURVRIENDEN DEINZE vzw (3140)

Zaal De Mastbloem, Waregemsesteenweg 22, 9770 KRUISHOUTEM

28e Gulden Eitocht - Viggaaltocht

6-10-15-20 km *** 06.30-15.00

        

 

 

 

 

WANDELCLUB KRUIKENBURG vzw (4147)

Sporthal Caerenbergveld, Kerkhofstraat , 1703 SCHEPDAAL (DILBEEK)

16e Laetaretocht

7-14-21 km *** 08.00-15.00

     

 

 

 

 

EURAUDAX BELGIË (4258)

Café-Feestzaal De Bierhoeve (ingang via Waterstraat), Kaaldries 162, 9220 HAMME

Euraudax Merksem

25-50-100-125 km *** 11.00

 

 

 

 

 

 

MICHIEL MISPELONVRIENDEN (5295)

OC Edewallehof, P.D. Vanhautestraat 10, 8610 KORTEMARK

Ruidenbergtocht

5-7-12-17-24 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

VREDESEILANDEN vzw (5297)

Cultureel Centrum Zuidleie, Valentijn Hennemanstraat 1, 8020 OOSTKAMP

Dwars door het Beverhoutsveld

6-9-12-15-18-24-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

TROTTEUX SU'L ROC BEAUMONT (HT 034)

Salle Désirée, Rue de la Station, 6511 STRÉE (BEAUMONT)

Marche du printemps

5-10-15-20-30-42 km *** 06.30-15.00

 

          

 

 

 

 

LES COMPAGNONS DE ST. HUBERT (LG 015)

Hall Omnisport, Chemin de la Kan, 4880 AUBEL

Marche des Compagnons de Saint-Hubert - Euregio Marching Trophy

4-7-12-21-30 km *** 06.30-15.00

            

 

 

 

 

LES DJOYEÛS D'À TULTAY (LG 172)

Salle Li Hody's, Chemin du Moulin 20, 4162 HODY (ANTHISNES)

27e Marche des Djoyeûs

4-7-12-21 km *** 07.00-15.00

  

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

STG. WANDELSPORTCENTRUM DE VERBINDING

De Drie Dorpen, Cannenburgerweg 51, 1244 RG ANKEVEEN (NH)

Gooise Lente

40 km *** 07.30-09.00

33 km *** 07.30-09.30

25 km *** 08.00-11.00

15 km *** 08.00-13.00

10 km *** 08.00-13.00

5 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

 

HWSV DE VIERDAAGSCHE

Sportcomplex GDA, Madesteinweg 10, 2553 EC 'S-GRAVENHAGE (ZH)

Scheveningse Bostocht

30 km *** 08.30-10.00

25 km *** 08.30-10.00

20 km *** 08.30-11.00

15 km *** 08.30-12.00

10 km *** 08.30-12.00

 

 

 

 

STICHTING EVA DEMAYA

Kwekerij Fachjan, Harteveldlaan 6, 2675 LE HONSELERSDIJK (ZH)

Wandeltocht Eva Demaya

24 km *** 09.00-12.00

18 km *** 09.00-13.00

12 km *** 09.00-13.00

6 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

WSV RET

RET garage Sluisjesdijk, Waalhaven N.z. 7, 3087 BH ROTTERDAM (ZH)

45e RET Wandeltocht

40 km *** 08.00-09.00

30 km *** 09.00-10.00

25 km *** 09.00-11.00

20 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.00-12.00

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING PRINS BERNHARD

Wijkpaviljoen Patrimonium, Jeekelstraat 40a, 4142 AC LEERDAM (ZH)

Winterwandeltocht

40 km *** 08.00-10.00

30 km *** 08.00-10.00

20 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-13.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

A.L.S. ZEELAND AFD. WANDELEN

Schaapskooi te Nisse/Heinkenszand, Nieuwkamerseweg 3, 4451 NE HEINKENSZAND (ZE)

4e Wandeltocht A.L.S. Nisse

30 km *** 08.30-09.00

25 km *** 08.30-09.00

20 km *** 08.30-10.00

15 km *** 08.30-11.00

10 km *** 08.30-13.00

5 km *** 08.30-14.00

 

 

 

 

WSV WANDELENDE KRABBEN

Markiezaat College, Nobellaan 50, 4622 AJ BERGEN OP ZOOM (NB)

30e Gertrudistocht

40 km *** 08.00-10.00

25 km *** 08.00-10.00

18 km *** 08.00-12.00

12 km *** 08.00-14.00

6 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

 

 

STG. BIESBOSCHWANDELING

The World of Walking, Nieuwstraat 14, 4921 CX MADE (NB)

Lentetocht

25 km *** 08.00

25 km *** 08.30

 

 

 

 

STICHTING WANDEL ORGANISATIE STAPHORST (S.W.O.S.)

Partycentrum Klein Oever, Oud Avereest 60, 7707 PP BALKBRUG (OV)

3e Reestdaltocht

40 km *** 08.00-09.00

30 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.00-11.00

10 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

WSV TUINDORP

’t Teuthuus, Pampert 4, 7742 VV COEVORDEN (DR)

31e Vestetocht

30 km *** 08.30-10.30

20 km *** 08.30-10.30

15 km *** 08.30-13.00

10 km *** 08.30-13.30

5 km *** 08.30-13.30

 

 

 

 

WSV TIGO

Sportpark De Nieuwe Gagels, Middenweg 12, 8332 CZ STEENWIJK (OV)

Romke van de Bergtocht

40 km *** 09.00-09.30

25 km *** 09.00-10.30

15 km *** 09.15-13.00

10 km *** 09.15-13.00

5 km *** 09.15-13.00

 

   

 

 

 

 

SV BOVENBUREN

Gebouw speeltuinvereniging Bovenburen, Tromplaan 86, 9675 JW WINSCHOTEN (GR)

Tellerlikkertocht

30 km *** 08.00-10.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.00-12.00

5 km *** 09.00-12.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

Sionsberg Wandeltocht (Nl)

 

 

 

 

 

Vastentocht Nieuwkuijk (Nl) 

 

 

 

 

Volkswandertag Wallburg (D)

 

 

 

 

GTW Holzkirchen (D)