bnl logo 2014.png

 

 

 

MAART.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

 

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 10

MAART – MARS – MARZ 2018

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ST.-MICHIELSTAPPERS BRECHT (1035)

KLJ lokaal, Houtstraat 4, 2960 SINT-LENAARTS (BRECHT)

Kleipikkerstocht - Walk 2 Gether-tocht

4-7-10-13-18-22 km *** 07.30-15.00

  

 

 

 

 

WSV DE RAKKERS vzw (2014)

School KIDS, Borggravevijversstraat 9, 3500 HASSELT

Domein Bokrijk-tocht

5-8-13-21-30 km *** 07.00 -15.00

     

 

 

 

 

WSV CHATONS RONSE vzw (3376)

Koninklijk Atheneum, Gustave Royerslaan 39, 9600 RONSE

Super Klype tocht

5-10-14-21-35-50-60 km *** 06.00-14.30

 

        

 

 

 

 

BRUGSCHE GLOBETROTTERS vzw (5177)

Sint-Lodewijkscollege, Magdalenastraat 30, 8200 SINT-ANDRIES (BRUGGE)

32e Globetrotterswandeltocht

6-12-18-23-30 km *** 08.00-15.00

     

 

 

 

 

'T WANDEL VOETJE vzw (5526)

Zaal De Kring, Hugo Verriestlaan 16, 8880 LEDEGEM

Primeurtocht

4-6-12-18-24-30 km *** 07.00-15.00

    

 

 

 

 

LES ROSES NOIRES (BBW 007)

Stade Leburton (Parking A), Allée des Sports, 1480 TUBIZE

45e Marche de l'Amitié

4-8-12-21-30-42 km *** 07.00-15.00

 

    

 

 

 

 

MARCHEURS DU VAL DE VERNE DE PÉRUWELZ (HT 018)

Gare SNCB de Tournai, Place Crombez, 7500 TOURNAI

Triptyque du Val de Verne (100 km) - Marche hivernale Tournai-Péruwelz

40 km *** 08.00-09.30

Ecole Communale de la Roe, Rue des Ecoles 77, 7600 PÉRUWELZ

Triptyque du Val de Verne (100 km) - Marche hivernale

5-10-20-30 km *** 08.00-15.00

 

           

 

 

 

 

LES ROUBALEÛS SERAING (LG 059)

Salle Le Foyer, Rue de l'Eglise, 4100 BONCELLES (SERAING)

Marche entre Ourthe et Meuse

5-8-15 km *** 08.00-15.00

  

 

 

 

 

LES CASTORS DE BERNEAU (LG 167)

Accueil de Bombaye, Rue de l'Eglise 14, 4607 BOMBAYE (DALHEM)

Marche des Primevères

4-7-12-21 km *** 07.00-15.00

         

 

 

 

 

LES ROUTHEUX IZEL (LUX 008)

Maison de Village, Rue de Lorrène 48, 6810 CHINY

Marche des Bourgeons

6-12-22-42 km *** 07.00-14.00

 

      

 

 

 

 

LES MARCHEURS DE LA VALLÉE DE L'EAU NOIRE (NA 062)

Salle de la Plaine des Sports, Rue de la Foulerie, 5660 COUVIN

Marche du vivre ensemble

4-6-9-12-25 km *** 07.00-15.00

     

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

ASV ONS GENOEGEN

Clubgebouw Ons Genoegen, Elandsstraat 101, 1016 RX AMSTERDAM (NH)

Wandeltocht door Oud-Amsterdam

25 km *** 09.00-11.00

20 km *** 09.00-12.00

15 km *** 10.00-13.00

10 km *** 10.00-13.00

5 km *** 10.00-13.00

 

 

 

 

STOURS

Grand- Café Binnen, Strandweg 29A, 2678 LW 'S-GRAVENHAGE (ZH)

Strand-2-Daagse (winter editie)

20 km *** 09.30-11.00

15 km *** 09.30-11.00

 

 

 

 

WSV V.T.M. MAASSLUIS

Wandelcentrum V.T.M., Dr. Albert Schweitzerdreef 475, 3146 TA MAASSLUIS (ZH)

33e Kilometervretermars

40 km *** 08.00-10.00

30 km *** 08.00-11.00

20 km *** 08.00-12.00

10 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

 

STICHTING BEHOUD OOLTGENSPLAAT GOED

Multi-functioneel centrum, Weesmolenstraat 12, 3257 XM OOLTGENSPLAAT (ZH)

Waterpoortloop

40 km *** 09.00-11.00

20 km *** 10.30-11.30

 

 

 

 

WSV WANDELVREUGD

Café-cafetaria-herberg d’n Dijk, Maasdijk 113-115, 4261 AE WIJK EN AALBURG (NB)

Wandelvreugd Winterserie wandeltochten

25 km *** 09.00-11.00

20 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-14.00

3 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

AVO '83 AFD. WANDELEN

Sportpark Albano A.V.O. '83, Albanoweg 5, 4731 VG OUDENBOSCH (NB)

Rondje Halderberge

40 km *** 08.00-10.00

25 km *** 08.00-10.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.00-12.00

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING WANDELLUST

Roos in Bloei, Berkenlaan 8, 6088 AM ROGGEL (LI)

Voorjaarswandeling

20 km *** 07.00-12.00

15 km *** 07.00-12.00

10 km *** 07.00-14.00

5 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

ENSCHEDESE WANDELSPORT BOND (EWB)

Pannenkoekhoes de Stroper, Bentheimerstraat 25, 7587 ND DE LUTTE (OV)

Voorjaarstocht

30 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.00-12.00

15 km *** 08.00-13.00

10 km *** 08.00-13.00

5 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

WIJKVERENIGING DE WEIDE

Wijkgebouw de Weideblik, De Ploeger 10, 7908 LL HOOGEVEEN (DR)

6e Weidebliktocht

40 km *** 08.00-10.00

30 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.30-12.00

10 km *** 08.30-13.00

5 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

FRIESE LANGE AFSTAND LOPERS

MFC It Klif, Hegewei 16, 8567 JN OUDEMIRDUM (FR)

Gaasterland Wandeltocht

60 km *** 08.00

40 km *** 09.00

25 km *** 09.15

 

    

 

 

 

 

STICHTING DE WILPSTER DAUWTRAPPERS

Dorpshuis op de Welle, Schoolstraat 17, 9367 PX DE WILP (GR)

Dauwtraptocht

30 km *** 08.00

20 km *** 09.00

10 km *** 10.00

5 km *** 11.00

  

 

 

 

 

STICHTING ALMEERDAAGSE

Nabij NS-station Almere Poort, ALMERE (FL)

Almeerdaagse weekend Poort - Almeerdaagse weekend Poort, dag 1

30 km *** 09.00-11.00

25 km *** 09.00-12.00

20 km *** 09.00-13.00

15 km *** 09.00-13.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere