bnl logo 2014.png

 

 

 

MAART.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

 

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 11

MAART – MARS – MARZ 2018

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WSV BERCHLAER (1045)

't Fort Koningshooikt, Donderheide 3, 2500 KONINGSHOOIKT (LIER)

Lentetocht

4-6-12-16-22 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB OPSINJOORKE MECHELEN vzw (1129)

LDC De Schijf, Lijsterstraat 2-4, 2800 MECHELEN

Gouden Caroluswandeling - Tivolitocht

4-8-12-15-20-28 km *** 08.00-15.00

  

 

 

 

 

WANDELCLUB KADDISH vzw (1192)

Sportcentrum De Zeurt, Eksterdreef 12, 2900 SCHOTEN

32e Reuze Wandeldag

6-10-13-16-21 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WSV DE HEIKNEUTERS vzw (2006)

Sint-Jozefinstituut, Hasseltweg 383, 3600 GENK

De Matentocht

5-8-12-17-20 km *** 08.00-15.00

   

 

 

 

 

WANDEL MEE BRUEGHEL vzw (2069)

Parochiecentrum Peer, Kloosterstraat , 3990 PEER

Limburg Wandelt - 28e Pieter Bruegheltocht

4-8-12-16-20-25-32-42 km *** 06.30-15.00

 

     

 

 

 

 

WSV DE LACHENDE WANDELAARS AALTER vzw (3003)

Sportpark, Lindestraat 17, 9880 AALTER

38e Marsen van Aalter

4-8-12-15-20-28-36 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB TEMSE (3182)

Polyvalente zaal, Gelaagstraat 161, 9140 STEENDORP (TEMSE)

Omloop van Temse

7-14-21-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

 

DE RANDSTAPPERS (3432)

Zaal De Vierklaver, Groenstraat 1, 9660 MICHELBEKE (BRAKEL)

4e Lenteklassieker

6-12-18-24 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

DE HORIZONSTAPPERS vzw (4039)

Parochiezaal Pellenberg, Kortebergstraat, 3212 PELLENBERG (LUBBEEK)

28e Voorjaarswandeling

4-7-10-15-20-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

 

WANDELCLUB DE MARKTROTTERS HERNE vzw (4114)

Sporthal De Hernekouter, Hernekouter 1, 1540 HERNE

Kriek- en Mattentochten

4-6-10-15-22-32 km *** 07.00-15.00

        

 

 

 

 

WSV DE HOPBELLETJES OPWIJK vzw (4252)

Familieheem Nijverseel, Kerseveldmeers, 1745 OPWIJK

28e Voorjaarstocht

4-8-14-20 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

 

WSK MARKE vzw (5012)

MPI De Kindervriend, Rollegemkerkstraat 51, 8510 ROLLEGEM (KORTRIJK)

23e Lentetocht De Kindervriend

4-8-12-16-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB DE WESTHOEKSTAPPERS (5205)

Ontmoetingscentrum Vlamertinge, Poperingseweg 483, 8908 VLAMERTINGE (IEPER)

31e Dwars door de Westhoek

6-12-18-24-30 km *** 07.00-15.00

  

 

 

 

 

SPOETNIKSTAPPERS vzw (5363)

Gemeenteschool Middelkerke, Onderwijsstraat, 8430 MIDDELKERKE

Krokodillentocht - De Kust Wandelt

4-6-12-14-18 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES ROSES NOIRES (BBW 007)

Stade Leburton (Parking A), Alleé des Sports, 1480 TUBIZE

45e Marche de l'Amitié

4-8-12-21-30 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

LES MARCHEURS VAN GOGH (HT 076)

Salle Coloma, Rue de la Place 1, 7022 HYON (MONS)

Marche des Tournesols - Challenge interclubs ACHO

6-12-20-30 km *** 07.00-15.00

  

 

 

 

 

LES CASTORS DE BERNEAU (LG 167)

Accueil de Bombaye, Rue de l'Eglise 14, 4607 BOMBAYE (DALHEM)

Marche des Primevères

4-7-12-21 km *** 07.00-15.00

      

 

 

 

 

FOOTING CLUB FOSSES asbl (NA 001)

Salle des Fêtes, Place Saint-Ghislain 2, 5640 METTET

Marche des Jonquilles

4-6-12-22 km *** 07.00-15.00

       

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

ASV ONS GENOEGEN

Clubgebouw Ons Genoegen, Elandsstraat 101, 1016 RX AMSTERDAM (NH)

Wandeltocht door Oud-Amsterdam

25 km *** 09.00-11.00

20 km *** 09.00-12.00

15 km *** 10.00-13.00

10 km *** 10.00-13.00

5 km *** 10.00-13.00

 

 

 

 

STG. WANDELVIERDAAGSE HET GOOI

SV Laren 99, sportcomplex De Laarder Engh, Schuilkerkpad 2, 1251 SC LAREN (NH)

5e Groepswandeling Wandelvierdaagse het Gooi

20 km *** 09.30

 

 

 

 

STICHTING WANDELSPORT ALPHEN AAN DEN RIJN

Jeu de Boer, Galgweg 5, 2391 MV HAZERSWOUDE-DORP (ZH)

Koek & Lopie Winterwandelingen 2018

30 km *** 08.30

20 km *** 09.30

10 km *** 11.00

 

 

 

 

STOURS

Grand- Café Binnen, Strandweg 29A, 2678 LW 'S-GRAVENHAGE (ZH)

Strand-2-Daagse (winter editie)

20 km *** 09.30-11.00

15 km *** 09.30-11.00

 

 

 

 

DE LOSSE FEETER

H.B.V., Liesbosweg 40C, 4872 NE ETTEN-LEUR (NB)

Voorjaarswandeling

30 km *** 09.00-10.00

25 km *** 09.00-10.30

20 km *** 09.30-11.00

15 km *** 09.30-13.00

10 km *** 10.00-14.00

 

 

 

 

WSV WAALWIJK '82

Buurthuis Zanddonk, Willaertpark 2A, 5144 VM WAALWIJK (NB)

Winterserie

30 km *** 09.00-10.30

25 km *** 09.00-10.30

20 km *** 09.00-11.30

15 km *** 09.00-11.30

10 km *** 09.00-13.30

5 km *** 09.00-13.30

 

 

 

 

WOJGVD HEESWIJK-DINTHER

Natuurtheater De Kersouwe, Kameren 2, 5473 VC HEESWIJK-DINTHER (NB)

Openingswandeltocht

30 km *** 08.00-10.30

25 km *** 08.00-11.00

20 km *** 08.00-12.00

15 km *** 08.00-13.00

10 km *** 08.00-14.00

5 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

WSV DE NATUURVRIENDEN

Café Den Tommes, Grootdorp 40, 5815 AE MERSELO (LI)

Winterserie

30 km *** 08.00-09.30

20 km *** 08.00-12.00

15 km *** 08.00-12.00

10 km *** 08.00-13.00

5 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

WSV DOOR WANDELEN FIT

Kantine TSC 04, Bakenbosweg 6, 5932 AH TEGELEN (LI)

Winterwandeling

25 km *** 08.00-11.00

15 km *** 08.00-12.00

10 km *** 08.00-14.00

5 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING WANDELLUST

Roos in Bloei, Berkenlaan 8, 6088 AM ROGGEL (LI)

Voorjaarswandeling

40 km *** 07.00-09.00

30 km *** 07.00-09.00

25 km *** 07.00-10.00

20 km *** 07.00-12.00

15 km *** 07.00-12.00

10 km *** 07.00-14.00

5 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

 

WSV BERGGALM

Paviljoen Berggalm, Paviljoenstraat 1, 6255 AH NOORBEEK (LI)

Voorjaarswandeling

25 km *** 08.00-11.00

18 km *** 08.00-12.00

12 km *** 08.00-13.00

8 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

JIS SCHINNEN

JIS Schinnen, Burgemeester Pijlsstraat 1e, 6365 CG SCHINNEN (LI)

Canisius Strooptocht

20 km *** 08.00-12.00

15 km *** 08.00-13.00

10 km *** 08.00-14.00

6 km *** 08.00-14.00

    

 

 

 

 

WSV DE ROODBORSTJES

Dorpshuis de Sprong, Prins Bernhardstraat 3, 6576 BB OOIJ (GE)

48e Poldermars

30 km *** 08.00-12.00

20 km *** 08.00-12.00

15 km *** 08.00-12.00

10 km *** 08.00-14.00

5 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

WSV DE ZANDLOPERS

Partycentrum Staring, Grietakkers 3, 6905 CD ZEVENAAR (GE)

7e Rondje om Martinuskerk

20 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.00-13.00

6 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

H.W.U.

Eetcafé heer Bommel, Weerseloseweg 370, 7522 PT ENSCHEDE (OV)

Voorjaarswandeling

18 km *** 09.00-11.00

12 km *** 09.00-12.00

6 km *** 09.00-12.00

 

 

 

 

STICHTING ALMEERDAAGSE

Nabij NS-station Almere Poort, ALMERE (FL)

Almeerdaagse weekend PoortAlmeerdaagse weekend Poort, dag 2

30 km *** 09.00-11.00

25 km *** 09.00-12.00

20 km *** 09.00-13.00

15 km *** 09.00-13.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

WANDERFRËNN 74 MÄERTERT asbl

Centre Culturel, Rue du Parc 9, L-6684 MERTERT

FLMP IVV Wanderung

6-11-18 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

Adeps à Genval

   

 

 

 

 

Adeps à Fraire

 

 

 

 

Adeps à Jemelle

 

 

 

 

Adeps à Lierneux 

 

 

 

 

Adeps à Villance

 

 

 

 

 

Les Souyis Doncherois (F) 

 

 

 

 

GTW Fürstenfeldbruck (D)